ale ten netovy nemal chybu :lol:
nuz da sa to riesit aj kludnejsie, samozrejme, ale tak ked vychodnara nieco nastve.... :)
19.12.2007 - 21:18:38
00
Tak si počúvam staré kusy. A z toto sa nedá neposlať. :lol: :lol: :lol:

Prílohy:

horvath260605.zip [315.06 KiB]

19.12.2007 - 21:24:39
00
hehehe: "ja nechcem ist do basy, ale ked budem musiet, tak pojdem" :lol: ty kks, to je uz vela
19.12.2007 - 21:36:41
00
pisosip: detsky kumbalik je cool :lol:

P.S. A najlepsia je ta holka, co to nahovorila - profesionalne prevedenie a perfektna intonacia. Skoro by som jej to uveril. :)
19.12.2007 - 23:17:08
00
kaso, to bolo inak:

A čo, chceš ísť do basy teraz?
Ta šak, nie že do basy, ale keď bude taká možnosť tak pôjdem.
20.12.2007 - 08:35:50
00
Tlačenice v metru. Mladá žena se nechtíc dotkla neznámého muže na citlivém místě.
"Promiňte, nechtěla jsem," omlouvá se.
"Slečno, já jsem šachista, chtěla-nechtěla, když už jste se jednou dotkla figurky, musíte s ní hrát!"

V manželské posteli se odehrává vášnivá scéna, náhle se ozve hlasité zabouchání na domovní dveře.
Vyděšená žena křičí: "Ježíšmarjá, to je manžel!".
Chlap se vrhá pod postel. Po chvíli ticha vyleze zpod postele, sedá si na její okraj, vzdychne, otírá si pot z čela a říká:
"Vidíš, ženo, jak máme oba pocuchaný nervy?!"

Po divokém mejdanu se chlap vzbudí vedle cizí ženy a ptá se:
"Proboha, kolik ti je let?"
"No přece tolik, na kolik vypadám!"
"Mě neser, tak dlouho člověk nežije!"

Do banky vběhne ozbrojený lupič v masce a říká:
"Všichni na zem! Pokladní ke mě!"
Přišla vystrašená pokladní, lupič si rozepl zip,vytáhl ptáka a řekl: "Kuř!"
Pokladní usilovně kouří ...... V tom si lupič strhl masku a praví:
"Aha!! Tak přece to jde!! A doma nemůžeme, cóó!?! Doma nám je to
protivný...!!"

Souloží chlapík se svoji švagrovou a když jí má na koníčka, tak praví:
"Člověče, to je snad poprvé, co mam na sobě něco hezkého po starším bráchovi...

Leží ženská v nemocnici delší dobu v komatu. Doktor rozhodne, že to vzdává a řekne sestřičkám, aby ji umyly. Když jedna sestra houbou zajede ženě mezi nohy, najednou EKG začne rychle pípat. Zkusí to ještě jednou a EKG znovu zapípá. Rychle zavolají manžela té ženy a říkají mu:
"Sice to zní hloupě, ale vaší ženě by teď nejvíce pomohlo trochu orálního sexu."
Manžel se sice dost diví, ale nechá se přesvědčit. Nechají ho samotného s manželkou, aby na to měl soukromí. Po chvíli manžel vyjde z pokoje a natahujíc si kalhoty říká: "Asi ji to udusilo..."

Přijde chlap k doktorce, ukazuje kartičku zdravotní pojišťovny a ptá se: "Berete tyhlety kartičky?"
Doktorka: "Samozřejmě, co vás trápí?"
Pacient: "Ale mám problémy s erekcí, prostě se nepostaví a nepostaví."
Doktorka mu ho vezme do ruky a najednou mu stojí, jak kláda. A doktorka povídá: "Dyť vám stojí pěkně."
Pacient: "No, já jsem se asi špatně vyjádřil, já mám vlastně jiný problém, já se prostě neudělám."
Doktorka tedy začne a předvede úplně úžasnou práci rukama a chlap je najednou hotovej, až zafláká celou ordinaci.
Doktorka: "Dyť vy jste úplně zdravej, vy byste mohl obskočit všechny šlapky v Perlovce."
Pacient: "No jo, ale tam neberou ty kartičky."
20.12.2007 - 09:57:29
00
Muž se měl vrátit ze služební cesty o den dřív a tak poslal domů telegram s prosbou, aby ho manželka čekala na nádraží. Přijel do rodného města a peronu nikdo, na nádraží nikdo: "Ta děvka!" zabručel si nejdřív muž.
Pak si ale řekl: "Třeba není děvka, třeba mi doma chystá něco dobrého k večeři."
Pospíchá tedy domů, vběhne do kuchyně, tam nic, lednice taky prázdná. Ta děvka!" řekl si znova pod fousy.
Pak ho ale napadlo: "Třeba není děvka,třeba na mě už čeká v ložnici."
Vběhne do ložnice a tam si to manželka rozdává se sousedem.
"Ta děvka! "rozčílí se chlap a zabouchne dveře.
Pak si řekne: "A třeba není děvka, třeba je bordel na poště a ona nedostala ten můj telegram.

Chlapík si kúpi nového Hummera H2. Dôjde na pumpu a začne tankovať.
Tankuje hodinu, dve hodiny, tri hodiny. Stále tankuje.
Pumpárovi to už začína byť blbé, tak vyjde von a kričí:
- Šéfe, a čo takto vypnúť motor?
20.12.2007 - 10:00:16
00
39ina? :lol:
halbot.haluze.sk
20.12.2007 - 10:44:43
00
slaby odvar 39ny ;)
20.12.2007 - 12:13:01
00
Na Sibiři žije děd a jeho tři synové. Mají malý dřevěný domek a ve stáji jednu krávu. Jednoho dne našel děd krávu mrtvou a začal zoufat.
'Co budeme dělat, jak se teď uživíme, nebude mléko, máslo ani sýr na prodej.'
A šel se oběsit.
Zanedlouho ho našel jeho první syn a začal zoufat.
'Co si teď počnem, jak se teď uživíme kráva nám umřela a otec se oběsil...'
A tak si řekl, že se půjde utopit. Došel k rybníku vysekal díru do ledu, ale tu se vynořila vodní víla a řekla:
'Iljo, znám tvé trápení a jestli se se mnou 20x pomiluješ tak ti pomohu, ale jestli to nezvládneš utopím tě.'
Ilja souhlasil. Pomiloval ji poprvé,podruhé, ... ale po desáté už nemohl a víla ho utopila.
Zanedlouho našel jeho tělo druhý syn a začal zoufat.
'Co si počnem, jak se teď uživíme, kráva nám umřela, otec se oběsil, bratr se utopil...'
tak si řekl, že se taky utopí.
Vysekal díru v ledu, ale tu se zase vynořila vodní víla a řekla:
'Míšo, znám tvé trápení a jestli se se mnou 10x pomiluješ tak ti pomohu, ale jestli to nezvládneš, utopím tě.'
Míša souhlasil. Pomiloval ji poprvé, podruhé,... ale po šesté už nemohl a víla ho utopila.
Když našel těla svých bratrů i třetí syn nenapadlo ho nic jiného než se jít taky utopit. Jenže z rybníka se zase vynořila vodní víla a řekla:
'Sašo, znám tvé trápení a jestli se se mnou 5x pomiluješ tak ti pomohu, ale jestli to nezvládneš, utopím tě.'
Sašovi se její návrh ale moc nezamlouval a pravil. A mohl bych se s tebou pomilovat i 10x?'
'Ano.' Odvětila víla.
'A mohl bych tě pomilovat i 20x?'
'Ano.'
'A nechcípneš jako ta kráva?'
20.12.2007 - 13:16:12
00
ako zabetonujes pocitac?

nainstalujes windows CE, windows ME, windows NT a zalejes vodou :-)
20.12.2007 - 22:25:35
00
neviem či to tu bolo ak hej tak len zopakujem :)

ked sa pokušaš nasadnúť na bike nepi :D

http://www.liveleak.com/view?i=36e_1197443124
20.12.2007 - 22:51:43
00
to musel byt riadny zjazd v prvej polovici kedze mal zadok za sedlom a v druhej polovici si troska pomylil, ze ma byt na bicykli a nie pod nim.. no pobavilo ma to!
20.12.2007 - 23:14:56
00
Dostal som od kolegyne jeden tvrdsi ftipek a jednoducho sa sem neda nezavesit, tak ma pls. baby neukamenujte. :)

Vieš prečo Pán Boh vymyslel kvasinkovú infekciu?
Aby aj ženy vedeli, aký pocit je žiť s podráždenou p...u.
21.12.2007 - 22:46:31
00
mne sa vac paci:

Preco muzi nemaju celulitidu?
Lebo je to HNUSNEEE
21.12.2007 - 22:54:03
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up