s ludmi to uz hybe dlhsiu dobu, no ci to pohne s volicmi fica neviem...
28.02.2018 - 12:15:00
00
.


Naposledy upravil dizi dňa 01.03.2018 - 08:09:42, celkovo upravené 1 krát.

28.02.2018 - 12:15:41
01
Trochu pohne, ale nie dosť. Treba si uvedomiť, že ficovolič je tvor, ktorý potrebuje odovzdať hlas istému politickému archetypu:
- paternalistický, regulátorský predstaviteľ "silného štátu", ktorý sa o všetko postará
- strana vedená jednoducho sa vyjadrujúcim, až grobianským vodcom, ktorý sa prejavuje sebaisto a dáva dojem,
že všetko zvládne
- dáva najavo, ako "zatočí" s tými zlými kapitalistami a zbohatlíkmi
- je sexidolom pre jednoduchšie ženské po prechode
- dáva pocit istoty lúzrom, ktorí nevedia preberať zodpovednosť za svoj život a rezonujú s niekým, kto im dáva najavo,
že sa postará o zvýšenie ich platu, dôchodku, etc.

Takýmto dlho trvá, kým pochopia, že ten ich idol naozaj nemá už len tú "Korzičku", s ktorou išiel do politiky, ale za chrbtom svojich voličov nahrabal Elektru a iné majetky A rovnako dlho trvá pochopiť, že jeho nástupca naozaj nezabezpečí nič z tých sľubovaných istôt a fakt je v spojení s veľkopodnikateľmi... A potom si tento volič ako náhradu nájde ďalšieho zmrda, z ktorého si normálny človek ide vytrhať vlasy.
28.02.2018 - 12:22:42
017
uz sa vraj k vrazde aj "nasi ludovci" vyjadrili:
Na priamu otázku, prečo sa k poprave dvoch mladých ľudí stále nevyjadrili, správca stránky „Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko – Bratislavský kraj“ odpísal: „V podstate bol popravený medzinárodný zločinec, ktorý sa nabúral do osobných údajov, mailov a osobných bankových účtov, ktoré sú chránené zákonom. Pochopte, že Kuciak bol len biely kôň sorossoidných rozvratných fondov.“
Po tom, ako sa toto stanovisko ĽSNS začalo šíriť sociálnymi sieťami, zo stránky ho vymazali.
28.02.2018 - 13:38:29
00
koho v tejto situacii zaujima nejake zdegenerovane hnede hovno?
28.02.2018 - 13:42:58
05
mas pravdu, len bohuzial tymto "hovanam" a smeru dnes veri v tomto state vyse 30% obyvatelov... A mam obavu, ci aj po tychto strasnych veciach co sa deju na slovensku sa to vyrazne zmeni.
28.02.2018 - 13:50:21
00
dnes ráno bolo cca 9000 podpisov,jeden som pridal aj ja-server nestíha,ale poobede sa to blíži k 15 000:
http://4.peticie.sk/
je lahké povedať,že aj tak sa nič nezmení,ale komu to nie je jedno,za cca 1 minútu má podpísané
28.02.2018 - 14:02:33
02
Nikdy sme za nič nemuseli bojovať,všetko nám vždy spadlo rovno huby tak sa potom nečudujme,že to tu takto vyzerá.
Plné brucho je vždy na prvom mieste čo je logické,ale potom to aj takto môže časom dopadnúť.
28.02.2018 - 14:06:24
00
Pali65 napísal:
...Aj pripečený ficovolič už zaregistruje, že niečo nie je v poriadku, aj keď detailom neporozumie.

vela pripecenych ficovolicov dostane na konci roka pridanych 20 - 30,- k dochodku / davke a budu ho volit zas
28.02.2018 - 14:11:14
01
https://domov.sme.sk/c/20770605/minuta-po-minute-minister-kultury-madaric-sa-chysta-podat-demisiu.html
28.02.2018 - 14:22:13
00
KinDo napísal:
vela pripecenych ficovolicov dostane na konci roka pridanych 20 - 30,- k dochodku / davke a budu ho volit zas


V istom zmysle je to niečo za niečo, napokon, ficovoliči sú známi, že majú nízky prah citlivosti voči korupcii. Za šušne sú ochotní zveriť moc niekomu, kto hrabe milióny.

Ale ja som chcel vyjadriť, že časť populácie jednoducho inklinuje k tomu, aby volili zmrdov, lebo majú tendenciu "rezonovať" s niekým, kto je na rovnakej vlnovej dĺžke. Keď zatratia Fica, prejdú ku Kotlebovi, alebo nejakej podobnej kreatúre.

To všetko v duchu, že 20% spôsobuje 80% problémov.
28.02.2018 - 14:36:25
01
Dano5 napísal:
dnes ráno bolo cca 9000 podpisov,jeden som pridal aj ja-server nestíha,ale poobede sa to blíži k 15 000:
http://4.peticie.sk/
je lahké povedať,že aj tak sa nič nezmení,ale komu to nie je jedno,za cca 1 minútu má podpísané


NO...to je ale len nejaka formalna peticia...Tam ani nie je jej oficialne znenie. Teda aspon mne to tam chyba..ALe tak podpisal som...Skôr je to len taka "vyzva na odsupenie"
28.02.2018 - 14:51:38
00
Koľkorát v krátkej histórii Slovenska sa stalo, že petícia niečo zmenila?

Mimochodom, vo vyspelých krajinách akonáhle padne len podozrenie na nekalú činnosť politika, dotyčný okamžite rezignuje na svoju pozíciu.

Ficovolič nebude rozmýšlať a spájať súvislosti. Na Ficovoliča platí dobrá prezentácia. A to Hranol predviedol vynikajúco.
Prezentovaný zámer vypátrať páchateľa aj s vyložením kešu na stôl dosiahne svoj pozitívny efekt v nasledujúcich voľbách.

Teraz si predstavme, že niekto naozaj disponuje relevantnými informáciami:

- Dežo, kam ideš?
- Ale, poskytol som informácie na dolapenie vraha, tak si idem po odmenu do NBS...
- Do kufra tvojej Feldy sa to nezmestí, bo tam máš nádrž LPG. Zober si radšej môj Passat...
- Dobre. Dúfam, že mi vrátnik pomôže nakladať.

...a tom nebol vtip!To je Hranolova predstava o priebehu...
28.02.2018 - 15:52:39
00
znovu opakujem - ani fico a ani vláda nemá účet v NBS
28.02.2018 - 15:58:29
00
Ciznar sa vyjadril,vraj ziadny z politikov vratane Fica,Kaliho a Gasparka nema pristup k informaciam ohladom vysetrovania a tieto im ani do jeho skoncenia neposkytne.Dajme tomu aj ked je to blbost....
Na zaklade coho potom Ficiak chce vyplacat odmenu???
Zas len sprosty tah na sprostych ludi.
A najväcsi hlod,ze ak vrahovia maju svedomie,mali by sa sami prihlasit.
No tak ano,takito vrahovia srdcevrucnostou a empatiou priam srsia :facepalm:
28.02.2018 - 15:59:58
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up