Tvoj nazor ti nikto neberie. PS je stále taký isty co ho sledujem a moc sa z mediami nemazna.
26.09.2017 - 20:57:08
00
Jezus napísal:
Bol to rozhovor pre SK fanusikov a divakov, nie pre toho redaktora. Pokojne obhajujte neprofesionalne spravanie, ale toto nema byt ten vzor pre mladych o ktorom Richie tolko basni...


Môžeš mať kľudne na to takýto pohľad, ale dovolím si použiť trošku neférový príklad. Keby ten redaktor mu vynadal, že je to a to a neviem čo ešte, len tak bez dôvodu, mal by sa pekne usmievať naňho a poskytovať odpovede pre všetkých? Však komunikuje práve s tým jedným človekom, nie so Slovenskom. Bohužiaľ tu je chyba na druhej strane, nie u Peťa. Akože ty by si si nechal skákať po hlave? Či má robiť vzor druhým v tom smere, že sa máme všetci na všetkých usmievať, aj keby nám ruky chceli rezať?

Podotýkam, ten príklad je veľmi pritiahnutý za vlasy, ale to, že Peťo bol čiastočne odmeraný, na tom nevidím nič zlé. Rozhovor navyše poskytol. Kto videl a vnímal, ako sa správal ten redaktor pochopenie určite má. Pokiaľ sa pozeráš na to len cez Petra a nevidíš druhú stranu, čo robí, tak to je ozaj zlé. V tom prípade Peťo nemá ani nárok na tú frustráciu a znechutenie, čo som spomínal, že je ok. Však čo mu má čo vadiť, že súperi sa správajú, ako sa správajú, že?
26.09.2017 - 21:08:47
00
Toto nema vyznam. :)
26.09.2017 - 21:10:30
05
Ale kľudne mi to vysvetli. Nejako si protirečím? Alebo uvádzam niečo zle? Však mohol som niečo zle napísať, tiež robím chyby :) Alebo ti vadilo, že som Peťovi vyzdvihol práve ľudské vlastnosti, ktoré sú momentálne tak v úzadí na úkor peňazí a túžby po moci a po egu? Aj keď toto už zachádzam ďaleko, pripúšťam... Môžeš kľudne aj do súkromnej správy, nech to tu zbytočne nezahlcujeme :)
26.09.2017 - 21:20:21
00
Neverím. Mame trojnasobneho majstra sveta a kde tu sa rieši ako sa vyjadruje. Ja fakt neverím. Co sa tyka moderatora co spovedal Sagana.Tak ten bol trapny a slizky,ze uz to viac neslo nie je to podla mna profesionalne. Ani sa necudujem,Saganovi ze mu odvrkol a navyse vtipne. A komentator ten sa nedal pocuvat,. Prepol som to len na posledny kilometer. V porovnani s cechmi,anglicanmi (tí to prezivali ako keby tam bol Cav) ,poliakmi je tempo suche moderator akoby mal povinnu jazdu a do živelneho prejavu sa doslova nuti,aspon mne to tak pripada. A podstatna vec pri Petrovi je,že vyhrat 3x MS dokaze jedine človek co ma v hlave "upratane" .Jedine takyto človek sa može stať šampionom. Ziskava si ludi len tym aky je po celom svete.A nech by mal aj matersku školu tak to vobec nie je dolezite. Je to obdivuhodny clovek. A takeho som ho videl aj pred 6 rokmi. Je zabavny,je iný je najlepsi a pritom obycajny chalan zo Ziliny. Tesim sa na jeho dalsie kusky.
26.09.2017 - 21:23:31
015
yoyomi napísal:
Okopcene z jednej diskusie.
Nemci ešte v deň, keď Peter Sagan získal tretí titul, odstavili na zasadnutí cyklistickej asociácie v Bergene šéfa francúzskeho výboru, ktorý na TdF vylúčil Petra Sagana. Bola to nemecká pomsta za Tour de France. Nikdy by som nepovedal, že si budem s Nemcami tak dobre rozumieť ako teraz!!!
nechcem byt svina ,ale mna to celkom potesilo 😀

Zase drísty niekoho (nie tvoje, len tomu nerozumieš, inak by si to tu nedal), kto nevie o čom píše.
Čo je to cyklistická asociácia? UCI je únia, ktorá mala počas MS svoj kongres.
Nemci zosadili šéfa francúzskeho výboru? Akého výboru? A nemci? Tí rozhodujú o francúzskom výbore?
Ak by sa jednalo o šéfa komisie rozhodcov UCI, tak to mohlo byť. Akurát, čo majú s tým spoločné Francúzi? Však na TdF bol hlavný rozhodca Belgičan. A na pretekoch sa rozhoduje demokraticky - každý si môže povedať, čo si myslí, ale nakoniec rozhoduje a za svoje rozhodnutie zodpovedá hlavný rozhodca. V tomto prípade Belgičan. Nie predseda komisie rozhodcov UCI, ktorý sa pretekov ani nemusel zúčastniť...
Organizátor TdF je súkromná francúzska spoločnosť, ktorá vyberá trať, pozýva teamy (v prípade GT len 4, ostatné sú určené pravidlami UCI - všetky worldtour), zháňa peniaze a rozdáva ich, a tak ďalej, avšak samotné preteky kontrolujú rozhodcovia, ktorých nominuje UCI a národná cyklistická federácia.

Takže na akom zasadnutí v Bergene akí Nemci odvolali akého Francúza z akého výboru? A prečo?

Prosím ťa, nedávaj sem kvokotiny, lebo hodne ľudí im uverí!
26.09.2017 - 21:25:53
03
Cykloturista napísal:
Mne ako laikovi tie Watty až tak nič nehovoria, ale to video kde s pozíciami Sagana je dobré, vidieť ako sa zo stratenej pozície prepracoval dopredu.

Aby si bol medzi hobikmi na SK na poprednych poziciach na maratonoch tak ti staci FTP (hodinovy priemerny vykon) tipujem okolo 350W. Tam pisu ze Lucenko mal normalizovany vykon 313W za 6.5hodiny. Takze povedane po lopate. Na Slovensku by vyhraval maratony a ani by sa velmi nezapotil.
Ano viem dolezity je aj pomer W/kg, ale na predstavu to staci.
26.09.2017 - 21:40:49
00
Dnes...Peťko a Alban... :)

Prílohy:

JPEG.jpg
JPEG.jpg 148.43 KiB thumb_up0thumb_down

JPEG_2.jpg
JPEG_2.jpg 121.15 KiB thumb_up0thumb_down

26.09.2017 - 21:46:59
08
Sesulak napísal:
Aby si bol medzi hobikmi na SK na poprednych poziciach na maratonoch tak ti staci FTP (hodinovy priemerny vykon) tipujem okolo 350W. Tam pisu ze Lucenko mal normalizovany vykon 313W za 6.5hodiny. Takze povedane po lopate. Na Slovensku by vyhraval maratony a ani by sa velmi nezapotil.
Ano viem dolezity je aj pomer W/kg, ale na predstavu to staci.


Ja keby som sa nezapotil , tak by ma to nebavilo. a preto netrenujem vela a udrziavam svoj vykon pod 200W.
26.09.2017 - 21:51:23
07
Sesulak - Ďakujem za vysvetlenie, ja si radšej ani watty nemeriam, pri mojom "nájazde" za rok u mňa nemá zmysel. 8-)
26.09.2017 - 22:37:02
00
tu je aj video z tej jazdy

27.09.2017 - 12:27:05
01
no mohli sa sponzori hecnut a aspon mu zapozicat normalnu obuv, nie tie platenky s makkou podrazkou :D
27.09.2017 - 13:01:44
00
Strašne video...
27.09.2017 - 13:02:41
012
Spomalene video pomalej jazdy. Ale sponzorske povinnosti si splnil.
27.09.2017 - 13:08:22
00
reálne zvládnuteľné či len zas trochu pomúti vody? :)
http://www.cyclingweekly.com/news/racing/peter-sagan-says-fourth-consecutive-world-title-not-impossible-despite-mountainous-2018-course-352858
27.09.2017 - 13:12:53
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle / Cestné)
keyboard_arrow_up