radsej vpredu little albert 2,1 vzadu smart sam 2,1


ale mne ide o rychloost, a ten Albert by mi vtom len pritazil, inak super plast, ale ja by som ho nevyuzil... tak preto kedze mi ide o rychlost,, ale zaroven i zaber, tak RR mi pripada lepsie na tom nez NN. a co sa tyka opotrebenia su na tom cca rovnako
14.01.2008 - 20:35:39
00
radsej vpredu little albert 2,1 vzadu smart sam 2,1


ale mne ide o rychloost, a ten Albert by mi vtom len pritazil, inak super plast, ale ja by som ho nevyuzil... tak preto kedze mi ide o rychlost,, ale zaroven i zaber, tak RR mi pripada lepsie na tom nez NN. a co sa tyka opotrebenia su na tom cca rovnako


mam vpredu NN a vzadu RR, je pravda ze ked NN je vpredu, tak lepsie drzi stopu, ale dam asi aj dopredu RR, aby bol bike rychlejsi, lebo citit ten NN vpredu...
14.01.2008 - 20:38:41
00
a ved to mozes kombinovat podla terenu kam pojdes!!! Ved neni problem vymenit plast. :wink:
15.01.2008 - 18:10:39
00
a ved to mozes kombinovat podla terenu kam pojdes!!! Ved neni problem vymenit plast. :wink:


Ver ze pokial ten plast neni kevlar je to problem vymenit fuj ble :!:

btw: Martinus ja to nejak nechapem ked som mal Kellys Quartz Dsc na Nobby Nic + Avid Juicy Seven...atd atd a riesil som RS Reba vsetci do mna montovali ze na moj bike sa to neoplati /a mali pravdu !/ ... tebe nikdo nic hm hm hm
15.01.2008 - 21:06:14
00
a ved to mozes kombinovat podla terenu kam pojdes!!! Ved neni problem vymenit plast. :wink:

ked ho mam vpredu tak je to ok, ale akonahle ho dam dozadu, no hroza, hucim jak tank a idem ako slimak...
15.01.2008 - 21:13:27
00
a ved to mozes kombinovat podla terenu kam pojdes!!! Ved neni problem vymenit plast. :wink:

ked ho mam vpredu tak je to ok, ale akonahle ho dam dozadu, no hroza, hucim jak tank a idem ako slimak...


ved ja nevravim, aby si ho mal v zadu, v zadu maj RR, ale v predu mozes striedat RR s NN.
15.01.2008 - 22:24:56
00
a ved to mozes kombinovat podla terenu kam pojdes!!! Ved neni problem vymenit plast. :wink:


Ver ze pokial ten plast neni kevlar je to problem vymenit fuj ble :!:

btw: Martinus ja to nejak nechapem ked som mal Kellys Quartz Dsc na Nobby Nic + Avid Juicy Seven...atd atd a riesil som RS Reba vsetci do mna montovali ze na moj bike sa to neoplati /a mali pravdu !/ ... tebe nikdo nic hm hm hm


tak si sa nemal dat a neriesit ich, pretoze co by si aj tak stoho mal,, nic,, a takto mas aspon stoho pozitok ktory ty sam chces. no nie? nejde o to ci to stoji za to abo nie, ide o pocit a potesenie stoho vsetkeho. A neposlednom rade o radost zo vseho... :?
15.01.2008 - 22:27:34
00
len tak rozmyslam ama napadlo co tak dat do predu continental explorer a do zady continental gravity?aka by to bola kombinacia?mohlo by to ist?
15.01.2008 - 23:10:47
00
radšej do predu survival a dozadu vapor.ale teraz by som aj tak bral tie nové mount king či ako sa volajú.
16.01.2008 - 10:00:09
00
radšej do predu survival a dozadu vapor.ale teraz by som aj tak bral tie nové mount king či ako sa volajú.



.......

Prílohy:

Komentár súboru: plaste Mountain King 2.2
img-4278.jpg
img-4278.jpg 52.34 KiB thumb_up0thumb_down

16.01.2008 - 18:38:31
00
Tie Mountain King 2.2 vyzeraju fajne.
Az mi dosluzia tie moje minioy tak asi kupim taketo nieco..[/url]
16.01.2008 - 18:58:31
00
2Martinus: tie king mi pripadaju drezenom ako NN, az sa mi nechce verit, ze valivy odpor v testoch maju na jednotku...
16.01.2008 - 19:57:23
00
2Martinus: tie king mi pripadaju drezenom ako NN, az sa mi nechce verit, ze valivy odpor v testoch maju na jednotku...


aj ja sa tomu cudujem ale skor asi preto ze NN ma ten stred hranaty a tieto MK maju ten stred trojuholnikovy... vidno ze zaber musi byt jednoznacne u nich dobry, by som povedal ze mozno v kazdom terene. Minimalne mi pripomina trocha Alberta. Ale i ked je dobry, dost bude zalezat kolko vydrzi-jeho zivotnost.
16.01.2008 - 20:03:01
00
2Martinus: tie king mi pripadaju drezenom ako NN, az sa mi nechce verit, ze valivy odpor v testoch maju na jednotku...


aj ja sa tomu cudujem ale skor asi preto ze NN ma ten stred hranaty a tieto MK maju ten stred trojuholnikovy... vidno ze zaber musi byt jednoznacne u nich dobry, by som povedal ze mozno v kazdom terene. Minimalne mi pripomina trocha Alberta. Ale i ked je dobry, dost bude zalezat kolko vydrzi-jeho zivotnost.

clovece si mi dal riadneho brouka do hlavy... zatial u mna RR/MK=49%/51%...
16.01.2008 - 20:06:27
00
Viem, že tu je písané o plášťoch dosť, no zaujímalo by ma, či si meníte plášte v priebehu roka viackrát? Napr. v lete iné, v zime iné. Príp. ak je sucho alebo mokro. Ja som jazdila NN vpredu a Smart Sam vzadu či už bolo sucho, blato, sneh.. a necítila som potrebu ich (vy)meniť. A pravdupovediac, asi by ma dosť rýchlo omrzelo meniť si plášte každú chvíľu.
18.01.2008 - 16:26:35
00
keyboard_arrow_up