Keramicke praskli a hlinikove sa mi od tepla roztiahli, ze nesli naspat. Vyber si co je lepsie.
26.04.2016 - 13:41:51
00
Takže se tu bavíme o tom TREKU?? jen vyměnit brzdy za nějeké lepší časem? Tren trek vypadá vzhledove nejlíp.. u toho canyonu mi asi sevu nikdo nedá, ale u prodejce treku by snad nějaká 10% sleva byt mohla co ?? Díky za názory
26.04.2016 - 14:20:55
00
Tak som si konecne pozrel specs a viete mi povedat, ze preco hovorite, ze pruzinova RS je lepsia ako vzduchova XCR? Viem ze ta suntour je zakladny model, ale vzduch, ktory sa daleko lepsie nastavuje.

Brzdy su ine, mne taka velka packa nevyhovuje. Mal som nieco velmi podobne asi na 100km jazdenia na crosovom biku a nemal som s nimi problem (kym mi nedosiel material na platnickach) Urcite by som skusil ich pojazdit a neskor sa rozhodnut.

Ja by som isiel asi do toho Canyonu, aj ked neviem ako dlho trva dodanie a ci zvladnes servis a tak podobne.

Na brzdy tektro co su na tom Specialized som zatial nikdy nic dobre nepocul, takze tam je velka sacna rychlej vymeny za nieco ine.

Trek ma GX, co mi nic nehovori, ale XT na Canyone beha pekne.

Ake su teda dovody pre ten Trek a nie pre Canyon? (argument, ze ich je vela je velmi subjentivny a nechavam na pepinoo-ovi nech sa rozhodne ako chce)

EDIT: toto je cisty brain dump, neskor to mozno trochu ucesem
26.04.2016 - 15:16:33
00
že je Canyonov veľa nebol argument, len sa tu objavujú asi v každej téme kde sa hľadá nejaký lepší bajk, Trekov je určite tiež dosť, no mám s touto značkou dlhoročné skúsenosti a tiež aj s G2 geometriou tak preto a komponenty som aj tak časom na každom svojom bajku upgradoval, keď som zničil tie pôvodné-lacnejšie, alebo som len proste chcel niečo novšie, lepšie. Kvalitný rám s dobrou geometriou je základ, na ktorom sa dá stavať...tým však nechcem povedať že Canyon má zlý, prípadne horší rám, túto značku som nejazdil, takže posúdiť to neviem :)
27.04.2016 - 00:12:03
00
Takže ta geometrie u treku G2 je asi dobrá co slyším... Dělají ty rámy v 18,5 19,5 Atd. Mám 178 cm ale kratší inseam. Jakou velikost rámu by ste doporučili? Samo asi nejleší vyzkoušet. Jen určitě vím, že 17,5 je mi krátké :)
29.04.2016 - 09:03:41
00
mala by ti sadnúť 18,5
29.04.2016 - 09:59:52
00
keyboard_arrow_up