koho budete volit?
SMER 6% [ 19 ]
Siet 8% [ 26 ]
KDH 2% [ 5 ]
SNS 5% [ 15 ]
Most 5% [ 14 ]
Olano 14% [ 42 ]
SaS 49% [ 151 ]
niekoho kto sa nedostane do parlamentu 12% [ 36 ]
Celkový počet hlasov : 308
zahirko to su tie goly do vlastnej branky, ked sa stupenec a podporovatel nacistov ohana demokraciou...len skoda ze ludom s rebrickovu nervovu sustavou to nema sancu dopnut...

dobi235 gratulujem ze podpurejes vypatlanych obdivovatelov Hitlera...
07.03.2016 - 12:13:27
01
mas nejake dokazy o tom ze obdivuje Hitlera alebo si sa to len docital na cas.sk, pluska.sk, topky.sk a pod?
07.03.2016 - 12:14:47
00
aha čiže tí ľudia, ktorí doteraz poukazovali na súčasné kauzy Smeru-u a vďaka tomu sa dostali do parlamentu, tí teraz budú samozrejme úplatní, bezcharakterní a zvezú sa so systémom, lebo iba Marián má charakter a je zárukou, že nikto si nič nedovolí...u mňa nejde ani tak o to, čo tam bude robiť, ale čo reprezentuje a to je ten hlavný dôvod...

dobi235 o stranu či dve dozadu som dal obrázok z FB Magáta...iba pár hlasov mu chýbalo, aby bol v parlamente...
07.03.2016 - 12:14:47
00
dobi - tak k tej tvojej volbe kotlebu sa radsej vyjadrovat nebudem. volil som SaS, podla mna je to najlepsia volba zo vsetkych stran.

btw k tomu Mostu - ja nechapem co tam robi furt ten dinosaurus Bugar, vsak si pamatam ze som ho kukal v telke este ako male decko, bol v kazdej druhej zabavnej relacii a furt si z neho robili srandu "o tooom potooom". Vsak ten clovek prezil meciara, dzurindu, prezije aj fica a mozno aj kotlebu.. davno mal ist do dochodku, tak ako teraz figel.
07.03.2016 - 12:15:37
00
To ze si Kotleba schoval nasivky hakoveho kriza a uniformy Hlinkovej gardy neznamena ze zmenil nazor. Jediny dovod preco otvorene nepropaguje fasizmus je ten, ze to je trestny cin a jednu taku stranu mu uz sud zakazal.

Len naozaj naivny (alebo sprosty) clovek si moze mysliet ze Kotleba nie je fasista.
07.03.2016 - 12:16:52
07
dobi235 napísal:
mas nejake dokazy o tom ze obdivuje Hitlera alebo si sa to len docital na cas.sk, pluska.sk, topky.sk a pod?


uz to tu bolo 1000x poslane - pozri si jeho kanditaku a skus pouzit google a mozog - spevak z kapely Judemord, spevak z kapely Cirhoza 88 (oslavujuci vrazdenie a tresne ciny), odsudeny predajca nacistickeho braku (Kotlebov brat), Magat oslavujuci Hitlera na svojom facebooku....

predosla strana Kotlebu bola rozpustena...preco asi? LSNS vzniklo tak, ze kupili inu stranu...
07.03.2016 - 12:18:21
02
presne, magor Magát si dovolí napísať takéto niečo...by som rád vedel, či tam vôbec niekedy bol...ale pochybujem...

a-static.projektn.sk
07.03.2016 - 12:20:32
00
dobi235 napísal:
SMER- kauzy Váhostav a pod
SAS- podora LGBTI, dekriminalizacia marihuany, dost toho predviedli vo vlade s radicovou
OĽANO- Matovič celý čas v parlamente nic nerobil len kydal na Fica a robil zo seba debila
SME RODINA- Kollar myslim ze sa predviedol v povolebnych diskusiach.. k tomu sa ani vyjadrovat netreba.
MOST-HÍD- Maďarská strana podľa mojho nazoru v Slovenskom parlamente nema co hladat
SNS - uz "národna" ani nie je... Danko mi pripadal skor ako by sa zlakol toho ze je v parlamente

volil som Kotlebu- aj ked mi bolo jasne ze vo vlade nebude... ale bude tam aspon robit ulohu "policajta" a preto su z neho vsetci uplne dosrati

perfektna analyza, ze ty si studoval politologiu ;)
07.03.2016 - 12:32:17
00
z niektorych mi je fakt do plaču : ;(
07.03.2016 - 12:38:24
07
na zaciatku tohto vlakna tu boli nazory aby sa nevolil hlavne Fico. teraz placete co sa deje.
radsej zamknite tuto temu lebo to je naozaj vtipkar 2 :D
07.03.2016 - 13:04:37
01
no LSNS nebola medzi položkami v hlasovaní a nikto zrejme nerátal s takou podporou..."niekto, kto sa nedostane do parlamentu" má len 32 hlasov...koľko z nich bolo pre LSNS sa nedozvieme :)
07.03.2016 - 13:17:08
00
Môj názor je taký, že tí ktorí volili Kotlebu si vôbec neuvedomujú vážnosť ich rozhodnutia, pretože tu už nejde len o to postrašiť zopár neprispôsobivých kdesi v chatrčiach na Spiši.
07.03.2016 - 13:22:51
01
podla toho co som zbezne cital, si mladi prvovolici - kotlebovci - myslia ze im kotleba pomoze najst pracu :D :D
a s tymi ciganmi to tiez nebude take ruzove - vsak kotleba sa len raz presiel cez osadu aj so svojim zebrovitym hummerom a okrem toho nic!
07.03.2016 - 13:30:38
01
Moja dcéra prvovolička povedala, že sa hanbí za svoju generáciu. Ja som ju upokojoval, že nech sa nebojí, že prevažná väčšina jej rovesníkov aj tak z toho vyrastie a nakoniec z nich bude "estabilišment". Horšie je to s tými staršími napr. z mojej generácie, tí už nevyrastú.
07.03.2016 - 13:36:57
04
Ludstvo je nepoucitelne. Obzvlast ta cast co sa o to ani nepokusa. Kdesi som narazil na informaciu, ze najviac volicov mal Kotleba vo vekovej kategorii 21-28. To su priblizne ludia narodeni okolo novembra 89 a ich rodicia okolo augusta 68. Rodicia vyrastali v dobe totalneho vyplachu v casoch normalizacie a ich deti v dobe zrodu totalneho zklamania nad tym ze po zastrngotani klucmi od rana buduceho dna to u nas nevyzeralo ako vo vykladnej skrini Tuzexu. :-) Netesi ma predstava ze sa prebudza tuzba prezit si to znova.
07.03.2016 - 13:40:02
08

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle / Horské / Celoodpružené)
keyboard_arrow_up