Takže po rýchlej komunikácie s MIO-m a resetnutiu prihlásenia v CycloAgentovi sa to konečne podarilo. ďakujem za Vaše nápady
04.10.2016 - 18:31:40
00
Som cerstvym majitelom Cyclo 200. Milo ma prekvapila jednoduchost zadavania trasy cez ich oficialny web a nasledny import do zariadenia, Zajtra idem prvy krat testnut tak som zvedavy na prakticku cast. Dam vediet
20.11.2016 - 22:26:05
00
Chcem sa spýtať tých čo toto zariadenie používajú, alebo používali, že ako nastaviť časové zóny. V zariadení mam Prahu a Letný čas. V konte na stránke mám +2 GMT. Keď ale uploadnem výjazd na stravu, tak je čas aktivity +1 hodina. Musím mať čas v zariadení nastavený o jednu hodinu späť, aby mala aktivita na strave správny čas.
01.09.2017 - 00:28:05
00
Nazdar chlapi, tiež mám problém s uploadom trás do PC.. preinštaloval som si windows a teraz mi to nechce ísť.. používam cyclo agent.. mám najnovší upgrade aj v miu aj na cykloagent.. v miu vidím ako trasu odošle a aj to software ukáže, že to bolo odoslané, ale v magellan na stránke to nevidím vôbec... už ma to nebaví a neviem kde môže byť chyba... mával som problém s prenosom, ale že by to vôbec neodoslalo, tak to sa mi ešte nestalo.
08.07.2018 - 17:05:58
00
Zdravím, tak som na to prišiel - aspoň mi to funguje, stiahol som túto verziu https://uloz.to/!hkMC3IrGJhCs/magellan-setup-1-0-56-1-zip a nedával som upgrade.. a už to pekne nahráva súbory :)
12.07.2018 - 15:18:50
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Cyklopočítače a GPS / GPS prístroje)
keyboard_arrow_up