astro napísal:
Koľko radikálov zrazu. Snad nechcete niekomu zakazovať jazdiť autom po regulernej cestnej komunikácii. Snáď nechcete niekomu zakazovať aby sa odviezol svojim autom do prírody. Snáď nechcete zakázať rodine s dvomi deťmi a kočíkom naložiť to do auta a odviezť sa z konca Petržalky, Vrakune alebo Trnavky na Kamzík a áno sadnúť si tam na lavičku alebo sa prejsť ku lanovke. Len preto, že vám sa nepáči, že niekto iný tiež zatúžil po prírode a použil iný typ regulernej dopravy. Trepať sa busom? Predstavte si, že toto všetko čo tam bolo by sa chcelo vyviezť busom hore. Veď by nestihal ani paternoster keby tam bol a jazdil nadzvukovou rýchlosťou.
Uvedomte si, koľko má Bratislava obyvateľov a koľko má možností kam ísť do prírody.
Že som ja spomenul nákupné centrá...Stihol som dnes oboje - aj Bory, aj výjazd a verte, že aj v tom nákupnom centre bolo plno. A nik tých ľudí neposielal z parkoviska do lesa.....


to si si až teraz všimol? :D niektorí to tu hrajú na polobohov....ich pravda je tá správna, ak podla nich ludia nemajú jazdiť autom k lesu tak by tam jazdiť nemali!! lebo si to oni myslia! tak isto vedia aké auto je pre koho najlepšie....
14.04.2018 - 23:27:10
00
Kks, a bez výraznejšej gramatickej chyby :nod: :y:
14.04.2018 - 23:29:32
010
3 krát som to prečítal s tým, že reagujem na tvoj príspevok :lol:
14.04.2018 - 23:33:08
00
Mam taky pocit, ze podaktori z diskutujucich, by na Slovensku radi privitali absolutnu anarchiu. :) Radsej nebudem menovat, lebo by sa mi mozno usla vulgarna nadavka.
14.04.2018 - 23:40:18
01
ešte raz, je to normálna cestná komunikácia....aké máš právo? čo ti dáva nárok? niekomu chcieť zakazovať tam chodiť autom?
14.04.2018 - 23:49:20
00
Mas pravdu Misko, jedina chyba je ze pri strudli nedali znacku B33. Bolo by po probleme.
14.04.2018 - 23:51:48
03
masochisti jazdia v pekne dni po najfrekventovanejsich trasach a potom na fore nadavaju, ze su tam ludia a auta. No ved tam nejazdite, vzdy sa da najst alternativa.
miso - ano, kludne by tam mohol byt zakaz, tak ako na asfaltke Raca-BK, Svaty jur-BK, atd.... Pekna cesta by teda nebola v tomto jedina.
---inak ak si niekto nevsimol, tak na videu je Pekna cesta, nie Koliba
14.04.2018 - 23:57:35
03
A zdalo sa mi to dajake divne, len som myslel ze to robia tie auta. Si zivo predstavujem asflatku na BK lemovanu autami a pri vceline 48 aut nasekanych vedla seba.
15.04.2018 - 00:11:42
00
Ja som si nevsimol :( . Takze uz aj Pekna cesta ma rovnaky problem ako Koliba...pff

misopetrovic A co dava ludom pravo parkovat na uzemi CHKO Male Karpaty mimo miest na to urcenych?

scarinko No vdaka, a teraz budem mat kvoli tebe nocne mory :D.
15.04.2018 - 00:13:32
02
Chlapci keď budete (poniektorí) mať deti, vaše myslenie to otoci o 180°. Hlavne prvé roky života budete radi že sa dostanete do prírody.....A teba scarinko špeciálne si nesledujem ako sa budeš ***** z petržalky niekam do MK mhd. Nie, budeš sa točiť okolo chorvátskeho ramená, inde sa presunie autom. Doba je iná ako keď mu sme boli deti a auto každá rodina nemala. Okrem toho dopravná situácia bola dnes pol dňa v BA otrasná, takže trčať v tom teple hodinu namiesto 10 minút v autobuse muselo byť otrasné. Ja som dnes vymieňal 3" vodovodnu rúry namiesto toho aby som bol v prírode aj so synom a pekne ma to stalo, ale čo už, inak by som bol podobne ako ti na tom videu, nech vás aj roztrha:-)
15.04.2018 - 02:51:40
07
iron.hide napísal:

duves - nemusis jazdit po tej preplnenej asfaltke, paralelne vedie celkom fajn lesna cesta:
https://mapy.hiking.sk/?x=17.12119&y=48.21482&ref=permalink
a nizsie pri jazierku je dalsia cesta nadol, az vyjdes na cyklotrase pri tom salasi:
https://mapy.hiking.sk/?x=17.12936&y=48.20376&ref=permalink

Ved ja viem, ja tu byvam. Lenže na tej lesnej je asi na 3 miestach polom. Ani neviem kedy sa to stalo. Trasa je neprejazdna. Horšie aj to, že je problem preliezť cyklistovi s bikom. Kmene cez chodník sú naozaj obrovské.Už sa mi tam nechce, takže foto nebude.


Naposledy upravil duves dňa 15.04.2018 - 07:17:31, celkovo upravené 1 krát.

15.04.2018 - 07:00:13
00
bombtrack napísal:
Chlapci keď budete (poniektorí) mať deti, vaše myslenie to otoci o 180°. Hlavne prvé roky života budete radi že sa dostanete do prírody.....A teba scarinko špeciálne si nesledujem ako sa budeš ***** z petržalky niekam do MK mhd. Nie, budeš sa točiť okolo chorvátskeho ramená, inde sa presunie autom. Doba je iná ako keď mu sme boli deti a auto každá rodina nemala. Okrem toho dopravná situácia bola dnes pol dňa v BA otrasná, takže trčať v tom teple hodinu namiesto 10 minút v autobuse muselo byť otrasné. Ja som dnes vymieňal 3" vodovodnu rúry namiesto toho aby som bol v prírode aj so synom a pekne ma to stalo, ale čo už, inak by som bol podobne ako ti na tom videu, nech vás aj roztrha:-)

Ja s tebou suhlasim, len v tej prvej časti. Nikdy predtym tak tolko nasratých ludí s autiakmi nebyvalo, to je moda posledných 10 rokov. Ako vravím, niektorí by bez aut už ani nevedeli ako vyzera les. Nuž každeho je to výber. Bič plieska až na konci.

Dolu pod lesom by malo byť obrovské parkovisko. Dolu značka, zakaz motorovym vozidlam a vstup iba pre majitelov zahrad a vybavene. Nikto nikomu nezakazuje sa chodiť rekreovať do lesa. Okrem toho, že tam pojdu pešo, tak tam nevytrepú milión zbytočností vrátane plynových grilov. Je pravda, že to mam na skok, ale do lesa s dcerou (r.98) som/sme chodili pešo a to si pamätam aj vojakov za plotom vojenskeho objektu.
A ked baba podrastla, tak som kupil lano a bol objaveny prvy nevybíjatelný elektrobike na slovensku. Tatko ťahal do kopca ako divý. Nezasieral som životne prostredie ako turbodyzlak, pivo lepšie chutilo a spanok som mal pokojný.
foto je z maja 2007

Prílohy:

IMG_2487.JPG
IMG_2487.JPG 808.21 KiB thumb_up0thumb_down

IMG_2477.JPG
IMG_2477.JPG 943.83 KiB thumb_up2thumb_down

15.04.2018 - 07:06:34
08
aj sa som vcera zhresil a bol na aute v lese..... dokonca som si presiel v zakaze durch cez cele MK..... a ked uz som bol na Kosariskach, reku, nebudem sa vracat domov cez Lozorno a Pezinsku babu tak som si to supol krizom cez Velky Javornik do Svateho Jura :tmi:
...hold, som lenivy a motorovu pilu by som z Lozorna na traily Skala a Mociarna nedoniesol :(


Naposledy upravil Tesak dňa 15.04.2018 - 08:39:40, celkovo upravené 2 krát.

15.04.2018 - 07:57:26
03
chyba je, že sa to nekontroluje. Takto by to potom nerobil nik.
15.04.2018 - 08:18:51
00
No ja ked som bol dieta tak sme chodili autom na cerveny kriz. Tam v tej zakrute sa parkovalo, vytiahol sa kotlik a varil sa gulas kym my sme lietali hore dole. Ale hej doba je zla atd blablabla... ;-)
15.04.2018 - 08:53:26
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up