Fuci nam tu, budu padat stromy
09.02.2016 - 19:46:21
00
ale mohol by sa vetrik otocit bo skapem na tej rovine pri metre :-D


Naposledy upravil todam dňa 09.02.2016 - 20:23:26, celkovo upravené 1 krát.

09.02.2016 - 19:56:46
01
maros1974 napísal:
a co Slobodny bajker je v suboji so Slombou ? To som nejak nepochopil.


Nejde o suboj, kazde OZ spravuje svoje traily a je logicke ze ked das Pedalu peniaze na bager, tak s nim nepojdu dokoncovat Blue Trail. A ak mala Slomba kupit fotopasce, bude ich asi umiestnovat primarne na svoje traily na miesta, kde najcastejsie vycinaju zaskodnici. Ak si myslis ze by ich mali dat na nejaky cas na Driver, tak ich o to poziadaj.
09.02.2016 - 19:57:35
00
todam napísal:
ale mohol by sa vetrik otocit po skapem na tej rovine pri metre :-D

no bacha z boku alebo to pojdes ozaj takto
Cyclists blown off bikes in high winds during Benidorm race thumb_up0thumb_down
09.02.2016 - 20:05:03
01
maros1974 napísal:
a co Slobodny bajker je v suboji so Slombou ? To som nejak nepochopil. A ked sa Ti zda pouzitie na pasce nevhodne tak fundraisuj Ty, good luck. Ja ocenujem fotku pani so psami co okusovali bikerov aj bezcov. Fotka na mtbiker mi pomohla v tom, ze ked som ju neskor stretol aj ja uz som vedel cca co bude nasledovat, nastastie skocili po bezcovi, obaja sme vsak pani vynadali a ja som jej pripomenul ze je to uz xty krat co obtazuje ostatnych. Bola nervozna ze sa o tom vie.



V žiadnom prípade nejde o žiaden súboj, to si nepochopil vôbec správne. Len som upresnil kto sa o tú lokalitu stará a že peniaze treba oveľa viac na údržbu a výstavbu ako na prenasledovanie nejakej psychicky narušenej osoby. A to je len môj osobný názor zdôrazňujem.
Čo sa týka požitia fotopasce na tento účel - nie je to vôbec hlúposť. Len čo potom??
09.02.2016 - 20:09:44
00
Hosť napísal:
Nejde o suboj, kazde OZ spravuje svoje traily a je logicke ze ked das Pedalu peniaze na bager, tak s nim nepojdu dokoncovat Blue Trail. A ak mala Slomba kupit fotopasce, bude ich asi umiestnovat primarne na svoje traily na miesta, kde najcastejsie vycinaju zaskodnici. Ak si myslis ze by ich mali dat na nejaky cas na Driver, tak ich o to poziadaj.


fildžej ;) ...nemyslim ze je to logicke. Su OZ-etká lokalne aj OZ-etká ktore maju sirsiu posobnost. Myslim ze ako MTB komunita zufalo potrebujeme niekoho kto bude zastupovat vsetkych v nasej mikrorepublike. SLOMBA na to este sice nedorastla ale ma tie ambicie. Okrem toho robia tiez aktivny trsilbuildimg pre vsetkych, aj v Ba aj inde na Slovensku a to sa mi paci. Ocakavam ze ked sa im ozvem ze chcem pascu na mesiac tam a tam tak pozajtra bude osadena. Samozrejme nemienim ich buzerovat alebo prehanat. Zatial som ziadnu taku poziadavku nemal. Mam vypytat ? ponukal som to tu uz davnejsie ale nejak to vyznelo do prazdna.
09.02.2016 - 20:15:33
00
Ako je fajn, ze si SloMBE poslal peniaze, ale priznam sa, ze nerozumiem, preco si tu fotopascu nekupil sam. Mal by si jej shareovanie pod kontrolou. Takto si v ulohe statistu a vlastne ani nevies, ci tie pasce vobec kupili...
09.02.2016 - 20:24:07
01
Ano neviem to a je mi to jedno. Zacalo to tak ze som uvazoval nad kupou pasce, ale je to zariadnenie kde treba vyhodnotit viac premennych (ci s gsm, IR prisvietenim do tmy apod apod) a zistil som ze sa s tym nechcem zaoberat do tej miery, nechal som to na nich, aj opciu ze pripadne pouziju peniaze inak. Nie som v ulohe statistu, chcem prispiet nejakym dielom ku komunite a zvolil som ten najlahsi (peniaze), pri firme a 3detoch (stvrte na ceste) jednoducho na ostatne veci nemam cas.
09.02.2016 - 20:33:40
01
:tmi: na to stvrte si nasiel cas :rofl:
Joke
Sorry nedalo mi ;)
09.02.2016 - 20:38:38
011
pri kazdom novom som viac a viac namotany na dalsie ;-) ..su uzasne.
09.02.2016 - 20:40:55
013
Chcel som sa previezt na Maly SLavin, vysiel som si na Kamzik po Koziarke, neskutocne teplo, vsetko som musel porozopinat a povyhrnat. Na Kamziku sa spustil poriadny narazovy vetrisko, ked mi za chrbtom rachol konar na zem, radsej som to hned stocil dole a z lesa von kade lahsie. Takze dost vysoka pravdepodobnost ze tych popadanych bude zas o nieco viac... :(
09.02.2016 - 20:52:31
00
maros1974 ..no a je po maratonoch :-( ..a skym budem teraz sutazit o body v serii, ked ty budes prat plienky :-D Ale inac gratulujem a drzim palce.
09.02.2016 - 21:32:31
01
hellwings napísal:
maros1974 ..no a je po maratonoch :-( ..a skym budem teraz sutazit o body v serii, ked ty budes prat plienky :-D Ale inac gratulujem a drzim palce.


po maratonoch ? najnovsi prirastok cakame az v auguste....to mavam uz 5maratonov za sebou co je tak akurat pre mna.....a september len Davorin Slov.Raj, ale dvakrat som tam nedokoncil...nejaka smola je tam ci co . Male deticky v plienkach mam doma poslednych 6rokov, takze som to za ten cas nejak vybalancoval. Kazdy vecer napr. umyvam zuby 4 ludom (vratane seba ).
09.02.2016 - 21:36:30
03
Bol som na hradzi, ten narazovy vietor bol funny .. hlavne zboku :lol:
09.02.2016 - 21:58:03
00
myslite na mna idem plachtit :-D
09.02.2016 - 21:59:05
03
keyboard_arrow_up