Wobenzym je tak širokospektrálny, že ak by bol naozaj tak účinný na toľko problémov ako sa píše v príbalovom letáku, tak ten, čo ho namiešal ako prvý, by už dávno mal Nobelovu cenu za medicínu. Asi nikde nie je uznaný za liek, aj u nás je klasifikovaný doplnok výživy. Okrem toho je to riadny odrb na spotrebiteľov a vďaka marketingu robí neuveriteľné zisky výrobcovi aj lekárnikom... Jedna tabletka 13 - 17 centov podľa balenia , minimálna dávka 3 tabletky 3x denne... Ak by výrobca dal do tabletky viac účinnej látky, tak by asi nemohol dať cenu 40 - 50 centov za tabletku, to by sa každý zobudil a uvedomil si, že za doplnok stravy je to trochu veľa.

Skúšal som ho, kúpil som si dávnejšie v akcii 800 kusové balenie (vyšlo ma cca 11 centov tabletka), najprv som dával dávku 5x3 denne, neskôr 9x3 a nepomohol, ani ako placebo.
27.08.2015 - 00:21:25
00
Stara tema,ale mozno niekomu pomozem.Kedze prave rehabilitujem zahojenu zlomeninu lopatky,mozem odporucit toto.Ako som to zacal uzivat,citil som naozaj zo dna na den ako sa mi zrychlilo hojenie.Zjedol som dve balenia,to vychadza na 20 dni a cena tiez velmi priazniva.
https://www.magister.sk/produkt/detail/produkty-od-a-po-z/osteocynesine-tbl-60/
01.12.2017 - 12:42:55
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Výživa a kozmetika)
keyboard_arrow_up