Akú veľkosť rámu tohto bicykla by ste odporúčali na výšku 174 cm? Dĺžka nohy cca 74 - 75cm. Vzhľadom na problém s chrbticou potrebujem bicykel s relatívne vzpriameným sedom. Doteraz som mal vždy HT vo veľkosti "M". Len tento má výšku sedlovej trubky 44cm pri veľkosti S. Vopred všetkým ďakujem.
04.04.2016 - 12:04:11
00
No ako prve nerozumiem preco si sa nepytal tu vo svojom povodnom vlakne xc-am-en-bicykle/full-na-pohodvu-jazdu-t37805.html ved je to stale k teme.

Ale k veci, Ghost ma tento rok cislovanie /pismenka oproti inym znackam posunute. Ja som vzdy vozil ich Lko co bolo 48cm a teraz je to Mko. Drz sa skor centimetrov. Vo vseobecnosti plati ze aby si mal idealnu dlzku sedlovej trubky tak by to mala byt dlzka nohy x0,57. tj cca 43cm u teba . A celkovo aj pri tej vyske by som siel do 44ky ramu urcite. Ghost ma tie slamr ramy celkovo kratsie ako konkurencia takze s tym ze by si bol moc natiahnuty problem nebude , ak by aj hej stale mozes skracovat predstavec kludne aj na 40mm.
04.04.2016 - 12:27:42
00
Ďakujem za info. Váhal som medzi týmto Ghostom a Canyonom , ale na tento Ghost mi dal človek od Teba fakt dobrú cenu. Takže Ti aj touto cestou ďakujem a zoberiem teda to S-ko,
04.04.2016 - 13:17:28
00
keyboard_arrow_up