cervo
Subor "1488461681248-740330164.jpg" (fotka obalky) v teme Vasa vysnivana zenska. Hack3r you tam nevlozil, neda sa vymazat ani uzivatelom ani moderatorom...
Ako moznost vymazania tam mam, ale potom mi pise hlasku:
"Vyskytla sa chyba
Ospravedlňujeme sa, ale vyskytla sa chyba na serveri.
Prosím skúste túto stránku načítať znova."
23.07.2017 - 10:36:16
00
Presne
23.07.2017 - 13:12:05
00
ja myslím že témy ako fotky bez zaradenie by nemuseli byť moderované na úrovni presúvania fotiek... len mazaní príspevkov ktoré porušujú pravidlá fóra... každý si pod fotkou bez zaradenie vysvetlí svoje a má možno aj pádne dôvody prečo to nedá inde - vhodnejšia téme v koši, necíti sa ako fotograf a pod. napríklad tému "fotky z výjazdov" chápem ako fotky z výjazdov na MTB, preto tam nepchám fotku ktorú som spravil na cesťáku a čiže ju radšej dám do fotiek bez zaradenia.
23.07.2017 - 14:26:35
00
Rehmn - ja ked nieco dam do temy Fotky bez zaradenia, tak chcem aby to bolo prave tam, a nikde inde.
Budem tam davat fotky aj nadalej a nezelam si aby boli presuvane.
24.07.2017 - 16:00:49
01
Tiez si myslim ze vo fotkach bez zaradenia moze byt cokolvek...teda v ramci slusnosti samozrejme. A vidime na mojom prispevku ze presuvanie z temy do temy nerobi dobrotu ani serveru :-)
24.07.2017 - 18:20:05
01
ReHMn napísal:
Ad 1.: Na fore je 25000 tem, napriek tomu sa fotky zaraduju do temy "Fotky bez zaradenia". Jasne, ze ich presuvam do prislusnej temy. Ked takto kona nejaky novo registrovany uzivatel, na tom nie je nic prekvapujuce. Prekvapujuce je, ze to robia aj >5 rokov registrovani a este sa cuduju, ze ich fotky su presuvane...

:tmi:
Velmi davno bola sekcia foto a forum nezavisla. Potom zacala sekcia foto zobrazovat aj fotky z fora, lebo ich tam bolo vela. A pre tych, co pridavali fotky do sekcie foto a nepotrebovali pri tom diskutovat preto vzniklo vlakno "Fotky bez zaradenia", aby v tom bol system.
Skus si kliknut na "+chcem pridat foto" v sekcii Foto (vlavo dole). Musis sa este vela ucit :)
24.07.2017 - 18:53:44
00
Palo TT
Lenze odvtedy ubehlo jedno desatrocie. Medzitym sa zmenila struktura webstranky, rozsirilo forum, atd...

Tak podla teba je v poriadku prispiet do Fotiek bez zaradenia preto, lebo to bolo prve vlakno kam sa zacali pridavat obrazky, napriek tomu, ze existuje tema kam by sa lepsie hodila, ale je chronologicky novsia. To dava velmi hlboku logiku!

Bikejoring
Edo, prelozim ti to do tvojho prostredia:
V dielni mas policku s nazvom "Drevo bez zaradenia" a kvoli prehladnosti tam davas vsetok material, napriek tomu, ze by si to dokazal triedit podla tvaru (dosky, hranoly, laty, atd), podla tvrdosti (makke, tvrde, exoticke) a podla druhu (breza, dub, buk, smrek, atd)...

Hack3r
Chyby su preto, aby sme sa z nich ponaucili. Vymazanim toho prispevku si znemoznil vypatranie priciny. Nebolo to samotnym ukonom presuvania, pretoze by sa chyba vyskytovala v desiatkach inych prispevkov.

iron.hide
Rob si co chces. Prave si mi usetril cas. Cikat proti vetru nebudem.

For me, behind me...
25.07.2017 - 06:09:46
00
ReHMn napísal:
Palo TT
Tak podla teba je v poriadku prispiet do Fotiek bez zaradenia preto, lebo to bolo prve vlakno kam sa zacali pridavat obrazky, napriek tomu, ze existuje tema kam by sa lepsie hodila, ale je chronologicky novsia. To dava velmi hlboku logiku!

To vlakno nebolo prve s obrazkami, vsetky obrazky z povodnej sekcie foto sa tam len zaradili pri naviazani sekcie Foto na forum.
Pokial v sekcii Foto je priamo link na pridavanie fotiek cez vlakno "Fotky bez zaradenia", tak nevidim dovod, aby to niekto potom triedil. To nedava logiku.
25.07.2017 - 07:47:30
00
post1268331.html#p1268331
prispevok od JurajTalcik sa neda nahlasit ani citovat (neze by som to chcel robit, ale chyba tam ta sipecka)
25.07.2017 - 12:20:16
00
Ale chalan sa nema nikde tu sipocku. By som rad vedel ako to dokazal. :-)

JurajTalcik: prezradis nam, ako sa toto da?
25.07.2017 - 13:14:11
00
ReHMn napísal:

Hack3r
Chyby su preto, aby sme sa z nich ponaucili. Vymazanim toho prispevku si znemoznil vypatranie priciny. Nebolo to samotnym ukonom presuvania, pretoze by sa chyba vyskytovala v desiatkach inych prispevkov.


For me, behind me...


Ja som nieco zmazal?? Si robis srandu nie? :D Zjavne to zmazal niekto kto ma vacsi rank ako ty a nepovedal ti o tom :)
PS: bezny uzivatel moze zmazat prispevok len ked je posledny v teme, to by si ale mal vediet. Za mojim prispevkom bolo o par minut par dalsich a az potom si urobil ty tu haluz s tou fotkou obalky.

A sorry ale nie je to prvy kix ktory si urobil, ked tak sledujem, tak zacinam mat obavy ci dali funkciu moderatora spravnej osobe. To beriem len cisto co sa mtbiker tyka. Osobne ta nepoznam.
25.07.2017 - 14:49:49
02
ked kliknem na napis Moderator pod menom moderatora tak ma to hodi sem http://www.mtbiker.sk/shop/podpora-stranky a tam nic nie je
25.07.2017 - 15:26:03
00
110mat110 napísal:
Popripade checkboxy na jednotlive okresy. Napr ja z KE, by som rad videl KE, KS. Ale aj PO mam celkom blizko hoci to je uz iny kraj a inzeraty z MI su daleko hoci to je ten isty kraj.


Je to spravene, mozete otestovat.
25.07.2017 - 18:15:36
02
Ked kliknem na ikonu notifikacii, tak na polsekundy akoze nacitava ale nic neukaze. Musim reloadnut stranku. Niekedy aj dva krat. Robi to velmi casto. Stava sa to este niekomu?


Naposledy upravil Marinada dňa 28.07.2017 - 00:14:39, celkovo upravené 2 krát.

25.07.2017 - 20:43:26
00
Mne tiez.Ale na pc.
25.07.2017 - 20:45:48
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up