Maratón Medzihorím - Memoriál Radovana Kaufmana

23.04.2011
2. kolo - Cyklomaratónska séria
2. kolo - Slovenský pohár XCM
MTB maratón
Partizánske - Malé Bielice (Slovensko)

Propozície, Výsledky, Foto, Reportáže
Zúčastnených bikerov (47)
andrej25CraObsFlinkerftakopyskGreywolficemanivodrnojakub023jasopetoJezusjurajko1975kalcokrtko333kubasLubiklubos73Manusmartin190martinantoni13matotopemibajkmilsuMiMiNomipo13mirec33miro80mishoxmismesmysteryoborPa3kPipikovicR-u-d-erichardleromanesromanxRoskotigeragontmaxunigenavankesVladko1vulpeculayojo
zjazdy po singloch nech pekne ostanu :) ..ziadna zmena smeru :)
23.10.2007 - 16:22:33
00
kaso...nestras ;)

davhan...neboj, smer by sa nemenil, iba sa mozno zmeni poradie ako budu za sebou nasledovat...inak cez leto som objavil dalsi "zaujimavy", ale za ten by ma uz zavreli :lol:
23.10.2007 - 17:22:05
00
davhan...neboj, smer by sa nemenil, iba sa mozno zmeni poradie ako budu za sebou nasledovat...inak cez leto som objavil dalsi "zaujimavy", ale za ten by ma uz zavreli :lol:

trat maratonu uz mame zmaknutu ale niekedy pred dalsim rocnikom ta skusime ukecat aby si nas previedol cez "best of" v okoli trate :twisted:
23.10.2007 - 18:18:36
00
matt: ake kaso nestras? no povedz ze by to nebolo dobre????? sam by si si to dal, take by to bolo dobre :)
23.10.2007 - 20:37:55
00
tak skoncila nam sezona 2007 a mnoho z Vas uz urcite rozmysla nad tou nastavajucou...taktiez aj my uz nad rocnikom 2008. Radi by sme boli aby sa centrum preteku opat prestahovalo ( uz natrvalo ) o jednu ulicu na futbalovy stadion kde je urcite ovela viac miesta na taketo podujatie.

Taktiez ale rozmyslame nad trasou a jej mozno miernymi zmenami...samozrejme vsetky singliky zostavaju ale mozno budu iba v inom poradi :) Taktiez sa vsak uz uvazuje o zmene "dlhej" na jednookruhovy pretek a podla vsetkeho by bol natiahnuty na smer Hruby Vrch a Drahozicka dolina...bohuzial by tym pribudlo cca 5km spevnenej cesty. Takze chcem sa opytat, aky mate na to nazor a kolko km by dlha trat ( termin koniec maja ) mala merat...zatial uvazujeme o cca 75km...takze vsetky navrhy a pripomienky k tomuto maratonu smerujte sem...aj take veci co by ste zmenili oproti roku 2007...


8) Čau Matt,

Ja som si u Vás v Partizánskom dal polovičnú trať a úplna spokojnosť s výberom trate. :arrow: Na tom by som nič nemenil. Organizácia a značenie tiež boli dobre zvládnuté, hlavne ten speaker v cieli, ktorý vyhlasoval skoro každého preťekára, ktorý došiel do ciela, nie len prvých 4 alebo 5 pretekárov. Hovoril trošku po česky, ale to je O.K. Podľa mňa sú na takýchto našich maratónoch všetci víťazi, ktorí dojdu do cieľa.

:arrow: Jediné, čo by som zmenil, je rozmiestnenie bufetov na trati: prvý bufet bol príliš skoro a ten druhý samozrejme potom príliš ďaleko.
8) Prajem veľa šťastia a pevné nervy s organizovaním ďalšieho ročníka.
24.10.2007 - 14:18:00
00
matt keby si vedel zariadit este jednu vec ze ten singel povedla tej vodnej nadrze nad klizom co sa stupal tym borovicovim lesom by mohol ist radsej smerom hore ako dole len asi by sa to nedalo nejako rozumne spojit ale ked chces robit novu trat tak ten singlac borovicovym lesom do kliza nasmeruj smerom dole nie hore ako minuly rok :P
Este teda otazka stredna trat zostane nezmenena co?
PS som zabudol na tie bufety
viem ze to je lepsie pre usporiadatela na jeden ale nebolo to moc dobre lebo najprv skoro potom neskoro takze prvy by som dal do kliza do dediny
tam by sa dalo obcerstvit aj pred vyslapom na vrchhoru aj po zjazde a druhy do takej osady kde bol ten ujko co capoval vodu z hadice
24.10.2007 - 15:19:11
00
hej hej, myslim ze na klizi by to bolo dobre, tam uz ako sa odboci na vrchoru, je napravo hned taky baracik, tak byva kamos a tam je miesta velmi vela aj pre cely bufet, a ajked to je este skoro, tak by som ho supol na vrchoru, tiez by sa to tam dalo.... a druhy na hlboke ako aj bol...
24.10.2007 - 18:26:41
00
prva verzia dlhej trate...ale asi sa bude menit pretoze je tam dost spevnenej cesty :( ...cela Drahozicka dolina a cesta spat na Vrchhoru...

Prílohy:

mar08.jpg
mar08.jpg 245.25 KiB thumb_up0thumb_down

27.10.2007 - 13:46:42
00
na maratone v partizanskom som isiel kratku trat a maximalna spokojnost,nic by som na nej nemenil.
organizacia a znacenie v pohode.
bufety-vzdy mam vlastne zasoby a velmi sa na bufety nespolieham a ten
v cieli - gulas vyborny ale pivko teplucke.
PS:ten speaker v cieli bol Oldo Bazant - organizator Sariskeho maratonu.
Organizatorom buduceho rocnika prajem take pekne pocasie ako bolo
toho roku. :lol:
28.10.2007 - 00:40:59
00
jooooooooj matt, tak to ste s olinom troska prehnalo, to az kde chcete ist do haja okolo velkej ostrej, ty kks, normalne mi az mraz prebehol po chrtbe...

a sm zvedavy, akych ludi nazeniete do terenu tak daleko od nejakej cesty a podobne..... ale tak trebalo by sa s tym este vyhrat.... :)
28.10.2007 - 20:39:12
00
tak to je zatial iba moj navrh...takze ak mate iny...sem s nim...

ale nech ide o trasu co stoji zato...nie ze to bude nejaka jalovina...
28.10.2007 - 20:49:32
00
ale nech ide o trasu co stoji zato...nie ze to bude nejaka jalovina...

co takto podobnym pristupom nakazit viacerych organizatorov maratonov? :twisted:

ak bude Kral Sumavy aj buduci rok v rovnakom termine ako Partizanske tak absolvovanie Krala zas o rok posuniem :)
28.10.2007 - 21:18:48
00
Dik za inspiraciu. Nabuduci rok si to asi skusim, len trosku pozmenenu trasu.
28.10.2007 - 21:25:43
00
a co je ta jalovina? vsak nech su aj kopceky hore, krasne single dole a rychle predbiehace pasaze?
28.10.2007 - 21:45:29
00
jalovina u mna znamena nezaujimave pasaze schovane v jednotvarnom lese, nekonecne prejazdy lukami a podobne...ked uz by sa mala trat natiahnut na jeden okruh tak aj na jej novej casti ocakavam pekne vyjazdy a zjazdiky a hlavne to co chyba jej prvej casti...a to su krasne vyhlady a nejake tie sotolinove cesty...vsetko sa asi upresni na jar, ked sa budu dat prejst jednotlive useky a zistime co na nich zanechala zima a lesaci :(

...lebo takych jalovych maratonov je uz v SR dost a netreba nam dalsi ... hlavne ze niektore sa hrdia nazvom kultovy :wink:
29.10.2007 - 08:58:35
00
keyboard_arrow_up