dnes spravil Danko asi prvykrat dobru vec
"Vážení páni poslanci, z úcty k prezidentovi SR, z úcty k rokovaciemu poriadku NR SR nemôžem dovoliť a akceptovať takéto prejavy voči prezidentovi SR. Prerušujem schôdzu NR SR do 14.10 h a vykazujem z rokovacej sály poslancov ĽSNS," vyhlásil Danko a ospravedlnil sa Kiskovi. Sála ho odmenila potleskom.
13.06.2018 - 16:21:42
05
triki napísal:
ja nemám žiadne ilúzie a určite nie o t.službách,ale žiadna sa určite nechváli aktivitou inej služby na svojom území.ukr.sa sama touto akciou dosť znedôveryhodnila.

https://komentare.sme.sk/c/20847656/babcenkov-scenar-nie-je-vynimka.html
13.06.2018 - 20:23:04
00
inak dnesny prejav Kisku bol zatial suverenne najlepsi prejav prezidenta ktory sme tu za poslednych takmer 30 rokov mali...
smeckove linky pre lenivsich :)

https://komentare.sme.sk/c/20849066/taky-ostry-kiska-este-nebol.html
https://domov.sme.sk/c/20849153/politolog-o-kiskovom-prejave-bol-najkritickejsi-zo-vsetkych-ale-bola-to-legitimna-kritika.html
13.06.2018 - 20:24:58
05
..tak zrovna Procházková nie je etalón nejakej vyváženej žurnalistiky.
14.06.2018 - 01:04:03
00
Keď som videl počas prejavu ksichty Pelleho a Rašiho, rozmýšľal som, do akej miery sú trestné už len tie myšlienky na to, čo by najradšej Kiskovi urobili :D
Podľa mňa to vymenoval celkom dobre, presne charakterizoval banditizmus tejto vlády.
14.06.2018 - 01:21:42
04
Vam nevadi, ze na cele statu je danovy podvodnik, uzernik, zlodej pozemkov, a clovek ktory nevie nic povedat z vlastnej hlavy len citat z papiera? Tato vlada nie je ziadna vyhra ale tento pseudoprezident tak isto.
14.06.2018 - 02:18:30
02
Lelo napísal:
Vam nevadi, ze na cele statu je danovy podvodnik, uzernik, zlodej pozemkov, a clovek ktory nevie nic povedat z vlastnej hlavy len citat z papiera? Tato vlada nie je ziadna vyhra ale tento pseudoprezident tak isto.


danovy podnovdnik- zalezi kolko nakradol, hocijaky podnikatel, firma si znizuje na slovensku dane ako sa len da, cize ide skor o to ci je to niekolo tisic alebo par milionov
uzernik- nemyslim si ze by niekedy niekoho nutil brat si pozicku od neho, ak si niekto vezme pozicku a nedokaze ju splacat tak je to jeho sprostost
Netvrdim ze je to najlepsi prezident akeho mozme mat no rozhodne je to clovek ktory nerobi hanbu ako prezident pred nim a zaroven to nieje taky ***** ako nas "veduci" statu ako je Ficko. Ked sa vyjadri tak zvacsa rozumne, uvidime ako bude pokradovat v parlamentnych volbach.
14.06.2018 - 06:16:52
04
neviem ci to bolo tu, ale skusim - nemate niekto videjko zo zasadnutia strany, mozno ked Danka menovali podpredsedom/predsedom strany, a jeho prihovor v ktorom skladal poklony Slotovi o tom aky je to jeho vzor, aky je to velky clovek a inde dristy? Neviem to najst a neviem kde som to videl. Bolo to natacane mobilom/na podobny sposob.
14.06.2018 - 07:03:15
00
Lelo napísal:
Vam nevadi, ze na cele statu je danovy podvodnik, uzernik, zlodej pozemkov, a clovek ktory nevie nic povedat z vlastnej hlavy len citat z papiera? Tato vlada nie je ziadna vyhra ale tento pseudoprezident tak isto.


Styri roky sa snazia a nic z toho mu nedokazali. Taky Fico pacha trestne ciny v priamom prenose a policia sa tvari ze skutok sa nestal. To mne osobne vadi. A akokolvek sa ma to pozres tak tento prezident je najlepsi akeho sme kedy mali. To sa o nikom z tejto vlady povedat neda.
14.06.2018 - 07:18:23
03
Nechcem sa nikoho zastavat ale problem nieje v tom, ze by za 4 roky nevedeli nic dokazat ale v tom, ze je to premlcane. Vsetko na co prisli v platnom termine doplatil ako vacsina firiem ktorim na take pridu a nesnazil sa firmu hodit do konkurzu a dlh nezaplatit.
14.06.2018 - 07:48:07
00
Jednak treba rozlisovat co je danovy podvod - to je napriklad ked Basternak ukradne 15 milionov, pripadne podobne milionove podvody s DPH z ktorych je podozrivy Ziga a Kalinak s Pociatkom.

Danovy podvod nieje ked ti danovy urad neuzna danove vydavky. To znamena ze normalne platis dane ale mal si zaplatit o nieco viac. V kiskovom pripade to bolo niekde v desattisicoch.

A za tie derave zakony asi tazko moze Kiska:
https://dennikn.sk/199473/danove-uniky-su-uz-2-roky-bez-trestu-umoznil-to-zakon-smeru/
"Od roku 2013, keď Smer novelizoval zákony upravujúce daňové podvody, platí na Slovensku prakticky neobmedzená daňová amnestia."
14.06.2018 - 08:00:53
01
Problém Kisku nieje to či na daniach ulial/krátil 30 tisích alebo milión...problém je ,že naše "nezávislé" médiá vytvorili okolo Kisku auru čistoty,nepoškvrnenosti a neviem čoho ešťe - nápadne to pripomína modlárstvo.Tak ako dychtivo naši novinári sledujú prešľapy Fica and company (a robia dobre) s takým istým nasadením by mali sledovať kauzy pána prezidenta.Namiesto toho sú to povinné články - niečo na štýl tlačových správ kde len skonštatujú ,že prebieha nejaké vyšetrovanie a hotovo.Minimálne od denníka SME by som čakal rôzne rubriky ako "stĺpček šéfredaktorky" "názor politológa" a podobne kde mu naložia čo sa zmestí do neho.Je jasné ,že Kiska ešte nebol odsúdený ,ale to nebol ani Fico a aj tak všetci tušíme ako to s ním je...
14.06.2018 - 08:56:00
03
Nie ze by mi to bolo jedno ale pri preslapoch Smeru a ich miliardovych podvodoch su dane od Kisku nic, okrem toho ich zarobil svojou pracou a pravdepodobne len zatajili nejake vec, co ho samozrejme neospravedlnuje a mal by byt rovnako potrestanyi. V smere si vsak dohadzuju ksefty a ine srandy v cislach, ktore su pre nas nepredstavitelne. Okrem toho na Slovensku stale funguje nejake komunisticke pravidlo, kto nekradne okrada svoju rodinu a podobne dristy, skoro kazdy sam ci niekto z jeho blizkych urobil nieco mimo zakona, staci ze ukradnes v robote toaletak a si vlastne kriminalnik. Trestat by sa mali vsetci no zacnime pri tom velkom koryte co maju v BA. eGoverment a dalsie blbosti ktore stali slovensku viac ako miliardu a nefunguju hovori za vsetko ..
14.06.2018 - 09:13:42
00
Smer tu vyuziva znamu rusku strategiu propagandy - ked uz nikoho nepresvedcime ze sme dobri, tak aspon stiahneme vsetkych do tej istej zumpy aby si ludia mysleli ze vsetci su rovnaki. Ocividne to na niektorych zabera. Nejdem tvrdit ze Kiska je dokonaly, ale oproti hocikomu zo Smeru tam je priepastny rozdiel v etickych a moralnych hodnotach. Smeraci to su vacsinou zbohatlici, ktori zarobili takmer vylucne na vyciciavani statu a jedine co vedia je pretrcat svoj luxus ci uz je to byvanie, hodinky alebo auta. Naproti tomu Kiska nerobil nikdy biznis so statom, takisto Sulik, Hlina, Matovic. A ani som ich teda nevidel sa ukazovat s 30tisicovymi hodinkami.
14.06.2018 - 09:25:50
03
triki napísal:
..tak zrovna Procházková nie je etalón nejakej vyváženej žurnalistiky.

nebavime sa o Prochazkovej ale o tom ze toto zjavne nebol prvy pripad podobnej akcie - rovno napis ze vsetky tajne sluzby su nedoveryhodne (co su zo svojej podstaty) ale nie ze ukrajinska je jedina co nieco take urobila...
14.06.2018 - 09:28:33
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up