ddemo napísal:
aky je ten svet maly.... autorske prava budu uznane okamzite, ako o zaber prejavi zaujem National Geographic... :)


National Geographic by si tam aj tak napisali, co by chceli...ani by sa nepytali :lol:
29.03.2016 - 10:34:54
00
ddemo zobral si mi to priamo z klavesnice ;-) jazdi po spravnej hradzi, v spravnom case, uz len ten nespravny dvojkolesovy nastroj nahradit a bude...
29.03.2016 - 10:39:20
00
Typovo je vhodný na Kostku, takže bude jazdiť na Kostka Tour, prevedenie už nechám na neho. Kto mu to oznámi?
29.03.2016 - 11:12:22
00
nech si to precita sam... a ozve sa Vam...:)
Vy uz ho nasmerujete kde kupit poriadnu kolobrndu..:)
29.03.2016 - 15:55:27
00
fokel napísal:
, uz len ten nespravny dvojkolesovy nastroj nahradit a bude...

Páni, určite už pre mňa práve kdesi kolobežku vyrábajú, ale ja som do nej ešte nevyrástol ... musím dozrieť, hlavne mentálne. Mám už pre ňu aj názov: Kolobežka, čo bežká :clap:
P.S.: Ešte otázočka ...
"Typovo je vhodný na Kostku...."
Kto to je ten Kostka a čo budem s ním akože vyvádzať?
Ešte sa vrátim k tomu výjazdu - fúkalo od BA, tak ako ste šli späť - cez Kalinkovskú horáreň, alebo priamo po hrádzi?
29.03.2016 - 17:07:49
01
heca napísal:
Páni, určite už pre mňa práve kdesi kolobežku vyrábajú, ale ja som do nej ešte nevyrástol ... musím dozrieť, hlavne mentálne. Mám už pre ňu aj názov: Kolobežka, čo bežká :clap:
P.S.: Ešte otázočka ...
"Typovo je vhodný na Kostku...."
Kto to je ten Kostka a čo budem s ním akože vyvádzať?
Ešte sa vrátim k tomu výjazdu - fúkalo od BA, tak ako ste šli späť - cez Kalinkovskú horáreň, alebo priamo po hrádzi?

1. kolobežky sa netreba báť a ani si myslieť, že sme kreténi, ktorí nevedia jazdiť na bicykli. Treba vyskúšať ten druh pohybu. Hlavne po nej nič nebolí. Nabudúce, keď hocikoho z nás uvidíte na hrádzi, alebo inde, oslovte nás, dáme Vám previezť. Garantujem, že sa vrátite s úsmevom na tvári, aj keď ten pohyb je náročnejší ako vozenie sa na bicykli.
2. Kostka je český výrobca kolobežiek. Tak sa volajú KOSTKA. Ja osobne si Vás viem presne predstaviť na type Kostka Tour, ktorá má vpredu 26" koleso a vzadu 20". Výborná na také to domáce jazdenie.
3. Vracali sme sa po hrádzi, dobre sme si to užili. :muscle: \o/
29.03.2016 - 18:08:20
00
heca napísal:
Páni, určite už pre mňa práve kdesi kolobežku vyrábajú, ale ja som do nej ešte nevyrástol ... musím dozrieť, hlavne mentálne. Mám už pre ňu aj názov: Kolobežka, čo bežká :clap:
P.S.: Ešte otázočka ...
"Typovo je vhodný na Kostku...."
Kto to je ten Kostka a čo budem s ním akože vyvádzať?
Ešte sa vrátim k tomu výjazdu - fúkalo od BA, tak ako ste šli späť - cez Kalinkovskú horáreň, alebo priamo po hrádzi?

Ja lutujem, že som to neobjavil skôr. Kolobežkovanie. Vyborne sa to doplna po biku. V nedelu som bol 50-ku na mtb cez Karpaty a bolel ma cely človek. Včera som trochu kolobežkoval, spaloval velkonočné kolače.
29.03.2016 - 19:59:02
00
footbike napísal:
...1. Nabudúce, keď hocikoho z nás uvidíte na hrádzi, alebo inde, oslovte nás, dáme Vám previezť. Garantujem, že sa vrátite s úsmevom na tvári....


Tak a teraz sme si dali gol do vlastnej brany... Stale propagujeme aki sme kamaratski, ako radi poziciame a... Stal oproti nam zivy clovek, fotku nam urobil, prijemnu debatu nakriatol a... Kolobezku sme neponukli :-/ ale mozeme sa vyhovorit, ze sme boli taki vystresovani z toho protivetra ;-)
29.03.2016 - 20:10:18
00
fokel napísal:
Tak a teraz sme si dali gol do vlastnej brany... Stale propagujeme aki sme kamaratski, ako radi poziciame a... Stal oproti nam zivy clovek, fotku nam urobil, prijemnu debatu nakriatol a... Kolobezku sme neponukli :-/ ale mozeme sa vyhovorit, ze sme boli taki vystresovani z toho protivetra ;-)

Ja som si ziadneho vlastenca nedal, len uz odmietam byt prilis priatelsky. Ukazem nadsenie, idem sa rozdat a maju Ta za jucha. Naco mi to je? No na nic! Kto sa mi pootvori, otvorim sa mu dva krat a kto na mna ... , ja tiez dva krat.
Staci prejavit zaujem a nie ma povazovat za luzera, co sa nevie bicyklovat. Howgh
29.03.2016 - 20:27:34
00
Chvilu som rozmyslal, kto je je juch... Potom som pochopil, ze stary ujo ;-)
29.03.2016 - 20:42:26
01
footbike napísal:
keď hocikoho z nás uvidíte na hrádzi,

Kúrňa, chlapi, hádam si môžme tykať, ja som sa vo vývoji nedostal cez 17 rokov veku ... :emo: ... 17-roční si nevykajú.
29.03.2016 - 21:36:57
01
duves napísal:
Včera som trochu kolobežkoval, spaloval velkonočné kolače.

Že som Ťa nevidel, lebo sme myslím susedia - ja som z Kadnárovej :geek:
29.03.2016 - 21:39:35
00
heca napísal:
Že som Ťa nevidel, lebo sme myslím susedia - ja som z Kadnárovej :geek:

Na kadnarku kameňom dohodím. ;)
http://utrack.crempa.net/report/saved_report.php?ident=4db4dc762011c554c5163ceedffeb971
29.03.2016 - 21:43:45
00
mala uputavka na moju full carbon-ku. vzadu uz je aj honosny napis ktory mi zostal este z motorky...:)
predok zatial nefotim lebo nie je STALE dokonceny... tyzden mi nevedia dopravit balik z Anglicka...
Na koleso som natiahol najlahsie Durano, sirka 1,1"

Prílohy:

DSC_1281.JPG
DSC_1281.JPG 426.09 KiB thumb_up1thumb_down

30.03.2016 - 13:23:22
02
Tak toto je supa ! :y:
30.03.2016 - 13:30:30
00

Výber z produktov

    Prejsť do shopu ()
    keyboard_arrow_up