iron.hide: grenadu mozes obist .. vlavo je cesta, vpravo je TZ, namiesto modrej (inak nevidim na nej nic tazke) mozes dat zelenu, namiesto zltej pouzijes teda vyslap od kostola .. komare teraz nie su a posuva sa cas :) .. same vyhovorky :lol:

Hmm, asi pojdem rovno do tej Lehoty :lol:


Naposledy upravil lto dňa 22.03.2016 - 09:40:14, celkovo upravené 1 krát.

22.03.2016 - 09:38:56
00
inak toto som sa chcel spytat - nanoslav, Nagasaki, azet, ZLATAKsvk ... a vsetci ostatni enduraci - ako sa vam paci nova vetva BK trailu? nie je tam v jej spodnej casti uz prilis vela slapania? podla mna to tam uplne stratilo spad.
bavi vas to ako ludi, co najradsej len zjazduju?

no okrem toho - cela koncepcia BK trailu je aj tak trochu otazna, pretoze je tam v strede ten dlhy uphill. Aky mate nanho nazor?
mna uz prestalo bavit sa tam tocit cez tie serpentiny, a radsej to vzdy skratkami nahor vydupem.


Naposledy upravil iron.hide dňa 22.03.2016 - 09:58:21, celkovo upravené 1 krát.

22.03.2016 - 09:40:01
00
kvakob napísal:
fajne to je ,som si troska obzrel zmeny ,pekne prerobene,ten vacsi taxis koksoo to sa da aj doletiet? vsak to vyzera-aspon vo videu ze tam ani dopadlisko neni resp. take "nijake" ako bolo predtym...pred lavkou pridany skok ....stavitelia cest vasej statocnej praci :y: :bow: pride to tam zas niekedy navstivit... :)


ten dopad nebol bohvieco, ale teraz cez vikend bolo vidiet, ze bol trochu vylepseny. na hentu vec treba odhodlanie, je to uz celkom polet (domaci vraveli ze 7m?) a da sa tam aj vytrieskat, vid video co som tu uz daval na jesen. kamosovi sa nastastie az na narazene rebra a ulomeny ksilt nic vazne nestalo :-) pekne veci su teraz aj dalej za tym, taky gapik pomedzi 2 stromy (bezpecny, lebo super dopad), pekna klopka a preskok cez lesnu cesticku. paradna zabava ten trail, aj za mna velka vdaka a pochvala zahorakom :wasntme: mate to tam super.
pajstun trail highlights thumb_up2thumb_down
22.03.2016 - 09:47:58
04
iron.hide , keby bolo na mne, ja by som jazdil len take veci ako BKT aj, ked ja tam neskocim zdaleka vsetko ani na pajstune, ten uphill sa snazim neriesit aj ked obcas sa mi nechce :P . Jazdim skoro iba tu novu cast ta sa mi viac paci, ale potom sa napajam na povodnu cast pri konci. Problem je aj to, ze v MK sa uz neda nikde normalne jazdit bez toho,aby som nezapadol pol metra do blata tak BKT,cerovka, driver 8, pajstun trail su jedine trasy, kde sa da pojazdit.

lto na pajstun trail som jazdieval grenada-zelena znacka a zlta na pajstun a spet asfalt borinka-zelena -na zltu smer BK a bolo to velmi rychlo, Minuly tyzden som to skusil a tak som sa zdrzal na grenade byvalej-som tlacil pol hodinu cez blato aj na zelenej-tiez tam je nieco popadane, tak si myslim, ze by to bolo rychlejsie aj cez BK-kosariska.
22.03.2016 - 10:09:09
00
tak ono to je 100 ludi 100 chuti .. ten uphill je podla mna najkrajsia cast trailu .. co sa tyka tych stupani nizsie, tak su dane hlavne tym, ze sme museli obchadzat polovnicky posed tak aby cely trail bol za horizontom .. cize sa musel spustit dole do tej rokliny, kde je skok cez strom a potom za posedom sa musis nejako dostat naspet na planovanu a schvalenu trasu .... a este par malych stupani, ktore su dane terenom ... niekedy ma to stve, hlavne ked nevladzem dychat, pretoze a niekedy ma to zasa tesi, pretoze to k enduru patri .. aj stupanie aj technicke prvky
22.03.2016 - 10:09:37
02
Nagasaki- velmi rychla a bezproblemova cesta nadol je tato, co sa odpaja od zltej pri krizi:
http://mapy.hiking.sk/?x=17.12541&y=48.24833&ref=permalink

cez kosariska nechod, vsak to je obrovska zbytocna obchadzka.
22.03.2016 - 10:14:11
01
azet ten taxis ako keby ta ani nezhuplo ,teda ak si to bol ty ,pri dopade cistucko, henten mega co skusate je za tou lavkou ? najhorsie ze u nas blizko nie je kde cvicit ,potom je clovek niekedy zbytocne pripos** a musi si zas postupne zvykat a rozskakat sa ...


Naposledy upravil kvakob dňa 22.03.2016 - 10:24:00, celkovo upravené 1 krát.

22.03.2016 - 10:22:21
00
12. dovodov, preco sa neda ist na Pajstun trail cez tyzden

1) januar - sneh
2) februar - sneh, zima
3) marec - blato, tma
4) april - sneh,zima,blato,tma
5) maj - maj
6) jun - teplo, svetlo, komare
7) jul - komare, teplo, svetlo
8) august - dovolenka
9) september - malo svetla, komare, teplo
10) oktober - dazd, malo svetla 11) november - hmla, tma
12) december - zima, tma

/* uvedeny prispevok je mieneny ako vtipne vyjadrenie urcitych okolnosti, pocitov a celkoveho ponatia tyzdenneho jazdeni Bratislavcanov v MK po praci
22.03.2016 - 10:23:40
016
co je to za dovod ten "maj" :D
22.03.2016 - 10:32:57
00
maj , lasky cas ,zobudene hormony ... :D tak hadam nepojdes bajkovat tak daleko a potom nebudes vladat :lol:
22.03.2016 - 10:45:48
00
Vtip sa podaril, sudiac podla pazurika :lol: .. ale nebolo to myslene v zlom :)
22.03.2016 - 11:26:16
00
kvakob napísal:
azet ten taxis ako keby ta ani nezhuplo ,teda ak si to bol ty ,pri dopade cistucko, henten mega co skusate je za tou lavkou ? najhorsie ze u nas blizko nie je kde cvicit ,potom je clovek niekedy zbytocne pripos** a musi si zas postupne zvykat a rozskakat sa ...

:-) tak potom sme hovorili o inom. ja som pisal o tom polete "novom", co tam ku koncu davame. ano, je to za tou lavkou prava stopa a skace sa ponad "staru" stopu.
comu teda hovoris taxis?
a hej, ja som kameraman, hehe.
22.03.2016 - 11:26:42
00
kvakob napísal:
fajne to je ,som si troska obzrel zmeny ,pekne prerobene,ten vacsi taxis koksoo to sa da aj doletiet? vsak to vyzera-aspon vo videu ze tam ani dopadlisko neni resp. take "nijake" ako bolo predtym...pred lavkou pridany skok ....stavitelia cest vasej statocnej praci :y: :bow: pridem to tam zas niekedy navstivit... :)


Idem s tebou. Rebrá a rameno pomaly prestávajú bolieť :D :D :D
22.03.2016 - 11:29:06
01
iron.hide napísal:
Nagasaki- velmi rychla a bezproblemova cesta nadol je tato, co sa odpaja od zltej pri krizi:
http://mapy.hiking.sk/?x=17.12541&y=48.24833&ref=permalink

cez kosariska nechod, vsak to je obrovska zbytocna obchadzka.


by mi bolo osobne luto darovat tie vyskove metre zadarmo bez zabavy. radsej z bystrickeho po zelenej, ta je zabavna. prip. od kriza viac doprava a dat "pod vedenim" :P
22.03.2016 - 11:30:28
00
Hosť napísal:
Idem s tebou. Rebrá a rameno pomaly prestávajú bolieť :D :D :D

tak to som zvedavy :D
kvakob tak da sa asi len niekdy to moze byt prvy a zaroven aj posledny krat :D
22.03.2016 - 11:33:43
00
keyboard_arrow_up