obavam sa, ze Zanzo je na ustupe, zrusili horne poschodie aj mnozstvo sortimentu, aj dobry personal... dakedy som ich mal rad... :(


www.zanzo.sk - po kliknutí na odkaz je hneď jasné kam to speje :roll:
10.03.2008 - 21:22:48
00
Hehe - tiez som si to vsimol - uz som chcel zakladat novu temu.
No, 2 roky...mali s nimi trpezlivost :-)
11.03.2008 - 10:40:20
00
No s obleckom je problem, treba skusat v zahranici. lebo v karpatoch to potom vypada ako na hokeji (2 druhy dresov). Tiez by predajcovia hlavne kaktus mohli dovazat aj viac kombinacii, ved vyrobcovia robia kadeco. :cry:
17.03.2008 - 11:31:50
00
No s obleckom je problem, treba skusat v zahranici. lebo v karpatoch to potom vypada ako na hokeji (2 druhy dresov). Tiez by predajcovia hlavne kaktus mohli dovazat aj viac kombinacii, ved vyrobcovia robia kadeco. :cry:
ja som si kupila oblecko v zahranici a o par tyzdnov tie iste dresy mali i v kakuse... smola :( a tak som v karpatoch stretavala dvojicky :wink:
17.03.2008 - 11:59:59
00
..lebo v karpatoch to potom vypada ako na hokeji (2 druhy dresov)

heh, preto som si kupila Craft.. a potom som stretla Duda :wink:
17.03.2008 - 12:01:39
00
Ja som svoj červený NORTHWAVE ešte na nikom nevidel :P
17.03.2008 - 12:05:49
00
Kaktus tie ich spéšl handry dováža cez prahu (cyklo69), takže čo príde tam, pošlú do Bratislavy, v celku zúfalé, keď sa letná kolekcia objednáva v septembri ? a príde až koncom marca,
každopádne treba ešte vydržať, v každom obchode mi povedali že ešte čakajú oblečenie ...

Tak som zašiel na Vysokú v BA Privarovi a fajne nakúpil,
ešte sa chystám do Sportfulu na Budatínskej alebo ako sa to tam volá.

Poprípade Športservis, ale to je pre mňa buď na sobotu alebo zdrhnúť skorej z roboty.

Kde sa dajú kúpiť cyklooblečky Craft? Hudy ich nemá, pri otázke aký máte cyklosortiment, vytreštia oči ...
17.03.2008 - 12:51:41
00
Slavomir: Asi takto :shock: :P
17.03.2008 - 13:26:53
00
Kde sa dajú kúpiť cyklooblečky Craft? Hudy ich nemá, pri otázke aký máte cyklosortiment, vytreštia oči ...

uhm, v Hudy maju cyklo veci len batohy Deuter.. Craft na Slovensko dodava cesky Vavrys (www.vavrys.sk) - dodavaju veci chlapikovi do Trencina (v budove COOP Jednota pod sidliskom Juh), chlapik je dost ochotny (nerobim reklamu, len konstatujem), ked budes mat o nieco zaujem, co on momentalne v predajni nema, ochotne Ti to dovezie z Ciech (myslim, ze vravel, ze tam chodi kazdy tyzden), inaksie, ak by si chcel vacsi vyber, skoc do Ciech - do Luhacovic (nie je to az tak veeelmi daleko) - tam ma vlastne Vavrys - Craft "sidlo".. a tak.. len si moc nepozeraj craftacku svedsku stranku, lebo do Ciech (a teda aj ku nam) vsetko nevozia - skoda - to len aby si zbytocne nad niecim neslintal :wink:
17.03.2008 - 15:47:18
00
Kde sa dajú kúpiť cyklooblečky Craft? Hudy ich nemá, pri otázke aký máte cyklosortiment, vytreštia oči ...

Napr. v Treklande na Vajanskom nabrezi (ale neviem, aky velky maju vyber, kupoval som si tam len cyklobundu a termo)
17.03.2008 - 15:56:22
00
Ja som svoj červený NORTHWAVE ešte na nikom nevidel :P

Ktorý červený? S tým srdcom, aortami a žilami?
18.03.2008 - 10:59:04
00
Ktorý červený? S tým srdcom, aortami a žilami?
Nie, nie, je to dres s dlh. rukávom, vpredu aj vzadu ma veľký znak NW, večer možno hodím foto. Ale ten čo spomínaš pokiaľ si ho dobre pamätám je vkusný :P
18.03.2008 - 11:03:06
00
heh, preto som si kupila Craft.. a potom som stretla Duda :wink:


no a je to vonku, missy vykecala vsetko o Crafte v TN (tiez som tam kupoval) a teraz tam vsetci pobezia a budu mat rovnake krasne dresy ako my... :(

2m4jk: v Treklande maju prd makovy z Craftu, (sem tam nejake zvysky)
18.03.2008 - 11:20:16
00
Len doplnim, ze v tom obchode pod Juhom predavaju uz aj cyklosortiment... Sidi, MET a pod...
18.03.2008 - 11:29:17
00
Hmm, ja by som si aj vybral aj z katalógu, to len moja žienka potrebuje obchytkať a skúšala si takmer vo všetkých obchodoch v BA, kraťasy a nič, ani jedny jej nesedeli, tak som chcel že kde ešte čo majú nech si vyberie a vyskúša.

Vo Viedni to isté, v Prahe som bol sám a v Brne sme ešte neboli, tak hľadám kde som ešte nezablúdil.

Dres a bundy to sa dá kúpiť aj z netu to viem, ide o gate s vložkou.

A nebojte, do TN je to takmer to isté ako Brno, takže asi pojdem tam.
18.03.2008 - 11:32:27
00
keyboard_arrow_up