dotm napísal:
3.6.2016 ano, je to staré, ale myslím že paloTT to sem dal na margo tej debaty o krátení bonusov...že už pred vyše rokom deklarovali, že pôjdu ľuďom po peniazoch...sleduj kontext

ved to je presne ono.. tajtrlik s peniazmi co zbohatol na pochybnych kseftoch si mysli ze vie riadit aj zemegulu.. taketo podniky sa nedaju riadit cez grafy a ciselka..
popravde to co sa deje v EBO nema porovnanie v ziadnom sektore, lebo ked sa nedohodnu a vypovede sa naplnia su v absolutnych srackach.. nahradit jedneho cloveka novym trva minimalne 1,5-2 roky, neexistuje ziadna docasna alternativa.. este aj keby chceli prehodit hotovych ludi z EMO tak to trva minimalne pol roka :)
13.11.2017 - 21:16:11
01
Naturalna cela ako je... za tie kozy by sa nemusela hambit ani senior-herecka nejakych filmov pre dospelych :D
13.11.2017 - 21:19:09
00
CraObsmám tú česť už tretím rokom
13.11.2017 - 21:21:03
00
Nuz vidim,ze je tu kazdy odbornik a ti ludia v porote vlastne nevedia co robia.Ale budiz,na to som si na slovensku zvykol... Chlapci bol by som ale zvedavy,co ste dokazali a vydreli si Vy... Akurat mudrovat na fore,tu je kazdy panko :finger:
13.11.2017 - 21:28:04
09
Na Slovensku sa ľudia ešte nenaučili, že každý moze vysloviť svoj názor...
13.11.2017 - 21:47:28
03
Od toho je forum aby sa v nom mudrovalo. A na to aby som sa mohol k niecomu vyjadrit musim v zovote nieco dokazat? Cize kto nic nedokazal ma byt ticho? Ci len poslusne pritakavat? :D
13.11.2017 - 22:33:53
03
Áno je to vydreté, ale
mladá baba celý svoj doterajší život podriadila len svojej vizáži, vrátane umelého poprsia
toto je šport ?
13.11.2017 - 22:39:48
03
Timea v klasickom a beznom outfite vyzera omnoho lepsie ako tu
K tomu ze cely svoj zivot podriaduje svojej vizazi poviem tolko ze vo svete je znacny problem s obezitou, ludia maju problem len menej jest a nie makat na sebe vo fitku striktne dodrziavat jedalnicek ktory cloveka znacne obmedzuje, umela je ale toto čím sa stala jej nepadlo z neba nikto to nevydral za nu
13.11.2017 - 23:08:08
04
Majsterka sveta v traveni casu vo fitku. :lol: Nevadi, ze nepozna skutocne hodnoty a mysli si, ze toto je v zivote dolezite. Ked zostarne, tak pochopi. Mozno. :)
14.11.2017 - 00:21:43
01
Co ja viem.. a Saganovych x kilometrov za y minut na dvoch kolesach je nejaka "skutocna hodnota" a zivotne dolezita vec ? Nevidim ziaden rozdiel medzi nim a nou. Obidvaja su asi profi sportovci vo svojej oblasti.

Subjektivne mi pripadaju vsetky fitnessky SKAREDE JAK RIT a preto ma tento sport zaujima este o trochu menej ako cestna cyklistika.
14.11.2017 - 00:56:42
019
Ježiško, keď počujem pojem "hodnoty", dělá se mi šoufl. To sú len nejaké preferencie, o ktorých si ale funďáci myslia, že majú právo nimi mlátiť ostatných po hlave. (Pred pár dňami tu kategorizáciu ľudí na báze "hodnoty" ktorú by som nazval "veriacosť" predviedol nemenovaný fórista - v slušnej spoločnosti v 3. tisícročí nikoho nezaujíma, či je niekto talibanec, katolibanec alebo iný banec a nijaký banec sa tým ani verejne neprezentuje, a už vôbec nemá pripomienky k tomu, členom ktorého banu je niekto iný)
Celkom zaujímavá hjúmnitízácka diplomka by mohla byť na tému, ako sa z pojmu ekonomického stal pojem ... nazvime to ideologický.
A späť k veci, z hentoho iba o trochu viac čiší, že je to prenesené porovnávanie kôz, ako z cyklistiky, že je to porovnávanie pipasov.


Naposledy upravil tulenik dňa 14.11.2017 - 06:15:12, celkovo upravené 1 krát.

14.11.2017 - 01:17:34
03
Kde je ten šport, ja vidím vychudnutu, namalovanu babu s umelými kozami..
14.11.2017 - 04:50:17
00
Toto ešte otvára otázku, kde je hranica športu, a či omietka a umelé kozy nie sú doping :D
14.11.2017 - 06:14:38
01
chlapci ale nemať umelé kozy tak nemá žiadne ;) je to bežná vec na "dorovnanie" postavy
no ako tu už odznelo, ktorý že to profesionálny športovec pozná tie "skutočné hodnoty"? dokonca by som aj povedal že svojim tréningom či prípravou trávi menej času ako dajaký futbalista či cyklista.. a keď ju to aj živí tak dovidenia úplne, ich prácou je potom staranie sa o svoje telo (nie, ani mne sa tieto ženy nepáčia), aj keď určite práca dajakého analytika reklám či televízneho moderátora superstar je hodnotnejšia a ľudstvu prospešnejšia :lol:
v civile https://www.youtube.com/watch?v=NamwlF1M240
14.11.2017 - 06:15:33
02
:lol:
A kdo si u nás e-kola nejvíc kupuje? „Chytří lidé. Takoví, kteří si váží svého času a chtějí se dopravovat rychle a moderně. Ti, kteří využívají jízdu na kole k relaxaci a k poznání nových dosud nedosažitelných míst. A samozřejmě i lidé, kteří jej používají k práci,“ soudí Ditrich.

Zdroj: https://cestovani.idnes.cz/elektrokolo-turistika-e-kolo-trendy-v-cesku-baterie-ekolo-p38-/na-kolo.aspx?c=A171113_142833_na-kolo_ptp
14.11.2017 - 07:11:05
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up