Áno tie sú dobré, nameral som +- 3100mAh pri 1A záťaži.
24.02.2017 - 22:44:57
00
akurát treba počítať s tým, že sú trochu väčšie (kvôli ochrane) - mne do jednej baterky už nevošli, ale zato v UF2100 sedia priam dokonale, tam zasa nechránené Sanyo boli trochu na voľno a baterka si sama pri otrasoch prepínala režimy
25.02.2017 - 11:18:08
00
Jezus napísal:
Ja som dnes dal nabijat tu moju cinsku sracku. Nechal som to zapojene cca 8,5 hodiny, aj ked indikovalo nabitie uz skor. Dodana nabijacka ma vystup naprazdno 8,15 V, batterypack po odpojeni z nabijacky a 20 minutovom odstati ma 8,12 V naprazdno. Cize ochrana clankov sa asi ani neaktivovala kedze nabijacka nedava tak vela. Celkom fajn, aspon je mensie riziko, ze to buchne. :)

Takze este jeden update. Nasiel som doma v sufliku nahodou jeden adapter s rovnakou koncovkou ako dodana nabijacka, ale s vystupom 12 V (zmerane 12,27-12,31 naprazdno). Tak som si povedal, ze otestujem tu zabudovanu ochranu clankov. :) Po 7 hodinach od odpojenia ma batterypack 8,28 V. Cize ochrana funguje idealne a pokojne mozem nabijat aj tym 12 V adapterom. :) Som zvedavy, na aku hodnotu U sa dostanem po 5 cykloch vybitie/nabitie. Len kedy to pri tom mojom nepouzivani bude... :D
26.02.2017 - 08:54:49
00
Pri týchto lacných čínskych geretoch treba dbať na opatrnosť, nikdy nenabíjam bez dozoru a dávam na miesto, kde ani fatálne zlyhanie nespôsobí požiar. Toto sa mi teraz potvrdilo, nabíjačka "odišla" a skrat vyhodil aj istič.

Poslal som túto fotku dodávateľovi a ešte v ten istý deň odpísali, že posielajú novú.

Prílohy:

Skrat.jpg
Skrat.jpg 588.4 KiB thumb_up0thumb_down

26.02.2017 - 16:44:35
01
Pali, pirhovo vitazstvo v tomto pripade... :-/
26.02.2017 - 16:48:08
00
Tiez nabijam ( vsetko ) len ked som doma. Konkretne toto nabijam v mise z janskeho skla.
26.02.2017 - 16:50:49
02
Izzy68 Ak príde dobrý kus nabíjačky, nič sa nedeje. Horší prípad nastáva, keď pri reklamácii prestávajú rozumieť po anglicky. Ale uvidíme, čo na tvoj komentár povie ešte astro... :lol:
26.02.2017 - 16:52:20
02
Ahojte,
mate niekto prakticku skusenost so zadnou blikackou Infini Sword?
Cital som v jednej recenzii, ze ten integrovany "opastek" na uchytenie je kratky. Pri mojej 31,6 mm sedlovke by ma celkom zaujimalo, ci to niekto vie potvrdit. Vopred vdaka za pripadne postrehy.
(Nenahneval by som sa tiez, ak by mi niekto odporucil zadnu blikacku podobneho tvaru, usb nabijatelnu, s indikatorom vybitia baterie)
09.03.2017 - 15:07:24
00
Mne včera došlo z GB toto: USB Rechargeable LED Mountain Bike Taillight - chcel som niečo, čo sa vizuálne "schová" za sedlovku. Má to COB LED-ky (taký pásik mini lediek na jednom substráte), nabíjateľné cez USB, 2 úrovne jasu + pomalé a epileptické blikanie.

Prílohy:

Komentár súboru: takto svieti na tom slabšom nastavení...
IMGP3443.jpg
IMGP3443.jpg 123.37 KiB thumb_up0thumb_down

09.03.2017 - 17:21:55
01
Vdaka za tip, bedo, presne nieco podobne hladam. Je tam aj indikator vybitia baterie, ako sa pise v popise? Henten eshop nepoznam. Za aky cas si to mal realne doma? Klasicky, cca za 2 tyzdne?

Ja som prave riesil aj dilemu, ci z dlhodobeho hladiska, kvoli zivotnosti, radsej nezainvestovat trochu viac nez obvykle a nekupit tentokrat ine nez cinske svetielko. Vela jazdim aj vecer, po tme, tak by som rad kupil nieco funkcne a spolahlive, co sa hned len tak nevybije (pri vyuzivani rezimu blikania) a ked uz, nech mi to svetielko vie aj ukazat, ze je takmer vybite. A idealne nie nejaku opachu. Doteraz som mal tuto blikacku, s nou som bol spokojny, jedna vydrzala priblizne rok, donedavna, potom uz pri nabijani nechcela dokoncit cyklus a po par minutach noveho nabitia sa vypinala. Druha, ktoru som mal do zalohy (prevedenim rovnaky vyrobok, len inej znacky a od ineho cinana), sa mi pokazila hned ako som ju po pol roku nepouzivania vybral zo skrine. Aktualne pouzivam takuto, ale ta je zbytocne silna a ani tvarovo mi nesedi.
10.03.2017 - 09:03:32
00
Vzhľadom na to, že mi svetlo len teraz došlo, nemám s ním veľa skúseností. Nechal som ho teraz svietiť na slabší výkon a stopujem, koľko vydrží. A či sa ukáže nejaký indikátor vybitia batérie. GearBest je podľa mojich skúseností spoľahlivý obchodník, mal som u nich asi 20 objednávok, z toho 1 nedošla a bola refundovaná v plnej výške (ale odvtedy si pre istotu priplácam nejaké drobné za doporučenú zásielku). Balíčky chodia klasicky, 2-3 týždne po objednávke.
10.03.2017 - 10:19:31
00
Rozumiem, diky za info. Ak by sa ti chcelo neskor podelit o svoju skusenost s pouzivanim, napis, kludne do spravy alebo ma oznac v prispevku v tejto teme, rad si to precitam.
10.03.2017 - 11:27:23
00
Takže prvý pokus dopadol nasledovne:
1. svetlo svietilo 3:30 na slabší výkon, potom bola prestávka, lebo som si išiel zabehať
2. svetlo blikalo ďalšie 2 hodiny, potom sa natvrdo a bez varovania vyplo, žiadny indikátor som nevidel
3. nabíjanie: podľa USB merača si svetlo ťahalo max. 0.3A, nabíjanie trvalo 1:42, do baterky sa nalialo 480mAh, nič sa neprehrievalo, indikačná LED-ka nabíjania po nabití zhasla

Výdrž síce nie je z najväčších, ale svieti to ako blázon. To by som videl dokonca ako možný problém pri použití v tme (oslňovanie). Na druhej strane aj cez deň je to svetlo neprehliadnuteľné.

Ešte čo sa konštrukcie týka - gumová úchytka nepôsobí na mňa dojmom, že by mala vydržať dlhodobú záťaž. A v okolí spínača je viditeľná fuga, takže ak má byť svetlo odolné voči vode, bude to vyžadovať nejaké dodatočné úpravy...


Naposledy upravil bedo dňa 11.03.2017 - 07:55:38, celkovo upravené 1 krát.

11.03.2017 - 07:46:35
02
A nemáte niekto náhodou skúsenosti s týmto ale tým 2oj farebným svetlom...
http://m.gearbest.com/bike-lights/pp_544892.html
Chcel by som to malému ako maják na bicykel.
11.03.2017 - 07:52:14
00
Takze popis "With low battery, charging and fully charged indicator" nesedi tak celkom presne. :) Dakujem za podrobny opis, bedo. :y: Tym padom toto svetielko nebude pre mna...
11.03.2017 - 17:32:53
00
keyboard_arrow_up