Len tak, medzi rečou, Slovinsko ma cca 2 mio obyvateľov, čo je o tretinu viac ako uvádzaš.
01.10.2018 - 21:12:14
01
aj takto sa vcera slo...
01.10.2018 - 22:05:44
00
Nj ale tak pokial zastavil v tom kopci tak to uz sa asi neda rozbehnut v takom sklone
01.10.2018 - 22:08:46
00
vyzera skor ze mal krce, kazdopadne take prudke stupanie a po tolkych km je brutal
01.10.2018 - 22:10:05
00
mi1986so napísal:
ale ked to porovnas s 1,5 mil. Slovinskom, ktore ma v skoro kazdom sporte svetovych sportovcov, tak vidis, ze mozne to je


Samozrejme, ze je. Staci vytiahnut hlavy z piesku a zacat makat-kazdy jeden, vratane tych internetovych... A o par rokov budeme mat aj prvu damu USA ;)
01.10.2018 - 22:57:49
03
Zemo napísal:
No ked nevedia ovplyvnit aby tu vyrastlo niekolko cyklistov na svetovej urovni tak asi by mali skusit nejaku inu pracu.



Samozrejme. A trochu nechapem,prečo usporiadavame preteky okolo Slovenska ,ktore stoja nie male peniaze.Ale na vznik štatneho klubu bars aj Slovan nie su peniaze . Za to by sa dalo zaplatit vselico. Ceši nerobia okolo Ceska a kde su? načo je nam tato maškarada. Nepoviem švajčiari ,ktorí maju budget atd. Dukla je platena z armady? neviem ak ano tak Privara asi nema moznost zrusit tie afro dobrodrzstva. Cele je to tu take choré.
02.10.2018 - 00:16:57
01
slavomirk napísal:
Samozrejme. A trochu nechapem,prečo usporiadavame preteky okolo Slovenska ,ktore stoja nie male peniaze.Ale na vznik štatneho klubu bars aj Slovan nie su peniaze . Za to by sa dalo zaplatit vselico. Ceši nerobia okolo Ceska a kde su? načo je nam tato maškarada. Nepoviem švajčiari ,ktorí maju budget atd. Dukla je platena z armady? neviem ak ano tak Privara asi nema moznost zrusit tie afro dobrodrzstva. Cele je to tu take choré.

Czech cycling tour ti nič nehovorí ? rovnaka kategoria 2.1
02.10.2018 - 07:48:06
01
slavomirk napísal:
Samozrejme. A trochu nechapem,prečo usporiadavame preteky okolo Slovenska ,ktore stoja nie male peniaze.Ale na vznik štatneho klubu bars aj Slovan nie su peniaze . Za to by sa dalo zaplatit vselico. Ceši nerobia okolo Ceska a kde su? načo je nam tato maškarada. Nepoviem švajčiari ,ktorí maju budget atd. Dukla je platena z armady? neviem ak ano tak Privara asi nema moznost zrusit tie afro dobrodrzstva. Cele je to tu take choré.

Vznik štátneho klubu???? :puke:
Profesionálny šport je dnes v prvom rade a aj v každom ďalšom business.
02.10.2018 - 08:17:28
02
No , ale kukaj tu . Peťko a módny guru ... len aby už neplánoval ten dôchodok .

https://strava.app.link/QWJUc5wmGQ
02.10.2018 - 10:40:28
00
JozefCR1 napísal:
Czech cycling tour ti nič nehovorí ? rovnaka kategoria 2.1

Ok robia. Nevedel som.

milsu pozri si rozhovor s Valachom . Píše presne to čo ja. Načo sa to tu hráme? Čo tu posielaš grcajuce smajlíky. Máš nejakú koncepciu? Chytracit vie každý ,ale niečo vytvoriť ? Len samé kecy . Naša cyklistika je shit.
02.10.2018 - 11:13:43
00
slavomirk napísal:
Ok robia. Nevedel som.

milsu pozri si rozhovor s Valachom . Píše presne to čo ja. Načo sa to tu hráme? Čo tu posielaš grcajuce smajlíky. Máš nejakú koncepciu? Chytracit vie každý ,ale niečo vytvoriť ? Len samé kecy . Naša cyklistika je shit.

Rozhovor s Valachom som samozrejme čítal. Valach nerobí dnes cyklistiku na Slovensku (nič proti nemu)
Komunikuješ aj s ľuďmi, ktorí tú cyklistiku na Slovensku robia?
Čo robím ja si môžeš pozrieť aj tu na fóre.
(grcajúceho smajlíka som použil prvý krát ;) )
02.10.2018 - 11:30:59
00
slavomirk napísal:
Načo sa to tu hráme? Čo tu posielaš grcajuce smajlíky. Máš nejakú koncepciu? Chytracit vie každý ,ale niečo vytvoriť ? Len samé kecy. Naša cyklistika je shit.


Nemôžem si pomôcť, ale z toho čo napísal milsu nemám dojem, že by ste boli v nejakom rozpore. Netvrdím, že mám úplný prehľad o jeho činnosti, ale konkrétne on podľa mňa do kategórie „chytračenie, samé kecy, nič pozitívne vytvorené“ ani len náhodou nezapadá. Grcajúci smajlík podľa všetkého súvisel skôr s tým, že štátny klub na Slovensku nie je žiadnou zárukou nárastu kvality a pomer cena/výkon ani nestojí za reč (jedna široká zásobáreň hráčov pre reprezentáciu nech je žiarivým príkladom) ...
02.10.2018 - 11:48:35
01
V pohode. V konečnom dôsledku rozhodujú výsledky. Rovnake to je v hokeji,futbale . Žiadna koncepcia. Vždy sa hľadajú výhovorky ako to nejde. V tom sme iní ako vo svete. A nemyslím že je to iba o peniazoch. Na to sa nájdu peniaze. Potenciálom čo tu máme mrhame . To vidí každý.co sa týka klubu ako som pisal. Ide ambície a ciele očakávania a hlavne spôsob naplnenia.
02.10.2018 - 11:57:50
01
Ramon1 napísal:
No , ale kukaj tu . Peťko a módny guru ... len aby už neplánoval ten dôchodok .

https://strava.app.link/QWJUc5wmGQ


bol by hlupy ak by nevyuzil svoje meno kym sa da a zarobit co najviac, aby potom uz nemusel robit nic :)
02.10.2018 - 13:41:52
00
https://sport.sme.sk/c/20927253/gabriele-uboldi-sagan-rozhovor.html Nemam to ale odomknute no zda sa to byt v pohode rozhovor
02.10.2018 - 14:00:21
01

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle / Cestné)
keyboard_arrow_up