Sesulak ale ty asi hovoris o HT , vibracie sa ramom z Al a karbonu siria uplne inak a je to poznat ked mas pevnu zadnu stavbu. Ale na fulle je podla mna pocit tlmenia karbonom vyrazne potlaceny(az zredukovany na nulu) zadnym odpruzenim.
02.04.2016 - 19:54:37
02
marek_K Ja s tebou súhlasím. Mám odjazdený full karbón aj Al. Jazda na karbóne je fajn, ale tie mikrovibrácie som na hline necítil. (pre brzdy ešte raz pripomeniem, že sa bavím o fulle). Na HT alebo cestu by som riešil karbón. Aj keď ja som napr. znovu šiel do hliny na HT a to som si za tú cenu mohol už kúpiť aj celkom fajn karbec. Ale na mojej jazdenie mi celkom postačí hlina. Nejaké mikrovibrácie v lese neriešim, je to skôr problém veľkých štupľov na asfalte :o) A ak máš širšie a dobré ráfky, znížiš tlak v plášťoch tak tie vibrácie utlmiš aj na Al HT :o)
03.04.2016 - 20:30:29
01
Diky za odpovede vsetkym. Uz cez vikend som sa rozhodol pre ALU ram s komponentami XT....
04.04.2016 - 14:04:20
00
no ja som prave kupil cube karbon na xt tak dufam bude ok a rozdiel citit oproti alu no mozno je to aj novsim modelom a geometriou mozno seriozne porovnat len rovnake modely v rozdielnych prevedeniach
23.10.2016 - 00:09:48
00
keyboard_arrow_up