alebo ešte (komu sa to nechce čítať celé - ale stojí to za prečítanie):

"I've participated in numerous blind product studies over the years where we controlled bikes or the wheels (I've done this twice with a bike manufacturer during development work around a pro team, and many times with wheels) with fabric shield tensioned between seat post and stem, flat black rattle can paint on everything, etc. In each of these studies, the entire subject group including pro riders, engineers, and other industry people with LOTS of experience, struggled to find any real differences between any of the bikes, until after the study was de-blinded and everybody (including me) instantly began to try and rationalize it all…"
20.08.2018 - 16:25:45
Zdravim užívatelov záhradných hadíc :)
Aký máte cca nájazd pri Tufo Elite Ride galuske na zadnom kolese?
Blížim sa k 4 tisíc km a pamätám si že na predošlej sa objavil v strede červený pásik, ako indikátor opotrebovanosti, ktorý pri tejto súčasnej nevidím.
11.10.2018 - 06:46:39
ddemo napísal:
Vie niekto odhadnut, odkial sa beru tie dost silne hejty na Tufo galusky..? Co to sledujem niekloko rokov, vzdy sa najde koment typu: zahradne hadice... apod. Ja som kupil sadu kolies s galadmi Tufo a ciastocne aj ovplyvneny tymito hejtami som cakal naozaj slabotu. A po dvoch rokoch pouzivania a porovnavania nemam v podstate ziaden vyhrady. Lebo asi ziadny iny vyrobca nema tak ostre hejty... Co je za tym..? Mali niekedy niektore modely boli nevydarene a odvtedy sa to s nimi taha, alebo je to len princip ze tato firma sa mi nepaci tak ju zhovadim pod ciernu zem... ?

Osobná skúsenosť - používam Continental, najprv GP4000 (ano, galuska) a potom Competition. Už ma prestalo baviť kupovať tie Conti za 65e, tak som skúsil Tufo a je to fakt citeľne nepohodlnejšie. Napriek tomu som ju dojazdil, asi pri 4000 km defekt ktorý nešiel trvale zalepiť tmelom. Po nahodení Conti opäť spokojnosť :-)
13.10.2018 - 10:57:53