Upozornenie hlavne pre bikerov ktori jazdia male karpaty na tmavo cerveny Peugeot 307 s DS znackou. Zbytok som si v tej rychlosti nevsimol ale asi ich tam vela takych nejazdi a zdravie mame len jedno. Takze poporiadku: vcera cca okolo 14:00 som isiel po tej rozbitej asfaltovej ceste od kosarisk smerom na Lozorno a tento pacient isiel predo mnou. Najprv normalne a ked ma za sebou zbadal tak spomalil na 15 km/h a isiel tak aby som ho nemal kade ani predbehnut ani nic (je to dole kopcom) a mali s toho v aute ohromnu zabavu po asi kilometri mi uvolnil cestu po pravej strane tak som do toho nic netusiac dupol a isiel naivne si mysliac ze ma asi len nevidel alebo ze sa bal o to auto a tak isiel po strede atd. no a ked som uz bol celou dlzkou biku vedla auta tak ma ten ***** surovo vytlacil do krikov a malincia a koprivy a sutrov atd mimo cestu. S absolutnym vypatim vsetkych sil som ho ale aj tak predbehol a zacala festovna nahacka. Nastastie sa o to auto bal a kto to tam pozna tak vie ze tie diery su akurat tak na traktor takze som mal stastie a spomienku na kriky ma moj fungl novy dres ktory je na vyhodenie. Takze bacha na nho a jemu podobnych magorov ktorym vadi ze niekto jazdi na biku lepsie ako oni s autom. Biku zdar.
21.08.2005 - 08:39:58
00
Mal si pred ním zastať,otočiť sa,zosadnúť z biku,poslať ho do p..e , ***** maďarského a ***** celou silou veĺkú pílu predného hrebenáku do kapoty a potom by si videl akú by z toho mali všetci z toho žabožroutského auta srandu.Kým by sa stihol spamatať,tak Ty by si si už popíjal s kamošmi fajné pivko a rozprával im,akí ČURÁCI si dokážu robiť dobre na nešťastí druhých.
Biku zdar.
24.08.2005 - 08:52:45
00
na takych treba nosit teleskopicky obusok vo vacku:D
27.08.2005 - 00:10:11
00
Toto keby sa mne stalo,tak by som ho vybral z auta,***** by som mu na tú hlúpu maďarskú papuľu a poslal do ***** za Dunaj,***** jedného *****.
No toto sa mi ešťe nestalo.To tam musíťe mať fakt zaujímavé...
30.09.2005 - 12:23:56
00
Ja mam podobnu skusenosť. ked som sa po vyjazde vracal do Hermanoviec po lesnej asfaltke dolu kopcom nejakou tou 40-kou tak sa v protismere objavilo auto. dal som sa na kraj cesty a komos co siel so mnou tiez. brzdit sme nebrzdili co sme o chvíľu oľutovali. auto preslo krizom cez cestu a tam zastavilo. v panike sme rýchlo dupli na brzdy a nebyť štrkového výjazdu jediného široko ďaleko tak tu asi už nepíšem. no aj takí čudáci sú!
07.10.2005 - 11:12:38
00
A mal tiez "hlúpu maďarskú papuľu" alebo to bol "***** maďarský"? Bo zatial tu akoby prevladal nazor, ze slovaci take nerobia. (copyright mirec1 resp. luighi)
07.10.2005 - 16:37:01
00
pista ale pokial viem tak sa bavili o aute s poznavacou znackou DS. mozno to bol irecity slovak, kto vie, ale asi nie. (celkovo si auta s poznavacimi znackami DS buduju skvelu povest, ale to je uz ina story). rozhodne to bol poriadny *****.

ja som si minule bajkoval s bratrancami po tribči, zrovna sme isli dole ked tu zrazu v asi minutovom intervale za sebou dvaja nehorazni idioti na offroadoch si to hasili hlava nehlava do kopca asi 70 km/h, ledva sme uhli no oni si z nas tazku hlavu nerobili, prefrcali tak na par cm od nas a este ten drbnuty pes, co mu trcal zo zadneho okna mi skoro zahryzol do tvare. poznavacie znacky som si ale v tom kudole prachu nevsimol.

ja by som tym ludom lamal ruky aj nohy.

jedno auto ma uz zrazilo... druhy krat dakujem neprosim.
07.10.2005 - 23:43:05
00
kill' em all
28.11.2005 - 12:27:10
00
Ziadny problem stink. Naposledy sa pokusili ma zabit predvcerom nedanim prednosti v jazde. Vydrbal som s nim, pretoze som s tym ratal. Ked si urady davali pripomienkovat "cyklisticky generel" tak som okrem ineho pozadoval povinne policajne cyklohliadky alebo aspon povinnost pravidelne si zopar policajtom zajazdit na biku aby vedeli o com je rec.
PS Raz ma zrazil traktor a dvakrat auto. Ten traktor ma potesil viac bo mi zvysil cenu o tu platinu co ma nou stopkali.
28.11.2005 - 16:11:34
00
:)
08.12.2005 - 20:06:59
00
v pohode braco taky ***** su aj tam kde ich najmenej cakas.Osobne by som toho curaka nakopal rad aj za teba.biku zdar (:
06.01.2006 - 01:01:20
00
No s tymi kretenmi je to fakt smutne.
Ja som niekolko rokov jazdieval na cestaku (a stale budem, aj ked teraz do toho konecne zapojim aj mtb) a zo skusenosti mozem povedat, ze najhorsi su polsky a ukrajinsky kamionisti. Ides si tak 50km/h po rovinke cela cesta prazdna a pomerne siroka a tie kurvy budu okolo teba chodit tak pol metra 90kou. Najlepsie este ked idu dvaja alebo traja uplne za sebou. To potom mozes fakt iba dufat, ze nefukne nejaky silnejsi poryv vetra...
13.01.2006 - 23:40:50
00
niektori kamionisti su fakt slahnuty alebo co. to hej. idu okolo teba taq ze v urcitom okamihu sa nachadzas pod ich lavym spatakom a oni nisht! a to robia niektori aj za autami, ze su za nimi nalepeny, pritom ked by obe auta mali naraz prudko zabrzdit (napr strom v neprehladnej zakrute), taq kamion by to auto zvalcoval jak 25-tonovy lis kus konara! a to hovorim aj o tych najnovsich modeloch (nie lisu ale tahacov), ktore maju tak isto ako osobne auta rozne elektronicke systemy na podporu bezpecneho brzdenia. strasne! heh, som sa nejak rozkecal...
18.01.2006 - 20:37:11
00
Takýto vodič za volantom sa volá SKURVYSVINSKY CLOVEK.Od radosti nevie čo ma robit a doplatí na to nevinny.A ak tam sedí Madar=koniec sveta!
19.01.2006 - 22:15:13
00
ja som našťastie ešte nemal príležitosť sa stretnúť s takýmito šoférmi.
---- NApíšte ak niekomu už v tomto smere pomohli policajti, alebo aspoň to už niekto nahlásil (aj keď si myslím že je to bez veššieho účinku)!

-§ôäúô.§pläúú_.´=
08.02.2006 - 20:59:56
00
keyboard_arrow_up