Mne povedala opticka, ze mi do klipu zabrusi hocijake skla. Ze staci dat obycajne odlahcene, ze to urobi. Ja mam tucne dioptrie -5 a cylinder -3, takze ziadna sranda. Ale vraj to nie je pŕoblem. Inak mi ukazovala okulky, nejake polariody s vymenitelnymi sklami za 3 litre + 1000 skla. Takze to este nie je taka brutal cena, aj ked zase ani lacak. Ale mali aj za liter nieco, lenze tam sa nedali menit sklicka, co je do nanic. :cry:


Pozor na vysoke dioptrie v klipe. Co to som sa o tom uz dozvedel. Problem nieje ani tak v hrubke skla ako v jeho zakriveni. Do mojho klipu sa vojdu aj vacsie dioptrie ako uvadza vyrobca -4, ale ako ma opticka varovala, pri vysokych dioptriach sa to uz horsie znasa (vlny). Ja mam jedno oko nad -5 (s cylindrami) a trochu sa svet vlni. Slnecne okuliare su dost zakrivene takze sa stred musel posunut o milimeter (Rudy to aj uvadza v baleni). Najprv mi dala na skusku obyc. skla (1x center, 2x milimeter posunute) a az potom drahe odlahcene.

Rudy project Horus + Racing red skla a paraaaada. Nechapem ako som to mohol tak dlho bez nich vydrzat.
05.12.2007 - 11:58:16
00
keyboard_arrow_up