sedlovku si mohol dat ciernu. Inac palec hore..titan hmmm
09.01.2016 - 19:48:52
01
Logá z rámu si dával dole ty, alebo si kupoval rám už jazdený? Vrchná trubka vypadá byť dosť poškiabaná.
09.01.2016 - 20:58:02
00
Ram som kupoval jazdeny. Povodna Euros nalepka tam nebola, iba dodatocne vyrobena, ktoru som odstranil. Povodne som chcel odstranit aj original nalepku Van Nicholas, aby vynikol holy titan, ale ta uz nesla dole...
Ano, horna trubka vypada poskriabana, ale titan tazko poskriabes, to je len viac vylestena od chytania. Ja som s tym manipuloval tiez cez hornu ramovu trubku.
Inac, v pohode to islo preregistrovat na moje meno. Preverili si vyrobne cislo a potom mi chlapik napisal, keby som mal nejake zalezitosti ohladom dozivotnej zaruky, tak nech sa mu ozvem...
Niekde som cital, ze treba im poslat ram, ktory skontroluju a nasledne priradia dozivotnu zaruku novemu majitelovi. Len tento spas stoji cca 250 EUR.
Ako som pisal, zaregistrovane to uz je na moje meno, takze pokojnejsie spavam, ajked predchadzajuci majitel to vydrazil cez Ebay a doklad stratil... :-)
09.01.2016 - 22:39:50
00
Nálepky sa dajú odstrániť. Ide to pomerne ťažko, ale ide to mincou. ja som na mojom tiež dala dole ten nápis. Dajú sa kúpiť aj nové polepy s novým fontom (http://vannicholas.com/componentsdetails.aspx?id=134&type=replacement).
V prípade nejakých otázok, alebo záležitostí ohľadom reklamácie mi kľudne napíš. Mám u Van Nicholas dobré vťahy a kontakty ;)
10.01.2016 - 10:20:52
00
39€za nálepky? :o Čo sú tiež z titanu? Súhlasím s ReHMn, že titan je tak špecifický, že už žiadne logá/nálepky nepotrebuje...
10.01.2016 - 12:34:18
00
Jedine, že by si ho človek splietol so starým ocelákom :-)
10.01.2016 - 13:29:09
00
neviem ako vam ale mne chyba cestak :D sadnut a ist kde ma nohy zavezu, nemysliet na pitchoviny len vypnut a kochat sa okolim a riadne si zamakat v teplom pocasi, sadnut niekde na lavicku dat si kofolu a horalku a potom ist dalej. zima je na prd, obvzlast takato zima nezima.
10.01.2016 - 14:28:25
014
ani nehovor , zliechov, klak v cicmanoch pivecko ... chcem teplooo :(
10.01.2016 - 14:45:40
03
tu ste skusali? http://samo-lepky.sk
10.01.2016 - 15:13:45
00
... sadnut niekde na lavicku dat si kofolu a horalku a potom ist dalej


Ty a sadnúť si niekde? :lol: :lol: Na kofolu ťa treba doslova prehovárať, len aby si náhodou "nevychladol" :lol: :lol: :lol:
10.01.2016 - 16:41:08
01
Hack3r napísal:
neviem ako vam ale mne chyba cestak :D sadnut a ist kde ma nohy zavezu, nemysliet na pitchoviny len vypnut a kochat sa okolim a riadne si zamakat v teplom pocasi, sadnut niekde na lavicku dat si kofolu a horalku a potom ist dalej. zima je na prd, obvzlast takato zima nezima.


Mas pravdu veru. I ked neda mi nenapisat, ze priroda vie toho ponuknut aj teraz vela. Vybehnut do lesika kde je carovne ticho, dat si nejaky snehovy singel, v zasnezenych stojkach hladat optimalnu stopu a testovat kvalitu gripu. Domov prist s vyslahanymi licami a dobrym pocitom, ze som nehnojil pred telkou ;)
10.01.2016 - 16:49:47
07
... dobrym pocitom, ze som nehnojil pred telkou ;)


...alebo pred kompom na fóre ...
10.01.2016 - 17:26:05
01
Tu najskôr dlho pršalo (aj to bolo v hore cítiť :( ) potom svietilo slnko a nakoniec sa zahmlilo.
APRÍL
a aby som nepísal mimo tému - mašinka parádna :y:
10.01.2016 - 17:37:39
00
martinapb napísal:
Ty a sadnúť si niekde? :lol: :lol: Na kofolu ťa treba doslova prehovárať, len aby si náhodou "nevychladol" :lol: :lol: :lol:


tu sa mozem hrat na co chcem, nekaz mi radost :D :P
10.01.2016 - 19:44:05
00
Hack3r napísal:
neviem ako vam ale mne chyba cestak :D sadnut a ist kde ma nohy zavezu, nemysliet na pitchoviny len vypnut a kochat sa okolim a riadne si zamakat v teplom pocasi, sadnut niekde na lavicku dat si kofolu a horalku a potom ist dalej. zima je na prd, obvzlast takato zima nezima.


....a v horúčkach sa pekne natrieť opaľovacím krémom a chytať popri športe ešte aj bronz, zdraviť rovnako "postihnutích" žiletkárov v protismere, podvečer si pri rýchlosti vychutnávať západ slnka a rednúcu premávku na cestách, trošku spomaliť a zrelaxovať pri pohľade na korčuliarky pri prechádzaní po cyklochodníku ( Svit-Poprad) a hor sa zasa na cesty, prisahať si že každých cca 50km oddych a pitný režim NIE počas jazdy :D a presviedčať sám seba že zajtra po dnešných 120 km definitívne oddych ( pričom na druhý deň zasa 100-večka padne :D ).
10.01.2016 - 20:45:55
01
keyboard_arrow_up