no na to, ze je prva tak myslim, ze sa da:)
26.03.2008 - 21:08:12
00
Pozitivne je,ze sa chalanisko venuje tym starym psom ktori formovali cyklistiku...to chvalim.
26.03.2008 - 21:11:02
00
triki: ten bicykel; no čo už s ním, napísal som to tam tak, ako to je. Na nový peniaze určite nie sú som rád že mám aspoň tento, investovať sa mi do neho neoplatí pretože nie som spokojný s rámom, čo je samotný základ. Raz si kúpim nový, ale to bude až za pár rokov
26.03.2008 - 21:36:18
00
Naspat k povodnej teme - stranky s kompnentami ak sa nemylim. Takze ten yannicksport tak to je bikeshop.sk Bral som odtial rajdy a par blbosti, akoze nebol nejaky velky problem ale zvacsa trva dlhsie kym sa ozvu - daju vediet ci to je apod, niekedy aj nedaju :( (ale to vraj mali vtedy vypadok stranky cico tak nebudem sirit negativnu reklamu). Co sa ale tyka stranky tak castejsia aktualizacia by neskodila - maju tam kopu starych veci, a kopu veci co vlastne ani nemaju... Dnes uz keby som si neco vyhliadol urcite by som bral odinakial.
Ad cyklomarket - na nich pocuje clovek len chvalu a mozem sa pridat, velmi korektny pristup, su rychly, ziadne problemy (zrejme to bude tym ze maju vraj aj kamenny obchod). Bral som odtial nejake shimano veci - pokial sa cloveku nechce kvoli jednej veci platit nejake postovne z nemecka tak to ujde. A cennik nemaju na stranke - je na vyziadanie mailom (napis co chces) lebo zrejme nemali moc dobre skusenosti s konkurenciou kedze shimano veci davaju dost pod "odporucane MOC"
27.03.2008 - 01:05:22
00
www.kolokram.sk www.bikesport.sk www.bikeshop.sk
27.03.2008 - 19:50:26
00
keyboard_arrow_up