to by bolo riešenie keby bola osoba jedna.. ale keď ich je viac a reagujú len medzi sebou (ako sa to reálne aj tu deje) táto teória padá..
05.05.2016 - 13:00:47
00
ja som sa zle vyjadril, resp. nepresne... nemyslel som notifikácie priamo tú vlajočku hore, to mám všetko vypnuté už pekne dlho, iba ak ma niekto cituje, resp spomenie moje meno mi to notifikuje... fórum prehliadam tak že kliknem na záložku "tvoje" tam mám zoznam tém, do ktorých som prispel a oranžovou farbou sú vysvietené tie, kde od času mojej poslednej návštevy pribudol príspevok..no a ide o to aby keď ten príspevok je od blokovaných nebol takto notifikovaný, že je tam ten nový príspevok, pretože ten príspevok ma logicky nezaujíma a nie vždy si všimnem že je to príspevok od adopa alebo milanka...okrem toho keby som to takto ignoroval môžu tam byť aj pred nimi príspevky, ktoré som ešte nečítal a zaujímajú ma...
05.05.2016 - 13:40:44
00
Kurna, plno ludi tu nechce otravnych hnupov, ale pocet klikov na stranku je fakt prednejsi. Ved aj hnup prinasa zisk z reklamy. Prosim zaviest moznost absolutne nevidiet prispevky blokovanych, alebo moznost deaktivacie uctu.
05.05.2016 - 13:53:53
02
deaktivacia uctu je lahka - clovek sem jednoducho prestane chodit
05.05.2016 - 14:10:02
03
väčšina z nás čo tu chodíme dlhšie máme vybudovanú určitú závislosť na toto fórum, takže až také jednoduché to nie je, tou deaktiváciou by sa tá situácia uľahčila.. a už keby som sa odhodlal k niečomu takému radikálnemu ako odchod/deaktivácia, tak by som nechcel aby mi sem naďalej chodili SS, a niekto ma tu citoval a podobne.,.
05.05.2016 - 14:18:58
02
ze vas nenapadne si deaktivovat facebooky :) hned by bol svet krajsí
05.05.2016 - 14:31:46
02
marecej napísal:
v obsahu vidim ze posledny prispevok je v nejakej teme a ked rozkliknem podforum tak tam ta tema neni


tak som to odhalil
nejakym sposobom sa mi dostali pravidla fora do blokovanych tem, akurat ze to neschovalo tu temu ale tu co je pod nou, co je ta do ktorej bolo naposledy prispene
05.05.2016 - 19:05:57
01
navrhujem zaviest pravidlo ban na tyzden za 3 a viac OT prispevkov v teme.

... & pouvazovat o zamestnani psychologa. aspon na ciastocny uvazok. :)
07.05.2016 - 19:29:44
00
hmm tak som sa zas dostal k tomu divne sa hýbajúcemu navigačnému menu ale tentoraz v kalendári.. otvorím kalendár, a vybalí na mňa všetky podujatia, rozbalím "druh akcie" a našťastie funguje kolečko a poposúva mi to aspoň po poslednu položku "odznačiť všetko" aby som následne zaklikol len mtb maratóny.. ale na modré tlačítko "zobraziť akcie" aby som aktivoval filter sa nedostanem, len po zrolovaní celého kalendára, alebo po zbalení menu "druh akcie"
nedalo by sa modré tlačítko vyhodiť vyššie, alebo spraviť aby sa menu prerolovalo aspoň po spodok na toto tlačidlo?
09.05.2016 - 10:04:24
00
nieco nieje OK ak stary zanieteny bajker dostane BAN a dvaja - traja provokatery si veselo zasieraju jednu temu za druhou spamom a nezmyslami.... pritom jeho prispevky su k veci a dotycny traja ak mali dokopy par hodnotnych prispevkov tak aj to je moc....
cervo bud taky dobry a zakroc lebo znechutenych je nas stale viacej a z dobreho webu sa stava POKEC plny hovien
09.05.2016 - 19:51:39
022
Som za.Upadá to tu do riadnych....
09.05.2016 - 19:52:50
00
gdo dostal ban?
09.05.2016 - 20:03:35
00
Ramon.... nepekne mu rypali do manzelky a on vybuchol ......
09.05.2016 - 20:04:40
00
ale vsak len docasny, nie? no znechutilo ho to urcite :/
aj tak to co pisal nebolo az take hrozne. nejaky admin je tu prilis precitlively, hlavne ze mu nevadia ustavicne staznosti na tych dvoch.
09.05.2016 - 20:07:29
00
nebol som tu styri dni, lebo som sa venoval cyklistike v zahranici a nechodil som na internet. teraz prechadzam svoje oblubene temy a je to z polovice samy balast. ona dokaze dat nic nehovoriacu fotku rieky do dvoch tem naraz. on a on40 pisu zo zasady hluposti. chapem, ze intelektom menej obdareni jedinci medzi nami budu vzdy a beriem to ako fakt. zatial idem skusit funkciu nezobrazovania prispevkov. admini uvedomte si, ze 3 taketo individua vam mozu pokazit celkovy dojem z fora a nasledne aj z celeho webu a tym vam zaroven pokazia predajnost na eshope.
09.05.2016 - 20:09:56
06

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up