tak este nieco, neviem ci to tu uz bolo, ale nechce sa mi preklikavat cez tolko stran, dufam, ze este nie :wink:

Prílohy:

sen muzu.jpg
sen muzu.jpg 134.92 KiB thumb_up0thumb_down

20.02.2008 - 10:46:45
00
bolo...ale toto je fakt fajn...kde to predavaju????????????? :lol:
20.02.2008 - 13:26:34
00
Chlap si chce trochu vyraziť. Zájde do bordelu. Leží si s perfektnou kočkou v posteli, lenže, bohužial, nepostaví sa mu vták.
Večer doma si k nemu do postele ľahne jeho rozkysnutá zena v natáčkach a vták sa mu postavi.

Chlap sa pozrie na neho a vraví: No teraz už viem, prečo ťa volajú k.k.t !!!
21.02.2008 - 08:37:51
00
par zvieratkovskych :)


Medveď, riaditeľ lesa, kontroluje, či nie je v lese bordel a vidí ožratého zajaca.
- Zajac! Ty si opitý! Budem ťa musieť zastreliť!
- Prosím ťa, prepáč mi, už sa to viackrát nestane.
Tak ho medved nechá, ale na druhý den pozerá a zajac zase zrytý ako rúra.
- Zajac, tak ale toto si prehnal! Kde ja tá puška?!
- Nie, prosím ťa, to je už posledná rozlúčka s alkoholom.
Tak ho zase nechá a na tretí den ide zase na obhliadku. Nikde nevidí zajaca, tak sa ide celý spokojný napiť vody do potoka a vo vode ožratý zajac! Nasratý medved už aj vyťahuje flintu a zajac hovorí:
- Ho-ho-ho, maco! Zvieratám v lese môžeš rozkazovať, ale nám rybičkám nieeee!


Letí vrana po lese a kráka si:
- Krá, krá, krá.
Zrazu vrazí do stromu:
- Čvirik, hrkú... Do pichi ako to bolo?


Hovorí jeden slimák druhému:
- Pred pol rokom mi ušla žena aj s dieťatom a ja ich ešte táámto stále vidím!


Vychádza vrana z vinárne, párkrát laxne zamáva krídlami a povie:
- Mám v pichi, idem peši.
21.02.2008 - 09:04:56
00
- Myslíte, že za neúspechom vašej firmy sa skrýva nevedomosť, alebo nezáujem pracovníkov?
- Neviem a keď mám pravdu povedať ani ma to nezaujíma.
21.02.2008 - 09:22:34
00
Dvě spořádaně žijící ženy si vyrazí na dámskou jízdu a nějak nechtě se ožerou jak dogy. Vrací se domů, a když prochází okolo hřbitova, přepadne je naléhavá potřeba. Zapadnou tedy mezi hroby, ale ani jedna nemá nic na utření. První si teda stáhne kalhotky, utře se s nimi a zahodí je. Druhá má drahé luxusní prádlo, které > nechce obětovat.
Všimne si ale věnce na hrobu, u něhož dřepí. Použije tedy stuhu na něm... Ráno si jejich manželé volají a stěžují si, jak jejich jindy spořádané a slušné ženušky chrápou v posteli. > Jeden z nich pak ještě podotkne: "Ty, ale začínám tušit to nejhorší ...Moje došla bez kalhotek.. "
A ten druhý na to: "Hmmm, to nic není. Ta moje měla v zadku zastrčenou cedulku, na které stálo OD CELÉHO HASIČSKÉHO SBORU. NIKDY NA TEBE NEZAPOMENEME...."
21.02.2008 - 15:52:48
00
Príde žena ku gynekológovi,že má malé prsia. Doktor jej poradí, aby si každé ráno o 4.00 chytila prsia a spievala 'Rozvíjej se poupátko,rozvíjej...', na druhý deň to isté... Lenže jeden deň cestovala vo vlaku. V kupé spal chlap. Blíži sa 4.hodina a žena rozmýšľa,čo spraví.
Ale nakoniec sa rozhodne dodržať radu lekára.
"Rozvíjej se poupátko,..."
A v tom sa zobudí chlap a vykríkne:
"Čóó,to už sú 4 hodiny? Vysoký jalovec, vysoký jalovec,..."

Čo je vrchol drzosti?
Keď žena orálne uspokojí muža a on sa na konci opýta "Aký som bol?".

Po rokoch stretne Fero Jana a vidí, že on viditeľne schudol, a kedže aj on by chcel tak schudnúť, tak sa ho pýta, ako to dokázal. On mu dá adresu jednej firmy a on tam na druhý deň zájde. Tam ho zavrú do miestnosti a po chvíli vojde žena, vyzlečie sa a hovorí:
Ak má chytíš, tak má môžeš pretiahnuť.
Naháňa ju tri hodiny, ale nechytí ju. Príde domov, postaví sa na váhu a fakt schudol 5 kíl. Na druhý deň vojde do tej istej miestnosti, poukladá všetky veci tak, aby ju mohol chytiť a čaká. Zrazu sa otvoria dvere, vojde svalnatý černoch a hovorí :
Ak ťa chytím, tak ťa pretiahnem.
21.02.2008 - 15:55:31
00
Nadránom vytrvalo zvoní na byte zvonček. Manželka otvorí a na chodbe stojí jej úplne nadratý manžel, opretý čelom o zvonček. Usmeje sa na manželku. Manželka sa na neho tiež usmeje a vraví:
- Ale Igorko! Tí tvoji kamaráti sú ale huncúti. Veď ja viem, že ty nepiješ. To ťa oni len nejako opili, aby som ja bola na teba nahnevaná, mne je to jasné. Tí ti to ale vyparatili. Ale ja nie som taká hlúpa. Pod pekne dnu, uložím ťa do postieľky.
Manželka vtiahne muža dnu, zavrie dvere, dá mu dole kabát, sako a vidí, že na golieri má stopy od rúžu. Len sa usmeje a vraví :
- Teda, Igorko, tí tvoji kamaráti ! To sú ale čísla ! Čo tí len nevymyslia ! Natreli ti golier rúžom, aby som ja akože aj žiarlila, že ty máš v robote nejakú ženskú. Ale veď ty vieš, že ja nie som taká. No poď, povyzliekam ťa.
Dá mu dole gate a keď mu stiahne košeľu, vidí, že má celý chrbát doškriabaný. To sa už na chvílku zarazí, ale usmeje sa a povie :
- Tak to už trošičku, naozaj, tí tvoji kamaráti preháňajú, Igorko. Hodili ťa s holým chrbátikom do kríkov, aby to vyzeralo tak, že ťa doškriabala pri tom, chichi, no veď vieš pri čom, doškriabala nejaká ženská. Ale ja im nenaletim, ja viem, aký je môj Igorko dobrý. No
poď, dáme dole aj slipy.
Žena si k nemu kľakne, dá mu dole slipy a odrazu vidí, že má na vtáku stopy po rúži. To už naozaj stratí reč a len sa na to pozerá. Keď už to trvá istú chvíľu, manžel opitým hlasom prehovorí:
- Kombinuj, Marta, kombinuj! Inak som v p...!
21.02.2008 - 16:13:57
00
:-D
21.02.2008 - 16:20:51
00
Linka prvej pomoci:
Minulu noc ma trapili depresie, tak som zavolal na linku psychickej pomoci.
Prepojili ma na ich call-centrum v Pakistane.
Vravel som im, ze ma tento zivot nebavi a chcem spachat sebevrazdu.
Velmi ich to potesilo a opytali sa, ze ci viem soferovat nakladak ...


MODLITBA:
Pane Bože, daj mi vedomosti vedúce k poznaniu ľudí,
aby som dokázal pochopiť svojho šéfa,
daj mi lásku, aby som mu dokázal odpustiť ....
.... lebo Bože, až ťa raz požiadam o silu, a Ty mi ju dáš,
takú mu *****, že sa v živote nepozbiera , k.... jeden ....
21.02.2008 - 16:22:19
00
evolucia :)

Prílohy:

evolution.jpg
evolution.jpg 140.44 KiB thumb_up0thumb_down

21.02.2008 - 17:36:11
00
niet nad original :)

Prílohy:

prirodna_vona.jpg
prirodna_vona.jpg 67.33 KiB thumb_up0thumb_down

21.02.2008 - 20:01:22
00
slusiva bundicka pre ratolesti :)

Prílohy:

slusiva_bundicka.jpg
slusiva_bundicka.jpg 32.1 KiB thumb_up0thumb_down

21.02.2008 - 20:02:36
00
slapky pre pivarov :)

Prílohy:

pivne_slapky.jpg
pivne_slapky.jpg 26.99 KiB thumb_up0thumb_down

21.02.2008 - 20:03:41
00
Kto neskoro chodi... :)

Prílohy:

sam_sebe_skodi.jpg
sam_sebe_skodi.jpg 44.4 KiB thumb_up0thumb_down

21.02.2008 - 20:05:00
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up