Chcem vas poprosiť o radu, po dlhom čase chcem zase sadnúť na bike ale už ako rodič, sedačka v zadu za sedadlom, víkendové jazdenie, mierny terén, nie cesta.
Kúpiť pevný alebo celoodpružený bike? Čo bude pre mna aj dietatko pohodlnejšie?
Dakujem
09.09.2016 - 18:46:55
00
Ak najdes full, na ktory sa da upevnit detska sedacka, tak mas vyhrate.
09.09.2016 - 19:10:51
00
Full plus cyklovozík - o-hocicom/cyklovozik-trek-t31790-15.html
09.09.2016 - 19:14:04
00
co je v tvojom ponimani "mierny teren"??.... dalej jak pise Bruco, na full budes tazko davat zadnu sedacku a ak taky najdes, ci to bude pohodlne tazko povedat.. mozno pruzenim bude dieta v sedacke poskakovat viacej jak na HT - pevny bajk aj ked fyzika hovori ze by to malo byt pohodlnejsie ale pravda moze byt inde, bolo by treba sa pytat niekoho kto skusil tuto kombinaciu......
.... troska to rozoberme na drobne.... aka lokalita, aky mas rozpocet, aky teren, ako dlho budes vozit tu sedacku (kym bejby vyrastie a zacne krutit pedalmi samo), ako casto a ake dlhe vyjazdy??....... bude ti tu poradene ale ak ti ma byt poradene dobre, treba sa v tom trochu povrtat a zistit co presne potrebujes......
btw. mas inzerat na Cannondale Scalpel... sorry ale to ti niekto poradil alebo sa ti ten bajk paci?... v cene co ponukas asi nenajdes a navyse na tvoje jazdenie jak som pochopil to je asi overkill.... to si mozes kupit pre seba bez sedacky ked sa budes chciet ist vyjasit na nejake flow traily alebo davat celodenky po zvazniciach.... nic v zlom :-)
10.09.2016 - 02:12:46
01
Rada rozoberiem na drobné len som uplne laik v tejto oblasti, samozrejme bicyklovala som v minulosti dááávnej :-) ale k prítomnosti. Rada si nechám poradiť, ved pre to píšem, ak má niekto skúsenosť čo bude pre mna lepšie. Lokalita všetky možné cyklotrasy Burgenlandu, cca 3-4 hodinové výjazdy (viac bábo zatial nezvládne a ani nevydrží a ja tiež nemožem v tejto dobe na celý den mimo domu), 2x týždenne, 1x s bábom, 1x bez, sedačku budem využívať ešte 4 roky, rozpočet max 1500.-, bike si bude brať aj manžel občas.
10.09.2016 - 07:55:16
00
Napis este aku mas vysku. Lebo ak ty mas 165 a manzel 180, to rovno zabudni na poziciavanie si bajku. Tebe by bola velkost S jemu L. Este mi povedz aku sedacku pre dieta mas a kde ju chces mat upevnenu.
11.09.2016 - 08:28:35
01
TOM4S napísal:
Napis este aku mas vysku. Lebo ak ty mas 165 a manzel 180, to rovno zabudni na poziciavanie si bajku. Tebe by bola velkost S jemu L. Este mi povedz aku sedacku pre dieta mas a kde ju chces mat upevnenu.


Tam nie je problém, ja mám 168, manžel 169cm, ja som stále mala M a sedí mi, manžel nebicykluje skor sa mu ho budem snažiť občas natlačiť. Sedačku alebo vozík budem kupovať podla bicykla, prikláňam sa k vozíku ako si poznám dieťa :-) len sa potrebujem zorientovať čo by bolo asi vhodné pre mna. Teraz su tie bicykle všetky perfektné :-)
Už som viac menej rozhodnutá pre pevný na také relaxačné bicyklovanie, žiadne preteky :-) ale popri tom kvalitný bike.
Na pevný zavesím akúkoľvek sedačku alebo vozík. A neskor si kupim full ktorý som stále chcela ale to už budú deti samé bicyklovať so mnou.
11.09.2016 - 13:34:58
00
Ahoj, ahojte. aku sedacku si nakoniec zvolila??? potesila by aj foto :) kupili sme vcera lacny mountain bike len kvoli obcasnemu vozeniu dcery v sedacke, a teraz sa rozhodujem aku sedacku. tiez mam 165cm, bicykel je 17ka CTM Axon a dcera bude mat 2 roky. Kazda rada potesi
15.08.2018 - 09:35:11
00
martuska2 ak chces aby si eniala.ba vsimla tvoju otazku, treba ju oznacit tak, ze napises @ a hned za nim jej prezyvku na fore. Ak ju neoznacis a nema tuto temu v oblubenych, tak jej nepride upozornenie.
15.08.2018 - 16:39:10
02
Jednoznacne Hamax Siesta.

martuska2 napísal:
Ahoj, ahojte. aku sedacku si nakoniec zvolila??? potesila by aj foto :) kupili sme vcera lacny mountain bike len kvoli obcasnemu vozeniu dcery v sedacke, a teraz sa rozhodujem aku sedacku. tiez mam 165cm, bicykel je 17ka CTM Axon a dcera bude mat 2 roky. Kazda rada potesi
31.08.2018 - 15:02:27
00
keyboard_arrow_up