Aj ja mam lastovicky + rohy :D a je to gut
13.01.2008 - 21:37:42
00
aku znacku vybrat: Truvativ, Ritchey alebo ..... ???? teraz nepozerajme na to co sa komu lubi, ale co je kvalitka...
13.01.2008 - 21:55:24
00
Ja som kupil z kupkolo.cz carbonovu sadu AMOEBA - predstavec , lastovicky,rohy a som velmi spokojny , dobre tlmia vybracie. Z hlinikovych su dobre Ritchey podla mna ....
13.01.2008 - 22:00:13
00
aku znacku vybrat: Truvativ, Ritchey alebo ..... ???? teraz nepozerajme na to co sa komu lubi, ale co je kvalitka...


a si si isty, ze mas pripravenych dost $$$? radsej daj hranicu
13.01.2008 - 22:12:54
00
Aj ja mam lastovicky + rohy :D a je to gut

tak to s nami nemozes jazdit :D
13.01.2008 - 23:27:22
00
rovne mi pripadaju bez rohov nejazditelne, na lastovickach som mal asi dva mesiace rohy a dal som ich prec-viac zavadzali, ako pomahali
inak s rovnymi sa mi zdaju vyslapy o chlp lahsie, ale lastovicky su podstatne lepsie na ovladanie, z kopca som mal s rovnymi vzdy dost blby pocit
pri dlhsich vyjazdoch nemam potrebu prechytavania (na rozdiel od rovnych, kde mi zvykli trpnut ruky)
no a argument, ze na lastovicky sa toho malo zmesti-naco odlahcovat rajdy, ked tam potom nakydate 3 kila vselijakych zbytocnosti? :wink:
14.01.2008 - 08:08:05
00
2muffin: hádam si qôli taške s nákupom nebudem montovať dozadu záhradku. :P
OT
14.01.2008 - 10:25:27
00
tasku s nakupom treba chytit do zubov (nemyslim tie na prevodnikoch :wink: )
14.01.2008 - 10:52:19
00
aku znacku vybrat: Truvativ, Ritchey alebo ..... ???? teraz nepozerajme na to co sa komu lubi, ale co je kvalitka...


a si si isty, ze mas pripravenych dost $$$? radsej daj hranicu


mno pytam sa len tak, pretoze ma zaujima, ci to je kvalitou rovnake, lebo zatial sa mi polubuju tieto znacky ktore som menoval, napriklad porovnajme carbon rajdy ci uz rovne abo lastovicky Truvativ a Ritchtey, ine ma momentalne nenapada....
14.01.2008 - 12:12:48
00
rovne mi pripadaju bez rohov nejazditelne, na lastovickach som mal asi dva mesiace rohy a dal som ich prec-viac zavadzali, ako pomahali
inak s rovnymi sa mi zdaju vyslapy o chlp lahsie, ale lastovicky su podstatne lepsie na ovladanie, z kopca som mal s rovnymi vzdy dost blby pocit
pri dlhsich vyjazdoch nemam potrebu prechytavania (na rozdiel od rovnych, kde mi zvykli trpnut ruky)
no a argument, ze na lastovicky sa toho malo zmesti-naco odlahcovat rajdy, ked tam potom nakydate 3 kila vselijakych zbytocnosti? :wink:


mno ja som zase počul, že lastovicky su lepsie do výjazdov pretoze s lastovickami mas vasciu páku pri opreti sa do ridítok a teda aj lepsi zaber... a stymi zjazdami myslim ze vela zalezi aj od polohy lastovičiek. Ja som mal pevnaku lastovicky uplne nahnute dorpedu a teraz mam na celopere rovne a ziaden problem. zvyk je zvyk
14.01.2008 - 14:50:49
00
...Ja som mal pevnaku lastovicky uplne nahnute dorpedu...



to mi pripomenulo, ako bola kedysi medzi detvakmi najvacsia frajerina RMX-ka s rajdami nahnutymi dopredu, a kto ich mal nahnute dozadu, bol spolocensky odpisany :lol:
14.01.2008 - 15:41:27
01
...Ja som mal pevnaku lastovicky uplne nahnute dorpedu...



to mi pripomenulo, ako bola kedysi medzi detvakmi najvacsia frajerina RMX-ka s rajdami nahnutymi dopredu, a kto ich mal nahnute dozadu, bol spolocensky odpisany :lol:


mno to som bol... mne to tatko nikdy nechel dovoliť si dat dopredu, že si rozbijem čumák :D
14.01.2008 - 18:57:08
00
Nazdar,
pokial ide o lastovicky, tak mne sa zdaju lepsie, lebo ich natacanim mozem este ciastocne upravit celkovu geometriu, co pri rovnych nieje mozne, tam tereba menit predstavce a pod.
Pokial nechces karbonove alebo ine drahsie, tak kludne kup lastovicky, ktore sa ti pozdavaju, ved v kamennom obchode si to skus chytit do ruky a uvidis. A ak ti nebudu dobre, tak ked chvilku pojazdis, tak uz ziskas predstavu co kupit. a tie povodne uz nejak predas.
Ja som mal prve rovne, potom na novy bajk som kupil lastovicky, ale sa mi zdali kratke, tak som za cca 600sk kupil truvativ a v pohode. Tie povodne som mal 2 roky za skrinou a potom som ich tusim nejakemu kamosovi predal.
16.01.2008 - 08:57:40
00
no mne sa veeelmi pozdavaju carbonove lastovicky Truvativ a Ritchey. Ale to co si povedal je pravda to okusit radsej na lacnejsom kuse, zisti clovek co mu viac vyhovuje, a neskor moze do vybranych riaditok vrazit penaaze.... 8)
16.01.2008 - 17:40:40
00
lastovicky forever :twisted:

Prílohy:

Komentár súboru: ns-habanero 700mm
email.JPG
email.JPG 196.26 KiB thumb_up0thumb_down

16.01.2008 - 18:41:39
00
keyboard_arrow_up