https://www.youtube.com/watch?v=4-F8jlj-Kkg
......no ale možno v Thajsku by bol Bolek prekvapený :-)
19.12.2015 - 21:31:45
01
pista napísal:
Su veci ktore za dokazane pokladaju doveryhodni ludia ...

Aj na Ježiška som kedysi veril, lebo moja mama bola dôveryhodný človek :)
Edit : Mám technické vzdelanie, takže tým argumentom, ktoré sú tam uvádzané, aj celkom rozumiem.
19.12.2015 - 21:37:45
00
videl som ako Kažimír presviedčal národ o znížení ceny plynu, zažili sme daňovú správu pod Miklošovým vedením, takýchto príkladov by sa dalo vedľa seba postaviť veľmi veľa, vrátane Husajnových chemických zbraní.......kto je potom tá autorita ktorej sa dá veriť ?? alebo ktorá autorita sa nemýli ??
19.12.2015 - 21:59:29
00
Vies, rozpravame sa o krajine, kde sa neutajili prusery prezidentov, kde sa neutajili ksefty CIA ... a nechci aby som v svojej senilite sa priblizujucej pamati nachadzal dalsie dobre utajovane a aj tak neutajene veci vcitane veci okolo Tonkinskeho zalivu, ci chemickych zbrani v Iraku ... a mnohe dalsie. Napriek tomu dospeli ludia tvrdia, ze fingovane pristatie na mesiaci ci dvojicky v New Yorku akcie ktore by museli pripravovat a vediet o nich stovky ba tisice ludi tak tie akcie sa podarilo utajit. Jednoducho chces tomu verit pretoze ti to pasuje do skladacky o zlych americkych imperialistoch, ktori vyciciavaju pracujuci lud a ohrozuju civilizaciu. Jan Hus na hranici pouzil slova Sancta simplicitas ked pozeral na babku prinasajucu razdie aby lepsie horelo. Akosi sa mi to zase vybavilo pri predstave kam smeruje obdiv k opacnemu brehu civilizacie.
19.12.2015 - 22:03:35
08
Ja nie som náchylný uveriť všetkému čo sa mi predostrie ako pravda, obzvlášť politikom nie. Pretože ak ich pracovným nástrojom nie je klamstvo, určite ním je nehovoriť celú pravdu. A to má ku klamstvu bližšie ako k pravde.
19.12.2015 - 22:10:50
00
19.12.2015 - 22:18:30
00
PISTA
klobúk dole :bow:
(sám by som to nenapísal lepšie) :lol:
totiž existuje skupinka, ktorá sa bude brániť za každú cenu, aj keď pravda bude vcelku jasná
(viem absolútna pravda neexistuje)
.... ale ego ... nepustí
(mal som raz takého "šéfa" ... bola s ním "veľká sranda".. okolie sa "potajme" dobre rehotalo... ale ON ,,, "odborník ... držal svoj názor" aj keby nemal ostať kameň na kameni ... a keď bolo už ozaj zle ... zázračne strácal pamäť)
pre: MAILO to bol len PRÍKLAD (z mojej praxe)
a mimochodom nehovoriť celú pravdu sa podľa mňa nerovná KLAMAŤ
niekedy to nie je vhodné a niekedy sa TO jednoducho nedá
a predpokladám, že to už v živote použil každý z nás
20.12.2015 - 09:49:21
00
Na Mesiac sa vykaslite, bajkovat sa tam zatial neda ani na fat bajkoch :lol:

Ako hodnotite teraz vpad tureckych pozemnych sil do Iraku bez toho aby niekoho pytali, este dokonca uz im vraj aj Obama dohovaral, nech sa vratia. Ze ci netreba Turkov zostrelovat tiez :lol:
20.12.2015 - 10:31:59
00
lto Na Turecko sa da aplikovat vyrok F.D.Rooswelta, ktory ako prezident USA v roku 1939 povedal o vtedajsom diktatorovi Nikaragui Anastasiovi Somozovi : "Somoza may be a son of a bitch, but he's our son of a bitch." Myslim, ze to netreba prekladat. Nas "son of a bitch" moze robit vsetko, co vyhovuje nasim zaujmom.
20.12.2015 - 11:24:22
00
alebo - my si nevyberame ciele podla svojich priatelov ale priatelov podla svojich cielov.
20.12.2015 - 12:20:35
02
Tomu rozumiem, zda sa teda, ze niektori , co sa tak vehementne zastavali Turkov, nakupuju lacnu ropu tiez :lol: .. no nic, politika je spinava hra a kazdy kto sa jej dotkne sa zaspini. Niektori to vedia, niektori to mozno pochopia casom tiez a niektori zrejme nikdy, inak by sa toto diat nemohlo.
20.12.2015 - 13:06:40
02
MailoKE napísal:
...Ak sa mylim, tak skus nejake argumenty, lebo ani ja neverim oficialnej verzii 9/11. Ono ta oficialna verzia je derava jak emental. A vraj tomu veri aj stale menej obcanov USA. A aj o Pearl Harbor som niekde uz pocul. Myslim, ze o tom nieco hovoril Oliver Stone v Neznamych dejinach USA ... skus si to niekedy pozriet, urcite sa to da najst na nete...

Napadla mi jedna uletená otázka. V tom katalógu konšpiračných teórií, z ktorých máte vy zberatelia uťapkanú realitu a svetonázor, sa nachádzajú aj také, ktoré sú takpovediac v opačnom garde?? Tým mám na mysli hocakú lotrovinu, ktorú historická veda aj bežné povedomie pripisujú západu, američanom, židom, kolonialistom (atď), ale v skutočnosti ju konšpiračne upiekli, čojaviem, sovieti, aziati, rusi, mohamendáni, diktátorské kluby, totalitné bloky, či iná protizápadná entita.

Podumaj či nájdeš voľačo. Hocičo! Nech to je trochu vyvážené a pestré, ako sám život. :) Lebo takto vzniká čudný dojem, že prvú, druhú aj tretiu konšpiračnú ligu hrajú zásadne iba židia, americká vláda, kapitalisti a vatikán, či kombinácia uvedených, a to by si mi isto nechcel nahovárať, že?
20.12.2015 - 17:29:43
01
Asi ta sklamem ... nie som ani zberatel ani nepoznam ziaden katalog podobny tvojmu opisu. Ale urcite existuje aj nieco, co sa hodi do tvojho popisu, lebo nepochybujem, ze tajne sluzby pracuju vsade podobnym stylom. Skus zverejnit svoj katalog udalosti bezne pripisovanych zapadu a ostatnym, co si vymenoval a mozno sa nejako pohneme dalej ... :)
A este raz ... skus v tej nasej debate (ak teda mienis v nej pokracovat) aj nejake argumenty. Lebo toto, co si napisal je ako z vysokej demagogickej ... informacna hodnota NULA.
Ja ti dam napr. zopar bodov k 9/11:
- vysvetli mi, ako sa moze zachovat neporuseny pas jedneho z utocnikov na "dvojicky" v troskach budov, ked tie po naraze lietadiel horeli tak, ze "vznikala taka teplota, ze sa zacali tavit ocelove nosniky zakladnej konstrukcie budovy".
- kam sa podeli trosky liedadla, ktore narazilo do Pentagonu?
- preco spadla budova WTC7?
A mozme zacat ... alebo hned aj skoncit :)
20.12.2015 - 18:46:42
00
Dvojičky? To je nič! V Košiciach máme chlapíka, ktorý nič neje, pije iba kávu a energiu prijíma z vesmíru. ... a chodí po prednáškach po celom Československu, ... a všade má natrieskané vďačnými poslucháčmi.
20.12.2015 - 18:55:22
00
laco ziaden smailik? :-o To uz s tebou zacina byt vazne! :)
20.12.2015 - 18:59:58
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up