jednoduchi ludia sa radi upinaju k symbolom...kazdemu druhemu sa na spataku hompala ruzenec, ale na prechode nema problem stiahnut okienko a na pomalsiu staru zenu kricat nech "taha do p..e"
06.03.2018 - 10:52:05
00
Perez....ja som ...nebudes verit :) pravy opak...asi som staromodny... :/ doplnim...ale nenosim hakenkrajs..
06.03.2018 - 14:14:07
00
Staromodny :)
06.03.2018 - 14:17:34
00
fico prave zase pokracuje vo svojich konspiracnych pi****nach. neskutocny kus k******. prosim zmizni uz konecne
06.03.2018 - 14:43:51
09
:)

Prílohy:

3143278_625x.png
3143278_625x.png 289.17 KiB thumb_up0thumb_down

06.03.2018 - 14:51:12
00
m.smedata.sk

scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net
06.03.2018 - 15:37:35
01
ale prosim vas uz ste zabudli?
06.03.2018 - 15:55:27
00
https://komentare.sme.sk/c/20773096/co-tam-po-talianoch-ked-su-tu-nasi-ludia.html?ref=w_hlav_spr

som zvedavý keď sa po čase ukáže,že makaróni s tým majú trt.
06.03.2018 - 17:35:41
00
Bimovani komunisti sa nevzdavaju.
06.03.2018 - 17:36:45
00
triki napísal:
https://komentare.sme.sk/c/20773096/co-tam-po-talianoch-ked-su-tu-nasi-ludia.html?ref=w_hlav_spr

som zvedavý keď sa po čase ukáže,že makaróni s tým majú trt.


a zvedavý si na čo presne?

Ficova chunta má dostať červenú už len preto, že mu taliani vliezli do postele a do úradu, aj nezávisle na tom, kto spískal vraždu.
06.03.2018 - 18:02:22
02
triki napísal:
https://komentare.sme.sk/c/20773096/co-tam-po-talianoch-ked-su-tu-nasi-ludia.html?ref=w_hlav_spr

som zvedavý keď sa po čase ukáže,že makaróni s tým majú trt.


smetiari su uz horsi konspiratori ako tí ktorým do konspirátorov nadavaju ...
jasne, "nasi ludia" mali motiv na vrazdu ... :D
to je rovnaka konspiracia ako keby som napisal ze motiv mala opozicia na rozputanie majdanu a padu vlady
06.03.2018 - 18:07:38
00
ja ich neobhajujem len sa tu každý moc upriamuje na jeden smer a často to býva inak. Kaliňáka mali už dávno poslať k vode.
06.03.2018 - 18:20:08
00
Zemo, máš pravdu, ale podobnú minulosť má aj Kiska. Akú funkciu zastával jeho otec? Aký iniciatívny bol zväzák a šriabal sa hore? A pokiaľ viem, tak mal aj prihlášku do strany a len vďaka revolúcii ho nestihli do strany prijať. Ja som ho tiež volil ako menšie zlo, ale nebudem tu robiť z neho dobrého anjela. Má toho na rováši dosť a tie jeho výhovorky nestoja za nič. Snažím sa zúčastňovať volieb. Teoreticky tu je potenciál na porazenie Fica, ale všetky strany sa chcú hrať na svojom piesočku. Opozičné aj koaličné! Opozícia sa síce dokázala spojiť v BB kraji , aj keď veľmi nechápem výber Luntera (nepoznám ho, tak ho nebudem hodnotiť), ale dokážu to aj v parlamentných voľbách? A najhoršie je, že po prehratých voľbách robia divadlo, vyhovárajú sa a chcú opakovať voľby. Výhovorky typu, že Rusi na Sk ovplyvnili volby, v CZ tiež, v USA tiež a aj Brexit spôsobili oni sú smiešne. Keď pose_ú voľby každý je vinný, len nie oni. Lenže demokracia je o inom. Boli voľby regulérne? Ak nie, nech sa zopakujú ako v Rakúsku. Ak prebehli normálne majú ich rešpektovať a nie organizovať protesty, lebo im nevyhovuje výsledok volieb. V podstate za to môžu opozičné strany. A tak ako napísala Kristina "A čo tak ísť voliť všetci a nie sa potom sťažovať ...". Ale k žiadanému výsledku musia dopomôcť aj tie jednotlivé strany.
06.03.2018 - 18:27:36
02
Lenže keby ľudia boli za jedno, lenže vy tu piati šiesti nadavate na Fica ale iný volič dá hlas jemu. Nikdy to nebude vyhovovať všetkým. A keďže je tam ešte aj Kotleba, cigáni majú asi 3politicke strany, kostolné myši 2minimalne... Jak chceš aby tam bol ten koho chceš? 350 politických strán a nič z toho len guláš. Teraz je to super náhodou, vládne"skoro" jedna politická strana. Alebo si fakt myslíte, že niekto iný bude iný? Nebude ani ja by som asi nebol. A to že na seba kydaju je mi úplne jedno lebo tí čo chcú ísť ku korytu vymyslia hocičo, jakkeby nemali dosť roboty, hľadajú chyby iných. Toto neskončí toto bude vždy.
Čo chcem povedať, vždy sa najde hŕstka ľudí ktorím to bude vyhovovať a ktorím nie.

Novinárovej rodine a priateľom posielam sústrasť, ale keď to bolo tak ako sa to prezentuje keď to zistil mal rýchlo vycúvať, nie pichať do osieho hniezda. Avšak to či to bolo tak alebo onak sa ešte len vyšetrí. Výsledok môže byť prekvapivý

Možno nestrkal nos nikam a médiá len zavádzajú a tým pádom je to opačne...
Uvidíme...
Každopádne verím že ešte bude nejaké predstavenie v divadle.
06.03.2018 - 18:58:25
00
Slavomir22 ved ja suhlasim ze nemusime robit z Kisku poloboha, ale je absolutne nekorektne ho davat na rovnaku uroven ako je Fico s Kalinakom. Fico v zivote nepracoval na vlastnom, cele svoje luxusne zivobytie ma z toho co naparazitoval na statnom.

Takisto davat opoziciu do rovnakeho kosa ako je Smer a SNS je uplne mimo. Kto v Smere a SNS moze povedat, ze nieje cisto parazitom a nezbohatol len na privatizacii a kseftoch so statom?

Na druhej strane Sulik, Matovic, Hlina vsetci zbohatli normalnym podnikanim. Nevravim ze su bez chyby, to urcite nie ale ti ludia su radovo slusnejsi a sikovnejsi ako cokolvek v smere a sns. Tak ich nedavajne na rovnaku uroven. A keby chceli len kradnut tak staci si podat prihlasku do smeru.
06.03.2018 - 19:12:10
06

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up