A nie je rozdiel medzi tvarom karbonoveho a hlinikoveho ramu ? Toto je evidentne na trochu iny ram. Na mojom biku to sedelo presne, dal som pod to ultralite dusu nech mi to neskrabe lak a dva roky som na to nesiahol. Ked som to daval dolu tak ziadna spina pod tym nebola, minimalne popri hranach.
12.01.2017 - 12:22:28
02
pedale sa fakt hodia. Mam taku otazku k sedlovke. Da sa vam ta spodna cast zasunut do ramu cela na doraz? Ja by som ju tak potreboval, ale nechce ist, asi prekaza lanko, ci co.
12.01.2017 - 12:25:02
00
no neviem, ako som sa tu raz pýtal...možno máš pravdu, no na karbónových bajkoch už majú niečo podobné oasadené a al rámy nemali nič, ale asi to bude ako píšeš, keď ti to sadlo presne, no nevadí, nejak to poriešim :)
12.01.2017 - 12:27:05
00
Dostali ste.niekto s bikom veci na odvzdusnenie sedlovky? Ja nie a kamos ku capre jo..
12.01.2017 - 14:25:06
00
Len taku fialovu blendu,ked odpojis packu,aby nevytiekla.
12.01.2017 - 14:33:26
00
ja tiez nie, ale ako citam, tak ju asi bude mozno coskoro treba :-) A vy co mate Jeffsyho, da sa vam ta spodna cast sedlovky zasunut do ramu cela na doraz?
12.01.2017 - 14:46:05
00
Mne sa zasunúť dala až na doraz. Keď zasúvaš sedlovku do rámu, tak potiahni súčasne von z rámu zo sedlovej trubky hadicu, ktorá ide do sedlovky. Malo by to potom ísť.
K sedlovke som tiež nemal odvzdušňovaciu sadu, iba tú "fialovú blendu". :)
12.01.2017 - 14:50:58
01
Mne tiez sla az na doraz, ale trosku som si ju povytiahol aby som mal sedlovku vo vyske v akej chcem. Pri posuvani bowdenu treba davat pozor aby sa neposkodil na tom plastovom vstupe do ramu. Inak sadu som tiez nedostal ale planujem objednavat z http://www.epicbleedsolutions.com/. Vyzeraju celkom v pohode, idem ale spravit trosku prieskum na zahranicnych forach ake maju ludia skusenosti.
12.01.2017 - 15:04:04
00
Tie prechodky na hadicu v ráme sú duralové a veľmi ostré. Zarezávajú sa do hadice. Práve tú na sedlovej trubke som mal vonku a tú ostrú hranu som zbrúsil. Odvzdušňovacia sada je aj tu v shope, ale videl som ju aj niekde na nejakom CZ/SK shope lacnejšiu.
12.01.2017 - 15:13:04
00
Etelled napísal:
Dostali ste.niekto s bikom veci na odvzdusnenie sedlovky? Ja nie a kamos ku capre jo..


Hej dostal som bleed kit na reverb
12.01.2017 - 16:55:15
00
imro1 musim suhlasit s a.ndrejkom
rockguardz u mna sedi ako rit na serbel ziadne fugy nikde, nechapem
12.01.2017 - 18:22:22
00
Ale ak to mal byť určené na karbónové modely, tak to tam mohli spomenúť :) , teda nie že by to bolo nejak extra zlé, no ideálne to nie je a budem to musieť nejak vyriešiť, niekto tu písal, že dával pod to kus duše, čo môže tiež celkom fungovať, mne príde najjednoduchšie riešenie zdrhovacie pásky, aj keby tú jednu vrchnú bolo vidieť, to by mi nevadilo, pokiaľ by to splnilo svoj účel :)
12.01.2017 - 20:00:10
00
mam Lko ram a sedlovka ide v pohode na doraz do ramu. no bleed kit som nedostal ktomu.. inac by som to asi neriesil ale potreboval som odvzdusnovat lebo pri jazdeni v chladnom pocasi sa stale zavzdusnila..poslal som to na reklamacku tak uvidim co posle spat rockshox..ci poslu aj bleed kit..je to divne ved ked si kupis samostatne sedlovku tak v krabici mas aj bleed kit.. a ja ked som odvzdusnoval tak som hadicu vytahoval az ked som vysruboval tu kkcinu okolo tej diery co je v rame. lebo inak vytiahnut hadicu je skoro nemozne kedze sa to zarezava ako spominali vyssie..
12.01.2017 - 20:38:41
00
imro1 napísal:
Ale ak to mal byť určené na karbónové modely, tak to tam mohli spomenúť :) , teda nie že by to bolo nejak extra zlé, no ideálne to nie je a budem to musieť nejak vyriešiť, niekto tu písal, že dával pod to kus duše, čo môže tiež celkom fungovať, mne príde najjednoduchšie riešenie zdrhovacie pásky, aj keby tú jednu vrchnú bolo vidieť, to by mi nevadilo, pokiaľ by to splnilo svoj účel :)

http://www.rockguardz.com/rockguardz/yt-industries-jeffsy-rockguardz.html#productViewTabs1
je tam predsa v zatvorke carbon, teda pre karbonovy ram
12.01.2017 - 21:08:34
01
no, asi som bol na mol keď som to nevidel, alebo som si to nejak neuvedomil, keď som to objednával :D no čo už, mohol som ušetriť a dať tam tú foliu...no skúsim to podoťahovať, snáď to bude v pohode :)
12.01.2017 - 22:17:34
00
keyboard_arrow_up