Zdravím všechny přítomné, snad mě odsud nevyhodíte :-)
nemáte někdo Wandala od Kellyse? Na českých fórech se nikdo neozval, tak zkouším štěstí tady. Vím, že tu na tohoto bajka je recenze, vyznívá pozitivně, další byla ve Velu, ani tam ho nerozcupovali, jen konstatovali, že je tvrdší, až spartánský, zkrátka maratónský stroj, ale rád bych slyšel i další názory, i když vím, že sice víc hlav víc ví, ale taky co člověk, to názor. Tady jsem na krámě viděl jen nižší model Beast. Chtěl bych znát dojmy, jízdní vlastnosti,....,
Díky moc za každou reakci
20.09.2005 - 08:13:58
00
tu sa asi nedockaj jedneho dobreho slova na kellys ... zial uz zo zasady tu kazdy znacku kellys ignoruje
20.09.2005 - 11:40:18
00
ze zásady? statistiky nesleduju, ale v Česku je prý Kellys druhá nejprodávanější značka, tak asi proto..
alespoň dík za zprávu, že tu jsou (skoro) samí ignoři (nebo Ignoři :-) ). Už jen sehnat pár tupounů a Stoupu (teď jen nevím, zda se na Slovensku jmenovali gumídkové a spol. stejně)
20.09.2005 - 12:57:12
00
no to ale este neznamena ,ze ked sa vela predava ,tak je dobry...
samotny kellys by mohol byt dobry-ale az po vymene X doplnkov.a na to nema kopec ludi nervy

wandal-a by som nekupoval zo zasady "noveho druhu" .ak tam budu nejake problemy s ramom,geometriou ci loziskami (a to urcite budu) ,bude to trvat aspon 2-3 roky ,kym to vychytaju.
preco si nejdes kupit nieco,co sa uz vyraba dlhsi cas a mozes sa spolahnut na istotu,ze system je uz odskusany? taky giant NRS je velmi dobry system co viem (cena tiez nie je az tak zla) a hlavne rokmi odskusany a vyladeny?
20.09.2005 - 15:09:38
00
to jsem taky nechtěl říct. Spíš jen sonduju, tahám z lidí moudra a tak.. Ve výběru nového kola mám jiné favority, wandal je jen jedna z více alternativ, určitě ne na předních pozicích, ale ta, o níž skoro nikdo nic neví.. Že by se na něm muselo asi dost věcí vyměnit jsem taky zjistil, třeba jen na ty Hayesy jsem slyšel skoro samou kritiku..
20.09.2005 - 15:31:15
01
tak tie brzdy by som asi ani tam moc nezatracoval. neverim,ze existuje nejaky komponent,ktory by nebol poruchovy. ja tvrdim,ze dobrou udrzbou sa da predist mnohym problemom-aj ked teda s hayes skusenosti nemam,nastastie :)

vacsie problemy tam vidim s nabojmi,sedlom,sedlovkou a kompletne s celym shitom,co si kellys robi sam (aj s ramom) ...a manitou ma tiez moc neoslovuje.

ja mam HT a ak sa rozhodnem pre FS ,tak rozhodne s trosku vyssim zdvihom (max. 100 a 100) -scott mi pripada ako velmi dobra volba.ale zatial sa nechystam ,HT mi uplne vyhovuje
20.09.2005 - 15:53:19
00
Toho rámu by som sa nebál-až príliš sa podobá na Kona Kikapu.Má tú istú kyvku aj ložiská.A Hayes Sole sú dobré ak sa dobre nastavia-čo však môže byť dosť problematické.
21.09.2005 - 11:25:44
00
kamarat ma hayes sole, a povedal ze to brzdi jak pokazene vecko.
21.09.2005 - 14:11:09
00
Keď som kupoval nový bike tiež bol Wandal medzi kandidátmi, ale dostal som info od maníka, ktorý ho práve testoval (tuším vo Velu), že behom jedného výjazdu sa mu 2 krát uvolnil hlavný čap, a samozrejme keď ho chceš utiahnuť musíš dať dole kľuky alebo prevodníky...možno to bola iba chyba toho kusu, neviem.
22.09.2005 - 21:30:34
00
Ja proti značke Kelly´s nič nemam, prave naopak, sam na nej jazdim. Wandal je super bike. Len tie brzdy Hayes Sole su na velke gulove.
23.09.2005 - 20:13:33
01
Chlapi neserte ma jazdim wandala a zatial spievam chvalospevi den co den. Neviem co mate proti komponentom ritchey pokial viem nevyraba kellys!! A co sa tyka hayesiek brzdia ako drak mimochodom doladuju sa imbusakom... A ak niesi truhlik tak to ide super. Odklopem to ale ja som stastny majitel kellysu wandal a som spokony a kto ma problem nech mi olyze 9-kolo. cawte
04.03.2006 - 13:55:06
00
pozeram ze Slavonav a Brandy maju same inteligentne prispevky.. omg nikto znich vzivote nesedel na takom biku ale hlavne maju plnu hubu toho ake to je take a makove.. ludia su rozni a aj takych stretavame :) skoda len ze ich je tolko..
18.03.2006 - 23:19:51
00
keyboard_arrow_up