pozrite, chapem ze nesuhlasite s tym co spravil, ale nevieme si to tu povedat na o level vyssej urovni ? mtbiker nemusi byt klasicka hejterska internetova diskusia, navyse je zjavne ze to spravil v dobrom umysle, takze by mozno stacilo kultivovane nesuhlasit.
31.05.2017 - 20:42:52
022
ja to serem... akože do hentých končím sa mi z PK chce len málokedy trepať (stupňujúca frekvencia bikerov približévaním sa k BA) ale keď už idem tak si to tam chcem užiť a nie sa voziť po hladkej asfaltke....

simecek pilku sekerku a iné náradie nechaj doma a viac sa nechytaj žiadnych koreňov -_- som myslel že maximum bolo keď bežkári "zrovnali" konské hlavy....ale ako vidím ono aj poniektorý bajkery vedia robiť riadne 3,14čoviny! :/

EDIT: v dobrom úmysle pre koho? pre neho? 2 bajkery sa tam navzájom dokázali vyhnúť aj doteraz ak neboli posratý z pár koreňov -_-
31.05.2017 - 20:43:03
00
Hmmm.
Citam, citam a mam pocit, ze zopar jednotlivcov sem prislo z diskusnych for typu Novy cas, Topky a podobne.
Nevadi, ak mate frajerky a manzelky chodte za nimi, ak nie vyhonte si a mozno sa ukludníte. ;)

Howgh.


Naposledy upravil simecek dňa 31.05.2017 - 23:12:37, celkovo upravené 1 krát.

31.05.2017 - 21:10:04
00
simecek napísal:
Hmmm.
Citam, citam a mam pocit, ze zopar jednotlivcov sem prislo z diskusnych for typu Novy cas, Topky a podobne.
Nevadi, ak nemate frajerky, vyhonte si a mozno sa ukludníte. ;)

Howgh.

Pre istotu odcitujem lebo si sa sam znížil nie na uroven noveho času ale na úroveň stoky.
31.05.2017 - 21:16:27
02
simecek hovori sa, ze s rokmi prichadza rozum. niekedy pridu len tie roky, vsakze. to co za sprostost si vymyslel - to ze nevies jazdit a raz si sa skorozrazil s nejakym tebe podobnym nejazdcom, nie je naozaj dovod nieco takeho vykonat... a zi ti tu par jedincov este slusnou cestou vysvetlilo, ze si sa zachoval ako uplny dement, tak sa naozaj nemozes hnevat ...
31.05.2017 - 21:28:03
01
Jazdil som tade i hore i dole, posledna technicka vec na traily, zniceny strom. Skus nam vysvetlit dovod, pretoze ja tomu nerozumiem kedze ako i sam vravis dalo sa to v pohode obist. Bolo to vidno z jednej i druhej strany, kto chcel mohol tadial ist.

Co vravite na brigadku, namiesto korenov tam zakopeme nejake vacsie kamene ?
31.05.2017 - 21:41:06
04
A takto sa začína arogancia ebikerov.
Šimeček mal som k tebe úctu ako k staršiemu človeku ktorý si kúpil ebike kvôli nevládnosti ale toto si nemusel. Zachvílu si tu budete chcieť postaviť cestu ako hrádza.
31.05.2017 - 21:45:01
02
Stale nad tym krutim hlavou, fakt sa to dalo obist, dokonca je dole asfaltka, nerozumiem. Prijde mi to presne ako sekanie chytov pri lezeni - neviem to vyliezt tak do skaly vysekam chyt. Ak chces pomoct so stavanim, tak v nedelu je brigada na tbk, radi ta uvidime. Alebo, co som pocul, cerovka je neudrziavana, skus potlacit na kompetentnych, vyhlasovat brigady a dat tomu poriadok. Nie tak ako je to teraz, partizancenie.
31.05.2017 - 22:03:27
03
To boli asi dva najdolezitejsie korene na svete a bez nich vlastne ani nie je dovod bikovat...
31.05.2017 - 22:18:06
016
@simecek , cesta do pekla je dlazdena dobrymi umyslami. Ak chces byt naozaj uzitocny, pridaj sa k chalanom na tbk a pod ich vedenim priloz ruku k dielu. Toto co si spravil je cisty fail, prosim, uz to viac krat neopakuj. Ak mas problem sa vyhybat oproti iducim bikerom, jazdi po spodnej ceste popri vydrici.
a btw, tiez som to jazdil cez ne
31.05.2017 - 22:39:37
01
Je to ten isty clovek co chce prekopat zelenu z Bystrickeho, aby tam mohli ebajky hore kopcom jazdit. Zacne to korenmi a skonci tak ze da petrovic rohatku na cestaku. Uz teraz sa da vsetko jazdit na cyklokroske, dalo sa to obist, ludia tadial jazdili. Ak to nevedel prejst, mohol to nechat pre ostatnych ktory to prejst vedeli. Takze ano, boli to tie najdolezitejsie korene. Je sice pekne ze chcel pomoct ostatnym, ale za mna a ako citam i plno dalsich ludi to skor pokaslal. Zatial sa nikto nevyjadril s nadsenim ako napriklad: "Jeee, konecne su prec, nemusim robit polmetrovu obchadzku ktora ma vzdy stala 3% z ebajk baterky"
31.05.2017 - 22:44:58
04
Chlapci, mam z vas radost :) uz ani nemusim nic dodavat, diky.
31.05.2017 - 22:53:28
03
Katastrofa! Karpaty pe mna skoncili zajtra davam bajk na bazar! :lol:
31.05.2017 - 23:22:27
04
fofo050 napísal:
A takto sa začína arogancia ebikerov.
Šimeček mal som k tebe úctu ako k staršiemu človeku ktorý si kúpil ebike kvôli nevládnosti ale toto si nemusel. Zachvílu si tu budete chcieť postaviť cestu ako hrádza.


takto nejak sa citili pesi turisti ked zacinali horske bajky :)

Na jednej strane by som ebikom najradsej zakazal vjazd do lesa, na druhej strane za nejaky cas budem sam vo veku na ebike... hm, dilema. Chcelo by to nejake pravidla, prve asi ze ebike v lese je ako host na navsteve. Ked mi zacne re-aranzovat nabytok a pilit nohy na stolickach, tak asi zdvihnem obocie.
Ebajkeri, pilky radsej nechajte doma.
31.05.2017 - 23:30:21
00
kebyze mam ebike, rucnu pilku by som sa aj hanbil vytiahnut v lese...k ebiku .jedine elektricku!!
31.05.2017 - 23:33:49
011
keyboard_arrow_up