Presne cez tie diery. Inak sa tam dostat neda. Aplikoval som to dvakrat, lebo po prvom raze to este trochu pukalo.
Ano, pukanie vyvolava trenie trubiek o seba. Mam to od jedneho servisaka.
21.10.2007 - 18:51:59
00
Pocas vozenia pocujem praskanie vychadzajuce z ramu. Bike je rocnik tusim 2005. Uz som dotiahol misky, vycistil vsetky stycne plochy, vabral ocistil a namazal ulozenie vidlice, vycistil a namazal pedale. Takze zostava uz len ram. Vychadza to z miesta, kde sa spajaju spodna a horna ramova trubka (neviem ako to presnejsie popisat). Praskunute nic nie je. Len to praskanie je otravne. Vraj sa do ramu nieco vstrekovalo. Viete mi poradit?


Chyba je v rame. Odniest do servisu Kellys pri Piestanoch. Je to vyrobna vada ramov Kellys. Naleju ti tam tekutinu, ktora stvrdne a bike prestane pukat. Mal som taky problem - inak to nevyriesis, ale aspon si si premazal bike. Rada do buducnosti - nekupuj Kellys. 8)
01.01.2008 - 16:28:37
00
ale na to aby si to tam mohol zaniest potrebujes od toho biku papiere????
01.01.2008 - 17:34:21
00
prasklina nemusi byt viditelna ani lak nemusi byt poskodeny staci aj je to pod lakom ... a to nikdy nenajdes ...
01.01.2008 - 17:59:47
00
ak nemas karbonovu sedlovku tak to skus namazat olejom alebo vaz.
01.01.2008 - 22:33:47
00
ak nemas karbonovu sedlovku tak to skus namazat olejom alebo vaz.

co riesite ved uz tu bolo popisane ako to odstranit :) a ak by mu to vazne neslo tak to servis urcite riesi.
ale na to aby si to tam mohol zaniest potrebujes od toho biku papiere????

slusna firma ti to zoberie papier nepapier :) je jasne odkial bicykel pochadza a ak by to pukalo tak je v ich zaujme ti to spravit :)
02.01.2008 - 10:46:55
00
keyboard_arrow_up