My sme vcera okukovali na autosalone Vestu Cross a celkom sa pacila, hlavne svokra oslovila jednoduchost.
28.04.2018 - 21:19:07
00
Mne bolo dnes cudne, preco si ludia pri ceste natacaju kolonu aut v ktorej sme sli s kamosom. Som myslel, ze za nami ide nejaka celebrita alebo co. Pred nami sla cervena Rapidecka, za nami cerveny sportiak. Tipoval som nejakeho japonca (bol to Opel GT). Kolona sa akosi vliekla, tak sme si vozidla pred nami a za nami zacali viac obzerat a potom nam to doplo. Sli sme v kolone veteranov :) So 17r Fabiou niez az take velke faux pas :D
28.04.2018 - 23:14:30
01
Dnešné autá sa už na toľko rokov nevyrábajú :(
29.04.2018 - 08:28:24
00
Moje 7rocne už hrdzavie..🤔
29.04.2018 - 08:31:38
00
To je nic. Mne peugeot zacal kvitnut ako 1-rocny.
29.04.2018 - 10:53:18
00
po tychto komentároch si viem stále povedať že moja fábia z 2005 roku ešte par chvíľ u mňa ostane :D
29.04.2018 - 12:51:27
01
Tiez mi pride, ze mojho Golfa z 03 s 165.000km vymenit za novsie je sprostost.
29.04.2018 - 14:52:03
00
Pri aute ide vzdy o stav. Aj to najkvalitnejsie a najlepsie auto moze byt po par rokoch vrak, ak sa on niekto nestara, resp je mu lahostajne. A kludne moze mat niekto v lepsom stave 20 rocne s 300tisic km nez nejaky lempel kludne 2 rocne s 30tisic alebo 50, to je jedno.
29.04.2018 - 18:34:49
00
to je pravda ale ked francuz zacne kvitnu po roku tak to rozhodne nieje chyba majitela :D
Tak vam treba ze kupujete take crepy. Nechapem, mate moc nudny zivot ? alebo vam chuti kava v servise ?
29.04.2018 - 18:50:39
00
To bolo firemne auto takze ma to az tak nebolelo. Ale normalne po roku zhnila zospodu kapota. Bolo to vtedy (rv. 2014) nove auto v zaruke a servis to neriesil. Vraj to sa nepocita za chybu laku lebo to nie lakovane ale je to iba farba bez laku a zaruka na prehrdzavenie plati az ked je diera zvnutra von, co uz teraz(2018) aj urcite je :D Pre nich to bolo nieco ako hrdza na vyfuku. Keby to bolo moje auto tak ma ***** :)
Ale od roku 2003 kvitne po par rokoch snad vsetko. Dobre auta sa uz nerobia, uz iba konzum.
29.04.2018 - 19:10:14
00
zaujimavy pristup dilera.

No neviem, ja som kupil 9 rocny civic a za tri roky ziadna porucha ani nic nekvitne. Vlastne ano, kvitne pardon. ochranny plech pri vyfuku :D neviem ci to prezijem.
29.04.2018 - 19:21:40
00
Ufo som chcel kupit na jesen 2017 s 1.8vtec ale vsetko to boli predrazene šopy. Bol som pozriet asi 10 kusov po celej republike. Bol som sklamany. Majitelia to evidentne kupovali s predstavou o nulovom servise. A tak aj tie auta vyzerali, katastrofa. Kupou takeho auta by som sa dost osral, musel by som do neho rovno vrazit niekolko tisic € aby som vobec presiel technickou. Vsetko to bolo maximalne zanedbane, popraskane, alebo poskriabane celne skla z rozpadnutych stieracov (mnohe ich mali este asi od novoty), brzdy, obutie, spojky, cele napravy, osvetlenie. Vsetko vnutri doskriabane, polamane. Svetla mokre lebo z nich boli krytky postracane. A vobec motoricky stav vacsinou 0 bodov, egr zasrane z nizkych otacok, tankovane bohvie kde na jurki aby sa usetrilo, servisna knizka nic, olej mozno niekedy meneny-bohvie ci vobec a aky, prevodovky znicene lebo synchrony boli vdaka preklzujucim spojkam mrtve. Motory komplet otecene a mastne od dolievania oleja ked uz asi svietila kontrolka. A videl som aj jednu prestavbu na LPG, kde bol plyn k motoru vedeny zelenou zahradnou hadicou, to som sa cudoval ze to nevybuchlo uz pred obhliadkou.
Takze pokial japonske auto tak najlepsie fungel a navzdy, a na to som nemal.
29.04.2018 - 19:35:41
00
Ja som pozeral dva a druhe som kupil :) Prve nie lebo to bola 1.4i, inak v dobrom stave, nic take co ty popisujes som pri kupe auta nikdy nezazil( nebol som pri vela kupach ale zopar ich bolo). Inak co sa tyka ufa, tak ja by som ho uz druhy krat nekupoval, je to dobre auto ale najvacsie slabiny su zadna naprava, zle odhlucnenie(hlavne na dialnici) nie moc dobry zvuk motora, priemerne stereo (6rep) a najvacia hlucny podvozok, vsetko ostatne milujem. A taktiez sa uz aj priority zmenili a chcel by som nieco velke a kludnejsie.

PS: to si pri kontrole akoze doniesol gola sadu a odsrobovaval si egr ventil ? sorry ale takeho kupcu by som poslal doriti.
29.04.2018 - 21:37:55
00
Robio napísal:
Ja som pozeral dva a druhe som kupil :) Prve nie lebo to bola 1.4i, inak v dobrom stave, nic take co ty popisujes som pri kupe auta nikdy nezazil( nebol som pri vela kupach ale zopar ich bolo). Inak co sa tyka ufa, tak ja by som ho uz druhy krat nekupoval, je to dobre auto ale najvacsie slabiny su zadna naprava, zle odhlucnenie(hlavne na dialnici) nie moc dobry zvuk motora, priemerne stereo (6rep) a najvacia hlucny podvozok, vsetko ostatne milujem. A taktiez sa uz aj priority zmenili a chcel by som nieco velke a kludnejsie.

PS: to si pri kontrole akoze doniesol gola sadu a odsrobovaval si egr ventil ? sorry ale takeho kupcu by som poslal doriti.


čo je zlé na dôslednom kupcovi? ak si tie veci vie skontrolovať sám je to super....

kupca čo nemá až také skúsenosti ale je rovnako obozretný si môže zaplatiť prehliadku v servise....

problém s takým niečím môže mať len predajca čo vie o nejakej skrytej vade ktorú naschvál zamlčal....
29.04.2018 - 22:07:24
00
Neprekrucuj moje slova ! jedna vec je dosledny kupca a vec druha vymyselnik ktory si mysli ze kupuje novy voz a vadi mu aj skrabanec oko zamku startovania.

Rovno s tym EGR ventilom si nechcel aj rozrezat vyfuk a pozriet filter pevnych castic ?(ak by to bolo diiiiizel) a zmerat volu ventilov, pozret spojku ci nieje farebna, stav ojnic, rozpilit RJ ci tam nieje voda alebo patronu v airbagu ? Ved to je nonsens kukat take veci na aute za par tisic, poslal by som ta palo slusne doriti, sorry ako.
29.04.2018 - 22:53:02
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Nosiče na auto)
keyboard_arrow_up