tak neviem lezal som tam 2x a ani raz sa nado mnou nesklanala prsnata sestricka z kramarov
. obcas sa tam sice nejake objavia ale to su skorej take v ambulanciach


Naposledy upravil large dňa 17.11.2015 - 18:42:15, celkovo upravené 1 krát.

17.11.2015 - 18:40:36
00
tmax napísal:
Skvelá účasť bola dnes, ďakujem! Stretlo sa nás dokopy 13 kusov. Celú trasu sme dokončili 3. :-) Na BK sme mali 52 km a len 1200 výškových. Vymietli sme takmer všetky traily, kopce obchádzali.

trasa

nejak som to neodhadol, som si naivne myslel ze 4 hodky musia byt dost na traily po BK. a neboli, nabuduce snad bez odpojenia.

vdaka za trasovanie, prijemny vyjazd.
17.11.2015 - 18:42:00
01
tmax napísal:
Skvelá účasť bola dnes, ďakujem! Stretlo sa nás dokopy 13 kusov. Celú trasu sme dokončili 3. :-) Na BK sme mali 52 km a len 1200 výškových. Vymietli sme takmer všetky traily, kopce obchádzali.

trasa


nejako som vas minul dneska a ani ziadnu skupinku som nestretol kedy ste boli na MS.
17.11.2015 - 18:45:31
00
No ja som dnes aj tak znovu padol - idem si pekne po cerovke tesne za tmaxom, zrazu lezim na zemi a neviem nic, ani ako ani preco.
17.11.2015 - 18:47:33
00
stax, v tempe s prehľadom, ale dnes to bol pohodový výjazd.
rm_tom, cca 10:10 (alebo 15?). Nikde som ťa nevidel, tak sme pokračovali. Boli tam len 3 cyklisti pod prístreškom.
iron.hide, dnes si išiel v technike pekne, teda aspoň čo som si na Cerovke všimol. A kto nepadá, jazdí pod svoje možnosti. ;-)
17.11.2015 - 18:56:10
00
aj ja musim vylepsit techniku..... dozadu obut Maxxis DHR II a tu Kaplnku nabuduce dam!!! :-D
17.11.2015 - 18:58:26
00
iron.hide napísal:
No ja som dnes aj tak znovu padol - idem si pekne po cerovke tesne za tmaxom, zrazu lezim na zemi a neviem nic, ani ako ani preco.

tam ta zrejme zastavil kamen ktory si skrtol pedalom...
17.11.2015 - 18:58:31
00
Ja som hanebne hodil papulnáka na zelenom C okolo kobylky, ako sa ide od tých teplých mníchov nad 2brafkou smerom k prípojke od Tech. skla, je tam taká koreňová odklopená cocotina, teraz vystlaná šmykľavými listami, takže som si aj Mt. Kingy mohol strčiť do anusu (a hlavne bolo už prd vidieť, podcenil som skorý súmrak, asi by úplne stačilo to proste pustiť, len už nebolo vidieť "zónu doletu"). Tá zelená svetielkujúca kref je moja :D a rád by som vedel, ako sa dá porezať si bruško palca, na ktorom mám celoprstovú, nepoškodenú rukavicu!
(Ešte väčšia prča bola si ju z toho prsta zliepať, vlastne až pri pokuse o vyzlečenie som to zistil.)
17.11.2015 - 19:01:20
00
Tesak napísal:
aj ja musim vylepsit techniku..... dozadu obut Maxxis DHR II a tu Kaplnku nabuduce dam!!! :-D



pockame kym vyschne a potom si to pekne dame vsetci...povinne! :D dole som to len tlacil, ale aj tak som sa skoro 3x vysypal, pod tymi haldami smyklavych listov bolo mazlave blato co hned zalepilo dezen...chvilu si siel jak pan potom ta to polozilo. :D


tulenik fajnove miestecko tie korene za mokra...hlavne sa nad tym asi netreba velmi zamyslat, ale to sa mi este nepodarilo nikdy :D vzdy si predstavujem kde a kam ma to smykne a potom sa to aj stane :D
17.11.2015 - 19:03:51
02
lebo som pouzival prednu brzdu..... mal som to pustit a brzdit len zadnou..... vtedy by som udrzal smer..... to ze by som nakonci ***** do potoka by bola druha vec....ale Kaplnku by som ustal :-D
17.11.2015 - 19:07:11
00
tmax napísal:
... ale dnes to bol pohodový výjazd.

vtip dna :P teda aspon pre mna... ledva som vam stihal a po troch jamach som bol totalne uz vyhoreny... ale aj tak dik za super vyjazd, trasa bola na jednicku! len to tempo ach... :(
17.11.2015 - 19:08:35
01
MageZ presne ako hovoríš :D vizualizácia poletu a následný polet sú si nápadne podobné :D
17.11.2015 - 19:11:30
00
nameless_one napísal:
vtip dna :P teda aspon pre mna... ledva som vam stihal a po troch jamach som bol totalne uz vyhoreny... ale aj tak dik za super vyjazd, trasa bola na jednicku! len to tempo ach... :(

a potom kde si sa stratil na tom BK traily? ci si chcel ist len staru cast?:)
17.11.2015 - 19:15:00
00
nameless_one .... jasne ze bol pre tmaxa pohodovy..... sak je po chorobe a nesmie sa zadychat....

BK trail ma mrzi ze sme nedali.... asi pridem v sobotu/nedelu zase do BA a pojdem BK aspon 2x obe casti
17.11.2015 - 19:15:37
00
Tesak napísal:
lebo som pouzival prednu brzdu..... mal som to pustit a brzdit len zadnou..... vtedy by som udrzal smer..... to ze by som nakonci ***** do potoka by bola druha vec....ale Kaplnku by som ustal :-D

Tak, tak. Prvý raz som sa zľakol, lebo Fast Traky sa dosť šmýkali. Ale potom som to vzal krokom a dalo sa po ten strom s dropom. Ďalej by už bol tiger. :lol: Inak sú tam 2 stopy. Dá sa ísť aj sprava poza kaplnku. čo je jednoduchšie, lebo netreba zatáčať a v nízkej rýchlosti ísť cez ten koreň, no zase sa tam nesmie brzdiť, lebo sú tam priečne korene vo svahu. Čiže v súčasných podmienkach len s lepivými plášťami a skvelou technikou. Alebo bez rozumu a zábran.
17.11.2015 - 19:21:38
01
keyboard_arrow_up