nové kolieska pre Decree-je doba širokých ráfikov ;) -náboje DT Swiss 350,výplet Sapim CX Ray,mosadzné niple,ráfy Ibis 738 (vnútorná šírka 35 mm) zadné 1002 gr. predné 884 gr.

Prílohy:

PA200001.JPG
PA200001.JPG 575.22 KiB thumb_up0thumb_down

PA200002.JPG
PA200002.JPG 625.45 KiB thumb_up2thumb_down

20.10.2016 - 10:52:56
023
velmi dobra vaha na tu sirku
20.10.2016 - 11:07:17
00
muffin napísal:
legendarny reign x aj s jeho legendarnym spodnym vahadlom :)

Brutalnu novinku si mi napisal :D .. to sa tu uz daaavno, pradavno riesilo. Vahadlo stoji cca 50e /vratane 4ks lozisk/, kupit sa este da, mam aj nahradne, sucasne jazdene mi vydrzalo vyse 6tisic km vo vsetkom co som jazdil a nebol to asfalt (neviem presne km, ale 2.5sezony cca), predtym to jazdil skakac , takze efektivne si to mozes prepocitat, okrem toho sa to riesilo aj tak, ako pise volodaj. Ja ten ram nepouzivam na skakanie, ale na normalne pohodlne jazdenie. ak to praskne, tak praskne. Ten ram ma iny vazny problem, o ktorom som pisal, ale s tym som sa zmieril a poriesil inak. Ale inak dik za hejt .. uz som sa bal, ze to nikomu nebude stat za zmienku :lol:

large: ale ano, tieto mali s tym problem, kvoli tomu vybratiu pre ISCG. Normalne by som to sem nedaval, ale uz sa na tie cestaky nedalo pozerat :lol:
20.10.2016 - 11:50:56
01
Tak dnes konečne dorazil balík z wiglle. Sportful fiandre light wind, bufka ale, návleky sealskinz.

Prílohy:

DSC_1391.JPG
DSC_1391.JPG 379.87 KiB thumb_up1thumb_down

20.10.2016 - 11:55:32
02
lto napísal:
Ten ram ma iny vazny problem, o ktorom som pisal, ale s tym som sa zmieril a poriesil inak. Ale inak dik za hejt .. uz som sa bal, ze to nikomu nebude stat za zmienku :lol:

Aky iny vazny problem?

P.S. Ja by som Ti to tiez ohejtoval aby som Ta potesil, ale hejtovat Giant za to, ze na nom nieco praska, to je ako nosit drevo do lesa. :D
20.10.2016 - 11:57:52
011
Jezus: :D :D :y: .. ten problem sa vola nadrzka tlmica, ktora nevlezie do ramu, okrem par zriedkavych vynimiek, alebo po upravach. Akurat aj ta svetla pieskova farba sice super vyzera na fotke, ale realne je lepsia ta tmava hneda.
20.10.2016 - 12:02:51
00
lto napísal:
Brutalnu novinku si mi napisal :D .. to sa tu uz daaavno, pradavno riesilo. Vahadlo stoji cca 50e /vratane 4ks lozisk/, kupit sa este da, mam aj nahradne, sucasne jazdene mi vydrzalo vyse 6tisic km vo vsetkom co som jazdil a nebol to asfalt (neviem presne km, ale 2.5sezony cca), predtym to jazdil skakac , takze efektivne si to mozes prepocitat, okrem toho sa to riesilo aj tak, ako pise volodaj. Ja ten ram nepouzivam na skakanie, ale na normalne pohodlne jazdenie. ak to praskne, tak praskne. Ten ram ma iny vazny problem, o ktorom som pisal, ale s tym som sa zmieril a poriesil inak. Ale inak dik za hejt .. uz som sa bal, ze to nikomu nebude stat za zmienku :lol:

large: ale ano, tieto mali s tym problem, kvoli tomu vybratiu pre ISCG. Normalne by som to sem nedaval, ale uz sa na tie cestaky nedalo pozerat :lol:


To nebol hejt, iba konstatovanie, nejaky si samonasieraci ;)

Spomenul som si na jedneho nemenovaneho clena tohto fora, ktory to vahadlo menil pomaly kazdy druhy vyjazd(dobre, teraz dost prehanam). Je mi jasne, ze niekomu to moze v pohode vydrzat roky. A je mi aj jasne, ze sa to riesilo davno, nakolko je to dost stary ram(2006-7?). Necakal som, ze to budes brat tak osobne. Tiez jazdim ram, ktory mal problemy so spodnym vahadlom, aj ked mozno nie az tak vypukle, a mne drzi uz vyse 5 rokov bez problemu.
20.10.2016 - 12:09:53
01
Dano5, nech sluzia:) Verim, ze budes spokojny..
20.10.2016 - 19:20:58
00
muffinprepac .. na fore sa tazko odhaduje, kto co mysli, ked nevidis ako sa tvari :lol: .. vcera som vytocil nechtiac (ani to tak myslene nebolo) dnes som pre zmenu zobral zle napisane nieco ja :) .. holt uz treba temy na tomto fore otvarat opatrne :lol: .. ale pravdu mas, ze mi dnes nebolo vobec dobre a este ma nasieral FSA Orbit hlavak, lebo ho spravili pridlhy. Ram je inak 2007 alebo 2008 , teraz neviem.... /heh, prave som zistil, ze zlikvidovali archiv na giant stranke :x/ .. takze 2009ka /este funguje cache na google/ to je /druhy mam 2007 alebo 2008/. Ale inak na fore sa to mozno riesilo iba pred par rokmi (tak som to myslel), ale uz neviem pri akej prilezitosti, asi nieco v zmysle ako pise Jezus :lol: Povodne som Reign X kupoval ako docasne riesenie len tak, vyskusat ho, zvykol som si. Na urcite typy jazdenia mi maximalne vyhovuje. Vahalo som inak cakal, ze praskne, bral som to ako hotovo vec (no, ktovie, ci uz sa nechysta :lol:) .. ale snazil som sa ho umyvat minimalne :D

edit: ram inak vyzera takto bicyclebluebook.blob.core.windows.net
20.10.2016 - 21:07:27
05
V pohode, asi sa z mojho komentara vytratila nostalgia, s ktorou som to pisal :) Ja som vozil Trance z uplne prvej serie(vtedy bolo u mna este v hre NRS, nakolko maestro bola neoverena novinka). V tom case boli Reigny povestne tym, ze na masovych vyjazdoch v Slanskych chytali defekty :D Inak ten lamac vahadiel bol vseobecne znamy "testovaci jazdec", ked vymenil tuto staru lasku za Banshee, tam zase trhal patky ako na beziacom pase, takze to nebolo iba ramom, jednoducho bol expert na hladanie slabin :) Skoda, ze v poslednom case uz iba turistikuje, tie turcianske akcie nemali chybu.
20.10.2016 - 22:09:42
02
31.8. som bral jeho bike z chaty pod Magurou dolu. Stále ho mám doma :D
20.10.2016 - 22:11:23
02
:facepalm: :D
20.10.2016 - 22:13:08
00
Teraz má frajerku no...
21.10.2016 - 13:20:26
01
Jasné, veď ja proti tomu ani nič nenamietam. Frajerka, mladý pes, ktorému sa treba venovať a keď sme sa bavili tak mi aj povedal, že po tých rokoch na biku má chuť turistikovať a venovať sa chvíľu niečomu inému ako biku. Plne ho chápem, tiež mám občas také obdobie, že na bike vôbec nemám chuť a venujem sa iným koníčkom.
21.10.2016 - 13:28:39
00
napríklad v zime :D
21.10.2016 - 13:37:57
06

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Komponenty)
keyboard_arrow_up