Cital som tam diskusiu svedka ze neboli dostatocne viditelni ale neurazah sa paloma tak vyslo na tu zienku urcite to nespravila naschval ale pisem dennodenne vidim ako jazdia soferi lebo chodim pesi a mam.cas si to vsimat...a je jedno ci mlady ci starsi tak sa neurazaj diskutujeme ak nemad cim prispiet naco vyryvas a je tu viac takych diskuterov podryvacov co uz...
01.08.2017 - 12:57:42
00
No ako to sledujem ja tak ženy používajú mobil častejšie pri šoferovaní ako muži.Ale to je len môj názor.
Nedávno som išiel po dialnici z BA na TT, niečo tam robili tak tri pruhy zviedli do jedného. Samozrejme vznikla kolona a vliekla sa. Auto predo mnou šli dve mladé ženy a bavili sa tým, že sa pohli až vtedy ked bola medzera medzi autom pred nimi cca 100m. Mali s toho bohovskú srandu.
01.08.2017 - 13:10:19
01
ja by som tam nezahrnul len pipinky do tých vypisovačov na mobile.. robí to aj kolega a je to jeden z dôvodov prečo s ním odmietam jazdiť v služobnom aute a radšej idem vlastným bez preplatenia nákladov..
01.08.2017 - 13:15:26
01
Asi im nestacilo nedavme zverejnenie videa tych mladych cesoek kde sa ta choea soferka hrabala oboma rukami v kabelke.meviem ci ta spolujazdkyna co prezila esye niekedy sadne do auta...u muzov som si vsimol ze drzia smartfony ako vysielacky a telefonuju na hlasity odpsluch...myslel som ze drahsie auta uz maju standardne wifi sparovanie s telefonom do reproduktorov v aute...takze kazdy sme nejaki no a palec hore CraObs od takych cim dalej.tolko si dotankujes uz
01.08.2017 - 15:02:26
00
iron.hide napísal:
ty si strc svoju "vestu" niekam a nestaraj sa do druhych.
urcite nebudem pocuvat nikoho na internete ako mam jazdit po cestach!


si sa v zivote nepreklepol o písmenko vedla? :)

čo som ti na vredík stupil aký si podráždený :lol: ja viem.. pravda sa ťažko počúva :P
01.08.2017 - 15:30:43
00
Aka pravda? Tvoja pravda? Aha takze ja odteraz budem kvoli tebe jazdit s bajkom v pruhu? No taky ***** este nie som.
01.08.2017 - 15:48:41
00
Niektorým ľuďom nedochádza, že "jazdenie v pruhu" vlastne štartuje psychopatických vodičov k tomu, aby sa potom vybíjali na všetkých cyklistoch, vrátane tých, čo jazdia normálne.
01.08.2017 - 16:00:22
03
..ale zároveň platí, že prílišne sťahovanie sa ku kraju štartuje takmer všetkých, psychopatických vrátane, k tomu, aby sa vzniknutý priestor pokúsili využiť. Čiže klasika - uhnúť kde sa uhnúť dá a zavadzať, kde je to treba. Ja mám taký úsek na Rybničnej v BA, keď mám za sebou prevážačov áut s prázdnymi prívesmi a návesmi..
01.08.2017 - 16:08:42
07
tieto argumenty bojkov ma naozaj vždy pobavia :D presne ako píše janovarga tým že ste stiahnutý ku krajnici vás vodiči lížu oveľa tesnejšie ako keby jazdíte kúsok v pruhu :)

akonáhle za vami ide auto nieje problém uhnúť sa viac ku kraju.. čím jemu umožníte okolo vás prejsť ale pre vás to znamená že máte situáciu stále pod kontrolou....

zatiaľ čo keď idete stále uhnutý v riti na krajnici jasné že sa vám tam každý pichne a bude vás míňať natesno...

a to je to o čom som hovoril.. váš vlastný strach vám v podstate škodí ešte viac ako samotní vodiči
01.08.2017 - 17:43:38
016
aha tak ty si este neskoncil? dokedy este?
laskavo nechaj kazdeho jazdit tak ako sa citi, nemas vobec ziadne pravo to akokolvek hodnotit.

-btw, urcite nemam pocit ze by som trpel tym, ze jazdim po krajnici. Preco by som aj mal? Po tych cestách nejazdim na ziletke, ale na mtb, a tak nemam problem s bordelom a dierami na okraji.
01.08.2017 - 17:53:05
00
Mišo no neviem či zrovna ty máš toľko skúseností aby si dával takéto rady.
01.08.2017 - 18:19:00
02
misopetrovic dnes zamnou kamion krajnica nikde oproti dalsi kamion vies si dufam vypocitat kolko trva kamionu spomalit z 80 na 30 kmh aj to musi byt ten kamionionista normalny nie ten co ma skoro lizolo riaditka tak to je strach v ociach a nie tie tvoje hrdinske reci asi si este nedozrel snad raz pochopis o com pise iron.hide nie vzdy situacia dovoli sa dobrovolne pchat niekomu pred kapotu mysliet si ze ta obide ano obide ked sleduje premavku pred sebou nepripaluje si akurat cigaretu alebo nepije vodu.kto nema ziadny strach v sebe zvacsa konci v marnici
01.08.2017 - 18:29:51
00
misopetrovica kilometer dalej idem viac od kraja ako pises ze treba jazdit a panko ma zacal predbiehat vsetko v pohode len keby sa nezacal zaradovat skor spat mysliac si ze uz ma predbehol a ja uz oci v sanci tak som pribrzdil a zakrical mu a samozrejme hned v dedine si namna pockal ale neratal s tym ze tak rychlo dorazim este ani dvere na aute nestihol otvorit nieco hulakal a ja mu len zamaval a zakrical nabuduce nech ide pomaly.dalsie dve auta totiz somalili a zacali ma predbiehat v prehladnejsom useku neviem kam sa dochodcovia ponahlali a este mi vynadali hh ale mam na haku bude kamera bude aspon veselsie lebo za tie roky uz som pozaziiival.
01.08.2017 - 18:34:14
00
Za seba môžem povedať, že po ceste som najazdil pár desaťtisíc km aj po krajnici aj pekne pol metra od krajnice, to všetko v závislosti od konkrétnej cesty, kraja a ročného obdobia. Zbytočne na ceste nezavadziam, keď je miesto, rád sa uhnem rýchlejším. Sledujem neustále premávku za sebou a podľa toho sa viem zariadiť či je treba ísť po krajnici alebo nie. Za tých 5 rokov som nemal žiadnu kolíziu s autami ale samozrejme niekoľko polovodičov sa našlo, verím že si z mojej znakovej reči zobrali ponaučenie, že to asi nebolo celkom ok. Chyby robíme všetci, ja tiež nie som výnimka a niekoľko som ich už spravil, ako na biku tak aj na aute a dnes by som sa v daných situáciach zachoval inak. :)
01.08.2017 - 18:50:32
09
contador888 presne tak treba sledovat premavku a byt ohladuplny a kazdy bude spokojny len cyklista co je aj sofer je troska ohladuplnejsi ako zarity soferista co nepochopi ze bicykel dokaze ist slusnou rychlostou hlavne ziletkari...tym nezavidim ako som si vsimol dost sa musia vyhybat dieram a pri krajnici je furt nejaky bordel a kamienky tak musia aj s tym pocitat niekedy ma uz boli krk z tolkeho otacania sa kamos kupil spetak radsej :)
01.08.2017 - 18:59:19
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Svetlá)
keyboard_arrow_up