koho budete volit?
SMER 6% [ 19 ]
Siet 8% [ 26 ]
KDH 2% [ 5 ]
SNS 5% [ 15 ]
Most 5% [ 14 ]
Olano 14% [ 42 ]
SaS 49% [ 151 ]
niekoho kto sa nedostane do parlamentu 12% [ 36 ]
Celkový počet hlasov : 308
Jaroh napísal:
brikoNikdy nikde neexistovalo dobré riešenie. Vždy si musíme vyberať to najlepšie z tých zlých riešení. V celej histórii ľudstva. A je/bolo naivné si myslieť, že práve na Slovensku a práve teraz to bude iné. Ani jeden politik nie je svätý obrázok, ale skrátka mechanizmus je nastavený tak, že niekto musí byť v tej vláde. Ak máš zadanie, že z bodu A do bodu B sa musíš dostať na bajku a más k dispozícii 23 bajkov jeden horší ako druhý, tak sa snažíš z tých zlých bicyklov vybrať ten najlepší, ktorý má najväčšie šance ťa z toho bodu A do bodu B dostať.
Iste, najradšej by som videl na čele slovenskej vlády Máriu Teréziu, ale má to dve chyby - nemáme už monarchiu a Mária Terézia je už chvíľu po smrti. No a tak si musím vybrať z tých, čo sú k dispozícii. A z tých, čo sú k dispozícii, si určite vyberám Sulíka a nie Fica. Ty nie?


Upravil by som tvoje bicyklovú teóriu nasledovne:

mas k dispozicii 23 bicyklov a všetky su na *****... Je uplne jedno, ktory si vyberies, ani jeden ta tam rychlejsie, ani pohodlnejsie, prosto lepšie nedovezie....
08.03.2016 - 09:03:48
00
Blbosť. Sulík vs. Fico ani zďaleka nie je jedno a to práve z hľadiska budúcnosti. Tvoj postoj je alibistický.
08.03.2016 - 09:04:01
05
Akokoľvek sa teším, že Fiko dostal po hube, treba sa pripraviť na predčasné voľby. Chvíľu im to môže vydržať, ale vždy sa nejaký poslanecký klub rozháda a tu bude väčšina veľmi krehká. Už len udržať disciplínu pri každom hlasovaní bude zúfalá robota.
08.03.2016 - 09:04:22
02
shineonyou napísal:
Upravil by som tvoje bicyklovú teóriu nasledovne:

mas k dispozicii 23 bicyklov a všetky su na *****... Je uplne jedno, ktory si vyberies, ani jeden ta tam rychlejsie, ani pohodlnejsie, prosto lepšie nedovezie....


Teraz si presne vyjadril ten problém. Normálny človek uvažuje, ako to spraviť, aby sa tam dostal. Bohužiaľ, väčšina stredoeurópanov si povie, že všetko je na p..u a nechá sa vliecť populistami.
08.03.2016 - 09:09:15
04
Jaroh, a sulik podla teba nie je populista?
08.03.2016 - 09:10:13
01
Hosť napísal:
navrhujem zmenit nazov temy: "Voľby 2016 - koho ste to zvolili?"


Navrhujem si obcas precitat nazov fora. Je taky problem vytvorit si forum o politike, volbach ci silikonovych tuningoch?
08.03.2016 - 09:10:32
00
@briko, keyword nie je "populista", ale "vliecť".
08.03.2016 - 09:11:55
00
Jaroh napísal:
Teraz si presne vyjadril ten problém. Normálny človek uvažuje, ako to spraviť, aby sa tam dostal. Bohužiaľ, väčšina stredoeurópanov si povie, že všetko je na p..u a nechá sa vliecť populistami.


Ak pouzijes jednoduchu matematiku. Ficov bicykel tahal 8 rokov i ked na *****. Bicykel, ktoreho sucastou bol Sulik a tiez siel na *****, tahal rok a pol a ***** sa na suciastky. Teraz ide Sulik skladat novy bicykel, kolko myslis, ze pojde?

S pozdravom

"Tvoj stredoeurópan"
08.03.2016 - 09:14:35
02
Pravdupovediac, ak si myslíš, že Ficova vláda nás niekam ťahala, tak si na veľkom omyle. Vlastne áno, ťahala nás z bodu A do bodu -A. Ktokoľvek, úplne ktokoľvek nás potiahne z bodu A do bodu A+1m, je lepší, ako Fico.
08.03.2016 - 09:18:01
05
Jaroh napísal:
Pravdupovediac, ak si myslíš, že Ficova vláda nás niekam ťahala, tak si na veľkom omyle. Vlastne áno, ťahala nás z bodu A do bodu -A. Ktokoľvek, úplne ktokoľvek nás potiahne z bodu A do bodu A+1m, je lepší, ako Fico.


Nezmysel, až z toho zuby bolia...:D

Samozrejme, že nás ťahala z bodu A do bodu B, keď už sa bavíme tým tvojim jazykom, presne tak ako nás ťahala aj akákoľvek iná vláda.

Válov je stále rovnaký, len sa mení počet svíň. Každá sviňa bez ohľadu na veľkosť je rovnako pažravá. Ale na toľko svíň, ako je tam teraz je to malý válov a preto rátam, že sa opäť o válov pobijú a budú predčasné voľby.:D
08.03.2016 - 09:24:36
04
shineonyou to napisal dobre. ak si sulik posklada lepsi bicykel potom moze prevziat stafetu po hranolovi. zial este ten cas neprisiel.
08.03.2016 - 09:24:57
00
PhilJ

U mna je na hranici chudoby ten, ktory si nemoze sam za plat kupit garzonku a mat este na jedlo a zivot. a tych je urcite 50%
08.03.2016 - 09:26:09
04
matvej11 napísal:
shineonyou to napisal dobre. ak si sulik posklada lepsi bicykel potom moze prevziat stafetu po hranolovi. zial este ten cas neprisiel.


ja som ešte žiadnu sviňu dobrý bicykel nevidel postaviť, lebo primárne sa bude už pri skladani ***** na suciastkach a tym padom bude zase na *****...:D
08.03.2016 - 09:27:57
00
matvej11 napísal:
shineonyou to napisal dobre. ak si sulik posklada lepsi bicykel potom moze prevziat stafetu po hranolovi. zial este ten cas neprisiel.


A ako sa dá zistiť, či jeho bicykel je lepší?
08.03.2016 - 09:29:03
00
shineonyou napísal:
ja som ešte žiadnu sviňu dobrý bicykel nevidel postaviť, lebo primárne sa bude už pri skladani ***** na suciastkach a tym padom bude zase na *****...:D


Nejako odbočuješ. Nikto tu nehovorí o dobrom bicykli. Iba o lepšom.
08.03.2016 - 09:30:09
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle / Horské / Celoodpružené)
keyboard_arrow_up