ta daj si tam ozrana sula...sprostaka matovica..a glupu nikolsonku,,ci kyhoboha je... a SVK zbohom!!! ty UVEDOMELEC!!..bluznis o zapade :)
08.04.2018 - 09:46:01
00
Bol si v nejakej ruskej firme? Priemyselnej zóne? Alebo si videl ruský vidiek?

Možno by si mal iný názor...Rusko nie je alternatíva, je to len špina a chudoba pod peknou fasádou. Ale to z poza počítača ľudia neuvidia...
08.04.2018 - 09:54:01
01
jurajc

v roku 2002 bolo v Rusku 10% moslimov, v sucastnosti odhaduju pocet na 15% a len pribuda a pribuda...tak nech sa paci, ked sa ti nepaci v EU, v Rusku ta urcite radi uvidia, v Cecensku dokonca uz plati aj saria...
08.04.2018 - 10:02:58
00
Poznám takých týpkov, čo s obľubou rozprávajú o “zvyšovaní rozdielov medzi boháčmi a chudobou” na západe. Irónia osudu je, že nikde to tak dobre nevidno, ako keď vyrazíte z Moskvy čo i len za okružnú diaľnicu.
08.04.2018 - 10:06:30
00
Pali65 presne, akurát s tým rozdielom, že u nás ak si čo i len trochu šikovný a prekonáš lenivosť, či prestaneš čakať, že ti niekto niečo dá, môžeš dosiahnuť veľa, čo v Rusku ak nemáš väzby na putinových lokajov, môžeš zabudnúť...a toto som žiaľ videl na vlastné oči...

Ďaľšia vec - ruský podnikateľ radšej investuje peniaze na západe, ako doma... viď lodiarsku výrobu, kúpele... prečo neinvestujú doma, keď je to tam podľa propagandy raj?
08.04.2018 - 10:14:45
00
Lebo tie ukradnute peniaze si radsej uziju v zahranici ako doma v base :lol:
A je cudne ze z tej spiny a chudoby voli tolko chudakov stale toho isteho diktatora :D
08.04.2018 - 10:21:51
01
no je otazne ci clenovia volebnych komisii neprekonali svojou ucastou na hlasovani aj realnych volicov :D
08.04.2018 - 10:46:56
04
Vysvetlite niekto Jurajovi Cé, že za jeho spackaný život nemôže západ. Ani východ.
08.04.2018 - 10:57:24
06
Stále ma fascinuje, že akonáhle sa jedná o politiku, vždy je len na krok ku zosmiešňovaniu, agresivite, grobianstvu a pocitu intelektuálnej nadradenosti... To posledné sa týka v drvivej väčšine bratislavských nositeľov nobelovej ceny za intelektuálne ohýbanie chrbtov manipulácii konzumu, pre ktorých sú ostatné hodnoty zásadne druhoradé. Optimizmom ma však napĺňa to, že BA nerovná sa SK. Samozrejme, môj príspevok nie je faktický, ale poukazuje na nezmyseľnosť tejto diskuzie dvoch tak extrémne rozdielnych svetonázorov. Nikto nikdy na akomkoľvek fóre nikoho nepresvedčil o svojej pravde. Každý vstupuje do ringu ako bojovník, nie ako vedomostíchtivý žiak. Ale ako ventilácia emócií a nahromadenej agresivity pre niektorých dobré.
08.04.2018 - 12:36:23
05
TomasTom napísal:
Stále ma fascinuje, že akonáhle sa jedná o politiku, vždy je len na krok ku zosmiešňovaniu, agresivite, grobianstvu a pocitu intelektuálnej nadradenosti...

A tu mas aj odpoved ... http://www.osel.cz/9193-zadratovane-mozky-politicky-postoj-prebije-jednoznacne-dukazy-jako-nic.html
08.04.2018 - 15:22:10
00
Tak si precitajme opakovane prvy prispevok TomToma na temu -.." zosmiešňovaniu, agresivite, grobianstvu a pocitu intelektuálnej nadradenosti... "

"Aj Kiska vyhral len ako pomsta Ficovi, inak by takýto človek nikdy nevyhral..
... mladí ľudia boli vždy len nástrojom, energická masa bez životných skúseností a historickej pamäti reagujúca na jednoduché povely...
...česť výnimkám, ktoré sa však v dave stávajú číslom..."

a pokracujme dalsimi

"... v drvivej väčšine bratislavských nositeľov nobelovej ceny za intelektuálne ohýbanie chrbtov manipulácii konzumu, pre ktorých sú ostatné hodnoty zásadne druhoradé. "

Pekne si series do papule TomTom. Pre vyznavacov SMERu a spol tak typicke. ALe hlavne ze sa ti ulavilo, ked si tu vysral dalsiu kopu hovien, ktore sa tvaria akoze inteligente, ale obsah stale rovnaky. Hovno bude vzdy hovno.
08.04.2018 - 15:30:57
02
TomasTom napísal:
Stále ma fascinuje, že akonáhle sa jedná o politiku, vždy je len na krok ku zosmiešňovaniu, agresivite, grobianstvu a pocitu intelektuálnej nadradenosti... To posledné sa týka v drvivej väčšine bratislavských nositeľov nobelovej ceny za intelektuálne ohýbanie chrbtov manipulácii konzumu, pre ktorých sú ostatné hodnoty zásadne druhoradé. Optimizmom ma však napĺňa to, že BA nerovná sa SK. Samozrejme, môj príspevok nie je faktický, ale poukazuje na nezmyseľnosť tejto diskuzie dvoch tak extrémne rozdielnych svetonázorov. Nikto nikdy na akomkoľvek fóre nikoho nepresvedčil o svojej pravde. Každý vstupuje do ringu ako bojovník, nie ako vedomostíchtivý žiak. Ale ako ventilácia emócií a nahromadenej agresivity pre niektorých dobré.


Ak budes mat chvilku cas, skus vysvetlit co si chcel oznamit. Celkom rad som castnikom vzajomneho podpichovania Bratislava versus CPckari ci zamodranci. Ale to co si tu predviedol je len ukazka vyronu komplexov. Okrem toho podpichovania ti nic nebrani vyrazit do tej Bratislavy a ukazat co v tebe je. Alebo este lepsie do Brna, Prahy ci Viedne a pozriet sa na tych Prespurakov zhora. A mohli by ti slamkou fukat praskovy cukor do ....
08.04.2018 - 20:12:58
01
MageZ sa vyjadruje možno "zhurta", ale to nerobí z neho zlého človeka. Tak isto tvoja snaha o korektné vyjadrovanie sa nerobí z teba dobrého človeka.
TomasTom napísal:
Nikto nikdy na akomkoľvek fóre nikoho nepresvedčil o svojej pravde.
Tak prečo sa tak urputne snažíš o uznanie svojich názorov na "alternatívu" na cyklo fóre?
Poznám človeka, ktorý bude voliť čokoľvek, len nech je to inak ako v Bratislave. Ty robíš tuším to isté. Z nejakého dôvodu im to chceš ukázať a hľadáš ospravedlnenie, že ako si volil / ako budeš voliť.
08.04.2018 - 20:19:16
00
domino napísal:
MageZ sa vyjadruje možno "zhurta", ale to nerobí z neho zlého človeka. Tak isto tvoja snaha o korektné vyjadrovanie sa nerobí z teba dobrého človeka.Tak prečo sa tak urputne snažíš o uznanie svojich názorov na "alternatívu" na cyklo fóre?
Poznám človeka, ktorý bude voliť čokoľvek, len nech je to inak ako v Bratislave. Ty robíš tuším to isté. Z nejakého dôvodu im to chceš ukázať a hľadáš ospravedlnenie, že ako si volil / ako budeš voliť.


Súhlasím s Tebou o dobrom/zlom človeku. Ďalej už nie. Naozaj nemám potrebu niekoho "urputne" presvedčiť :) Viem, že to nie je možné. A tiež sa naozaj nesnažím vyjadrovať korektne, len nemám potrebu byť vulgárny či agresívny. A ku politickej voľbe - nie, naozaj medzi moje potreby nepatrí ani hľadanie ospravedlnení pre moje politické preferencie :)
08.04.2018 - 23:00:12
00
pista napísal:
Ak budes mat chvilku cas, skus vysvetlit co si chcel oznamit. Celkom rad som castnikom vzajomneho podpichovania Bratislava versus CPckari ci zamodranci. Ale to co si tu predviedol je len ukazka vyronu komplexov. Okrem toho podpichovania ti nic nebrani vyrazit do tej Bratislavy a ukazat co v tebe je. Alebo este lepsie do Brna, Prahy ci Viedne a pozriet sa na tych Prespurakov zhora. A mohli by ti slamkou fukat praskovy cukor do ....


Dobre, máš pravdu, prezentovať Bratislavu ako politicky jednoliaty celok bolo nekorektné a nesprávne. Pomôžem si slovíčkom "väčšinou".
08.04.2018 - 23:05:42
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up