ŠKODA Maratón Marikovskou dolinou - 2. kolo

14.05.2016
3. kolo - XCM Tour
2. kolo - Škoda Bike Open Tour
MTB maratón
Udiča - Prosné (Slovensko)

Propozície, Pozvánka, Reportáže, Výsledky, Foto
Zúčastnených bikerov (85)
ace123Alexiusalfismizany1anarchistaandrejxcxbikemano1bobcomBorislavBralajbranobbubakcarloscatcherxxcervodarina.denesovadon281eboriserichkfabkoFatZetor2federer1feltoFilip_95ital12jahomejanci30jancoojaroslav_hjelo520jjsanjohhhnyjoziCCJurajMTVJurošík1KeramsonkochhylavinaklegiLeroyLIGRlubo_sulolukassamoLukáš_TRMLukyMm.kerhatM8RIOmajkoMajkyFmali6Martin1411martinapbmato15Miloslavtabisminco87mirecpdMrKoubakmuropopradnemosoftObruckP3terPakerPozieracRadoCRBprorichtoškaRobo87rominatorsagatjurajsebutwsiso33skytakSodjagsolvostanokliStef30stefanbrvStrenkithe-redsoxTomikZAtritolUrsusvlsuwendoxbikerzihadlo 5
No mne tieto "Survival" akcie idu vzdy najlepsie :D
16.05.2016 - 22:30:33
02
Dobrý masaker :)

Pri čítaní podobných reportov sa mi vždy vybavia spomienky na podobné absolvované podujatia, no čuduj sa svete, sú pozitívne :)
Podľa mňa majú aj takéto blatové survivaly rozhodne niečo do seba, no na druhej strane, od jesene mám nový bajk s ktorým v blate nejazdím a ešte na ňom nebolo treba meniť ani len brzdové doštičky :)
17.05.2016 - 00:31:37
00
Organizácia bola na jednotku. Za blato nikto nemôže, takmer každý vedel do čoho ide :-) Pre mňa to bola zábava a veľká škola techniky. Bolo to aj o hlave. Súhasím s tým, že pri mokrom a blatistom teréne býva menej zranení ako za sucha. Aj podľa štatistiky. Ďakujem pánovi vo Vieske za ostriekanie prevodov na bike wapkou, so slovami " robím to nezištne, aj ja som kedysi bicykloval"... :-) Rád prídem do Udiče o rok znova.
17.05.2016 - 00:37:08
04
Cele nepochopene co som napisal,ja by som isiel aj keby snezilo,mne to probem nerobi,tak isto ako tieto bahenne galeje.Ak sa nikomu nic nestalo,som uprimne stastny.Fakt je zabavne citat ako boli vsetci spokojny a cool.No ja som taketo pocity nemal,co som pocuval vsade dookola.To ze bol start a boli na nom pretekari vieme,kazdy vedel min. do coho ide,len moj nazor je,ze na tykyto pretek-pocasie, musi byt aj plan A,plan B a mozno aj C,bohuzial,to ,ze prsalo,za to organizator nemoze,ale to,ze na trat sa islo, de fakto sa len skratila,aj ked neviem na co,ked blato bolo vsade aj tak,no dobre,ci uz pojdem 37,5,alebo 42 je uplne jedno...na druhu stranu,tie vapky to bol vtip,pretek som spravil za 3 hodky a na vapku som cakal 2 a pol aj to nesla! a to som si umyl len nohy, aby som si ich mohol dal vysprejovat u lekarnika,lebo sa mi podaril jeden pad na klzkom koreni,sprchy to bol dalsi vtip,tie nestoja za komentar..Nechem tu vasne,ale tieto chvalospevy mi dakedy fakt pridu divne,hlavne ked toto ma byt najlepsia seria pre bajkerov na Slovensku a štartovne tu za chvilu bude aj 30 eur a servis bikeu ma stal zatial asi 150 eur,ale viem,ze na speciale uz na Marikovu v dazdi nepojdem,ale pokial budem fit ,pridem vzdy.
17.05.2016 - 08:34:29
02
Super akcia,správna bajkerská tyrania. Konečne preteky mimo kategóriu cykloturistika ;) Kto sa bojí blata, nech nejde do lesa ;) Ľutoval som len tých nepredvídavích, ktorý si po preteku obuli suché tenisky. Dlho suché neboli :D Nabudúce beriem gumáky
17.05.2016 - 10:31:11
01
Po preštudovaní fotiek, Imromanovho reportu a tohto fóra som prišiel na to, prečo je na takýchto "mordoroch" lepšia nálada ako normálne:
1.) Každý má špinavý bike, takže nie je vidno, kto má lepší a kto horší, kto akú značku
2.) Špinavé oblečenie taktiež maskuje, kto má fejky, kto origoš, kto na to má a kto nie
3.) To najdôležitejšie, kým majú ľudia voľnú cestu, sebčia, no keď majú spoločný prúser tak si pomáhajú alebo sa spoločne na tom zabavia, keďže iné moc neostáva :-)

Takže kto dáva dôraz aj na atmosféru, treba chodiť pretekať po daždi, resp. v daždi :-)
17.05.2016 - 12:33:01
022
Report z maratónu na stránke ŠK Topolčianky
27.05.2016 - 07:12:44
01
Maratón bol super :) :y: ;) :clap:
Ale aj tak je najviac top, po mesiaci zistiť, že som v tombole vyhrala naozaj neobyčajné tretry :D ...obe ľavé, a aby toho nebolo málo, jedna 36 a druhá 37 ;( ;(
Nenájde sa niekto kto vyhral/dostal obe pravé? :D
P.S.: vymením ;) ...len jednu :D
12.06.2016 - 19:24:33
08
Zdravím :) stále nikto nenašiel škatuľu s dvoma pravými tretrami veľkosti 36 a 37? :D
25.07.2016 - 17:13:26
00
Ja ti môžem poslať moju výhru z VlkoHronu. Dve ľavé ponožky rôznej veľkosti. Budeš to potom mať už kompletné.
25.07.2016 - 18:43:34
07
keyboard_arrow_up