Ja nejdem nikam
24.04.2016 - 07:27:41
00
Tak nakonic mi dnes uplne "stacilo" 4,5 km z roboty a 4,5 km zase vecer do roboty... rano zima, fukalo... ja len tak na lahko s predchadzajuceho ... este ze som nasiel aspon ciapku pod prilbu v ruscaku... :/
ale aspon som nahodil na blackbirda trosku sirsie pneu s 1,3" Kojakmi. Predsa len tie uzucke cestne plastovky su skorej na hradzu ako sa motat po chodníkoch...
24.04.2016 - 18:26:30
00
Ako fanusik lietadiel sa ostro ohradzujem voci nazvu Blackbird.
24.04.2016 - 21:51:47
01
Preco ? Je to malo hranate ? ;-)
24.04.2016 - 22:08:10
00
Blackbird je len jeden!
24.04.2016 - 22:11:40
00
myslis tohto.. ?
a ta prezyvka nebol moj napad...ale zapacil sa mi .. :)

Prílohy:

Honda-CBR-1100XX-Super-Blackbird_6.jpg
Honda-CBR-1100XX-Super-Blackbird_6.jpg 65.82 KiB thumb_up0thumb_down

24.04.2016 - 22:37:43
00
ddemo napísal:
myslis tohto.. ?
a ta prezyvka nebol moj napad...ale zapacil sa mi .. :)

Motorky nepoznam. Pre mna je Blackbird jedine toto: https://www.google.sk/search?q=sr-71&ie=UTF-8&oe=UTF-8&hl=sk-sk&client=safari&gfe_rd=cr&ei=yDEdV7iOGbLs8wfjvZnADA#dlnr=1&gfe_rd=cr&imgrc=Wum7VUJPPuGcEM:
Ostatne je len imitacia nazvu
24.04.2016 - 22:55:10
00
pozor, original black bird je toto... :)
SR71 sa uz s nazvom opicilo,resp drozdilo... :o

Prílohy:

earth-graphics-200_1079450a.jpg
earth-graphics-200_1079450a.jpg 25.97 KiB thumb_up0thumb_down

24.04.2016 - 23:01:01
00
Na zaciatku som napisal, ze ako fanusik letectva sa ohradzujem voci nazvu, nie ako ornitolog. Ale ako si budes ty volat svoju kolobezku je tvoja vec.
24.04.2016 - 23:31:50
00
Chalani poplaaaach, dnes som si na FB pisal s jednou babou- nadejnou kolobezkarkou z Bratislavy, ktora sa ozvala s tym, ze potrebuje kolobezku s odpruzenou vidlou, ale potom definovala, ze chce jazdit s malym psikom, ktory bude behat popri nej a preto po zemi, mimo asfalt, ci beton ale vlastne po rovine. Ponukol som jej, ze si moze skusit moje dve kolobezky. Ako je na tom moj kamarat s odpruzenou vidlou? Uz si ju prestaval na pevnu? Mali by sme babe pomoct.
25.04.2016 - 23:10:45
00
:D do toho chlopi
25.04.2016 - 23:15:41
00
Uz som jej napisal ;-)

JAHMANsvk posledny tyzden bohuzial riesim ine veci nez tuto diskusiu, takze zopar veci zostalo nezodpovedanych. Kazdopadne moja ponuka napisana uz davnejsie plati aj pre teba. A k tomi co si pisal - ano, kolobezke som prepadol, aj ked ja zo zdravotnych dovodov nemam ani moc na vyber. Je to pre mna takmer plnohodnotna nahrada za bike. A to takmer je iba kvoli jednej veci - akokolvek je to divne, mal som rad take dlhe vyslapy, lahsi prevod, rozumna kadencia a slapes a slapes, az kym nevyslapes... Toto ti, aspon teda v mojom leveli, kolobezka neda. ( hovorim o vyslapoch dlhych kilometre, ktore precistia rezervy ale hlavne hlavu ). Takze ak si pamatam, ze si byval v Stupave a robil niekde na Roznavskej, toto by som asi nechcel robit na kolobezke, ak by som mohol na bajku. Ale ak na tu cestu do roboty nepotrebujes prekrocit hreben MK, je to veeelmi zaujimava alternativa ;-)
25.04.2016 - 23:30:46
00
nic sa nedeje, no uz v tej stupave nebyvam to som chodil ozaj len na bajku cez hreben do prace, terat som upil byt v ba celkom pomerne blizko zamestnania, na mhd je to moc blizko, pesi daleko, a bajk sa kvoli tomu neoplati vytahovat :) kolobezka by bola ideal, fakt som na teba myslel aj som uvazoval nad tym ci do toho ist, na hlhe trasy by som ju asi nevyuzival ako vy, z toho mi vychadza ze daku pecku kolku ni netreba jak mate vy, ale zas by som nechcel ten low end s malymi kolieskami jak si kpila teraz kamosova zena (a pritom celkom dost stala). vyslovene by som ju pouzival asi tak do tych 5 km, do prace a po rozky doslova, chcel by som hlavne ju vediet zamknut jak bajk :D , nebral by som to ako ucel sportu tu kolobezku ale skor dopravny prostriedok urychlenie cesty..
26.04.2016 - 00:07:26
00
Heh, podla seba sudim teba, ale ani nevies ako a spadnes do toho ako my ;-)

Ja mam do prace 3,6km, za 12 minut zamykam o stojan. Dalo by sa aj rychlejsie, ale nechcem sa spotit moc.
Cokolvek co ma plastove kolesa je mimo - ma to moja zena, velke kolesa, skladacia, je to aj zabava, v Ruzinovskom parku, kde je hladucky asfalt, inac ma z toho bolia zuby...
A potom samozrejme vecna tema, co kupit. Ja za zeba hovorim, ak to nema byt s 26' prednym kolesom a zase nema to byt 2x12' ( inac tiez srandovna vec ) a nechces sa rozculovat nad uplnym suntom cinskym, tak mozno Yedoo a urcite Kostka Hill. Ak nejdes na budget a si ochotny pustit dajme tomu do 400€, tam uz sa otvara celkom dost moznosti.
26.04.2016 - 00:31:36
00
Male hlinikove skladacky mozu byt rovnako drahe a aj drahsie ako tie nase pecky. Ja nemam pecku, mam velku kolobezku, ale urcite nie najdrahsiu. Ak chces nieco po meste, obratne a sikovne, tak chod do Kostky Hill. Hillka vo vybave Fun stoji 190-200 €, Micro je drahsia. Hillka vo vybave Fun ma sice rafky jednoduche, ale v pripade, ze by Ta to chytilo, tak by si spravil len jednoduchy upgrade. Zamknes to hocikde. V Cechach su Hillky najpopularnejsie. Nie je najvacsia, vpredu ma 20" a vzadu 16" kolesa. Uplne idealna kolobezka pre zaciatocnika, ktory nevie ci ho to chyti a nechce velmi investovat. Lahko sa da prerobit pre deti, keby bolo treba.
26.04.2016 - 00:32:09
01

Výber z produktov

    Prejsť do shopu ()
    keyboard_arrow_up