:D :D :D :shock:
PARADA
sú tam detajly ale nestoja za reč (na prvý krát)
aj o rok určite :P (DÚFAM) 8)
24.08.2008 - 11:04:31
00
...nebudem opakovať chvály na tento nový maratón, fakt si chalani z Pegasu dali záležať... veľmi sa mi páčilo a super bolo aj zázemie na štadióne, už dávno som si tak nepokecal so spolubojovníkmi z maratónov...
...jediná výčitka z mojej strany - už sa mi neušli bryndzové halušky a vyzerali veľmi dobre :-(
...a vrelá vďaka softu na žrebovanie tomboly, takí nabalení sme ešte z maratónu nešli :-)

Prílohy:

Komentár súboru: ...vínko môžem... :-)
zusky&tombola.jpg
zusky&tombola.jpg 61.2 KiB thumb_up0thumb_down


Naposledy upravil zusky dňa 24.08.2008 - 17:32:57, celkovo upravené 1 krát.

24.08.2008 - 11:21:38
00
Maraton bol vynikajuci

Vyborna organizacia, trat znacena super a velmi dobre zvolena. Prejazd cez hrad je zazitok, ktory ostane este dlho v pamati.

Chcel by som sa este specialne podakovat panovi Rmanovi (cislo som si nezapamatal), ktory mi na trati znitoval roztrhnutu retaz, a tak som mohol dokoncit pretek.

Bolo fakt super, o rok idem znova
24.08.2008 - 12:53:49
00
petos zas super foto. Si uz taky standard na tych martonoch. Co by sme bez teba robili :oops: Vzdy dokazes potesit nejakou tou fotkou.
Velmi si to cenim :!: Super


:-)

ja len bikujem, fotí, kto ma foťák a spolu organizujeme XCM SLOVAK PARADISE, ja som naposledy meral trať s GPS :-) je to celé na webe

fotky sú promo akcia k "nášmu" maratónu

keby na náš XCM prišli všetci čo majú aspoň jednu peknú fotku - lebo pekných je vždy menej ako obyčajných, tak máme najväčší maratón v strednej Európe :-)
24.08.2008 - 14:17:00
00
aj ja pridavam chvalu!
vyborne akcia, super som si pojazdil.
niektore chodnicky okolo hradu boli skveleee,
zhodli sme sa, ze tento maraton moze byt super fotogenicky- hrad v pozadi urobi svoje. prejazd hradom je potom este daco navyse.

jedine minus odo mna: mohol by mozno byt nabuduce oznaceny bord, ze je skutocne hlboky, nabral som si v jednom potoku bazeniky do oboch tretier 8)

EDIT: este chcem zvlast pochvalit nadpriemerne vkusne tricko!


Naposledy upravil chrinik dňa 25.08.2008 - 16:24:07, celkovo upravené 1 krát.

24.08.2008 - 14:25:46
00
Aj o toto sa sutazilo sice v tombola ale radost z vyhry bola rovnaka...
a nejake par foto aj tu http://picasaweb.google.cz/bikerdrotar/KralovskyMTB
TO Petos " ten co ma fotak" ?????? to je no name fotograf ? sak daj aspon meno sa nehambi :wink: ved si zasluzi aby vsetci vedeli kto to je.

Prílohy:

DSCN5006.jpg
DSCN5006.jpg 169.4 KiB thumb_up0thumb_down

24.08.2008 - 14:27:52
00
ten čo má foťák je mladší brat,
tá čo má foťák je mama
a ten čo má foťák je foter, ten čo minulý rok zachránil horský cyklomaratón Slovenský raj a teraz ho "driape" na slovenskú špičku :-)

povedané inak - sponzor a partner podujatia - kto ho nevidel, tak bude merať čas na XCM - to aby bolo viac pre bikerov :-)

po Brezne, Orave a Kráľovskom máme ťažkú úlohu - rozmýšľame, že pôjdeme pozametať trať, lebo kvalitnú tombolu a ceny pre víťazov už máme, web je tiež na 100 %, stravu snáď Hrabušičania a Štiavničania zvládnu, sprchy a umývanie v autokempingu, letáčiky dotláčame, parkovisko zadarmo ... promo balíčky už nachystané, tričká čakajú na uzávierku 7.9.2008 :-)

Darmo aj Kráľovský MTB zdvihol latku, ale myslím, že budeme apoň takí dobrí :-)
24.08.2008 - 15:44:14
00
ten čo má foťák je mladší brat,
tá čo má foťák je mama
a ten čo má foťák je foter......

No vidis netreba robit tajomstom to co davno tajomstvo nieje ale brat. mama a otec si taku malu verejnu pochvalu a vdaku od nas vsetkych zasluzia.
rozmýšľame, že pôjdeme pozametať trať,......

Ak Vam chybaju ruky k metle tak kludne daj vediet.....
24.08.2008 - 15:56:23
00
Tak ako ostatní , môžem aj ja iba konštatovať že akcie bola veľmi vydarená !!!, niet jej čo vytýkať / jedine by som 95 km trať dal na 2 x45 km avšak iné okruhy , Branisko a okolie sa na to priam núka , bolo by to aj zaujímavejšie/
- značenie , bufet , kulisa hradu , strava a tombola , to všetko bolo veľmi dobre organizované - veľká pochvala !

TEŠÍM SA NA BUDÚCI ROČNÍK!!!

P.S.: VĎAKA Košičanovi kt.skončil 11 alebo 12 m. na 45 km kategória A , potiahol ma na Sľubicu , diky moc , / č. 177, c.p. na 45 km , A: 13/
25.08.2008 - 09:14:27
00
Ponajprv sa chcem podakovat organizatorom za pekne vydareny pretek. So 45-kou som bol velmi spokojny. Pekne pasaze, rychle hrave super cooool.

V cieli by som uvital trosku vacsiu porciu halusiek :) :) lebo hladny biker potrebuje viac energy 8)

tesim sa na dalsi rocnik.
25.08.2008 - 13:50:33
00
no tak tento pretek bol co sa tyka wsetkeho perfektny, vyhlady krasne, trat taktiez, umyvanie bikov vpohodke celkom, trocha sora sa stala ale co uz... a gay party v sprxax :o)
prisli sme tam piatok poobede a decka este hrali fotbal a my teda BTVT sme tam uz mali rozlozene stany, takze na nas pozerali jak na utecencov... ta sto? uze zahranica? ( z ruskym prizvukom :D :D :D ) lol

Prílohy:

stanova osadda.JPG
stanova osadda.JPG 92.27 KiB thumb_up0thumb_down

28.08.2008 - 22:56:22
00
Ramolam napísal:
Maraton bol vynikajuci

Chcel by som sa este specialne podakovat panovi Rmanovi (cislo som si nezapamatal), ktory mi na trati znitoval roztrhnutu retaz, a tak som mohol dokoncit pretek.

Bolo fakt super, o rok idem znova

Hehe, až teraz som si všimol - není zač :rofl:
Pamätám si to, niekto z domorodcov si to všimol - teda že mám nitovačku, po príjazde do ciela ma čakala sada miestnych bicyklov pripravených na nitovanie reťazí
15.02.2016 - 14:57:01
00
..to reisis 8 tokov po maratone? Heheh .. Ramolam sa uz odstahoval na balkan :)
15.02.2016 - 19:25:54
03
keyboard_arrow_up