Magez no bude asi nieco na sposob blue. Dufam ale ze kamenakk ostane povodny bez dialnicovania - ale bud tyzden idem lanovkovat nejaky den kedze bude chodit stale lanovka
04.08.2017 - 15:22:24
00
Neviem ci tento oznam bude mat nejaky prakticky vyznam, ale NASLA SOM MULTITOOL. Pomerne slusne osadeny ☺ Dnes v podvecer. Na tej lesnej cesticke z Koliby odbocka na Biely kriz. Ak sa najde MacGyver komu chyba, nech mi napise do spravy, co stratil. Rada by som mu to vratila, mozno to bol darcek od niekoho.. never knows..
Pozn: ak som sa zase netrafila do temy, prosim moderatorov, aby ma usmernili. Poznam tu asi 4 temy, tak pardón.. ;)
04.08.2017 - 22:24:26
03
Vedla hradu biely kamen nad sv. jurom je lanovka ? alebo neviem co to bolo, som isiel z maleho javornika po zltej do juru a som tam niekde do lesa zabludil, tak som isiel hodny kus cez les a narazil som na nejaku trat so skokmi a apod nou nejaka zelezna konstrukcia( a vedla nej luka) ktora vyzerala ako lanovka pre voziky alebo nieco take neviem presne uz bola tma.
04.08.2017 - 22:42:11
00
Stara zjazdovka ,videl si bud konstrukciu skokanskeho mostika pre skoky na lyziach, alebo nejaku staru cast vleku
Jo a Dano5 pekne ste hrali, basa aj banjo na paradu, dali sme si jedno :beer: pri vedlajsom stole, bola uz tma, okolo 22h
Svaty vrch svetielkuje ako kozmicka lod, Roman74 dik ;)
04.08.2017 - 23:53:30
03
Faaaaakt, tak sa tesim ze to malo zmysel ;) musim dat aj ja nejaky nocak
05.08.2017 - 08:31:54
00
Roman74 napísal:
Faaaaakt, tak sa tesim ze to malo zmysel ;) musim dat aj ja nejaky nocak

Asi to len nechapem, plz mozte mi vysvetlit preco je dolezite mat tie odrazky na stromoch? Cez den je predsa vidno a potme ma clovek svetlo nie? Hlavne ked ten trail nie je jazditelny ked clovek nevidi. Mne sa to zda umele a rusive v nocnom lese a aj ma stale mykne ze ci su to oci nejakeho tvora alebo odrazka.
05.08.2017 - 10:15:04
00
Ak jazdis na jesen (listy) a v zime (sneh) ocenis kade vedie cesticka. Nie je vela tych co to chodia vzdy odhrabat a v snehu vyjazdit. To je asi vsetkok tomu
05.08.2017 - 10:33:03
05
Roman74 napísal:
Ak jazdis na jesen (listy) a v zime (sneh) ocenis kade vedie cesticka. Nie je vela tych co to chodia vzdy odhrabat a v snehu vyjazdit. To je asi vsetkok tomu

Hmmm, jazdim. Len tuto v okoli ma napadaju asi tak dve miesta, kde sa trasa tazsie hlada ked je listie alebo nie je permanentne vyjazdena. Odrazky su totiz aj na frekventovanych a sirokych turistickych znackach a cestach. Ale to tam mozno dal niekto iny za inym ucelom.
05.08.2017 - 12:41:00
00
https://aktualne.atlas.sk/slovensko/regiony/v-malych-karpatoch-vypukol-poziar-hasici-zasahuju-pod-stlpmi-vysokeho-napatia.html?utm_source=hp-centrum&utm_medium=box-spravy&utm_campaign=hp990
05.08.2017 - 20:09:54
00
Zrovna som sa vracal z TBK okolo 16 30 a som pozeral hasici a policajti za nimi s majakmi, potom dalsi mensi hasicsky voz.
05.08.2017 - 20:45:05
00
Inak uz ked sem pisem, bagrista vcera na blue traily znicil tu dlhu lavicu (cca 7 metrova najdlhsia lavica na bluetraily) co je priblizne v strede blue trailu po tych 4 klopkach za sebou. Ten skok sice mal nevydareny kratky a strmi dopad ktory bolo tazko trafit ale teraz je to uplne naprd lebo sa to neda vobec skocit ani len po kraj. Najazd lavice je velmi mierny. Potom este zrusil dvojskok ktory nasleduje po dalsej lavici, vznikla tam taka mala lavicka ktoru je ideal rovno preskocit - co som privital.
05.08.2017 - 20:54:10
00
Zaverecna cast vydrickeho trailu je rozryta od traktora :-(.
05.08.2017 - 22:02:29
00
Dnes som nim siel a nic take som nezaregistroval. Co je podla Teba zaverecna cast trailu?
05.08.2017 - 23:43:20
00
luky64 napísal:
https://aktualne.atlas.sk/slovensko/regiony/v-malych-karpatoch-vypukol-poziar-hasici-zasahuju-pod-stlpmi-vysokeho-napatia.html?utm_source=hp-centrum&utm_medium=box-spravy&utm_campaign=hp990


ouuu, moje stlpy ;(
06.08.2017 - 00:01:40
00
Strenki napísal:
Keby bola anketa o najhorší singláč v MK, tak ten za 3 jamami, ten ťaví paškvil by vyhral na plnej čiare ... zhora sa to dá ísť raz za rok, ale opačne je to presne príklad, ako sa single nemajú robiť


smerom od MS ho idem zakazdym ked sa na MS otacam - v tomto smere je zabavny a uzivam si ho. Preto som ho zaradil medzi pravidelne jazdene single, ci uz od MS, alebo idealne z modrej TZ co ide cez Panovu luku, aby som nemusel nic slapat.

Najhorsi paskvil je za mna ten nezmyselny pedal trail 3 ci kolko, co ide cez tu luku. Mam podozrenie ze tam je nejaka geologicka anomalia pretoze z obidvoch smerov tusim slapem stale do kopca.

...nastastie si to tvorcovia uvedomili a zacali tam dorabat tie klopenky, takze postupne sa uz stava jazditelny aspon v smere k horarni
06.08.2017 - 02:47:37
00
keyboard_arrow_up