spojka je dobra na to ze vies retaz lahko odpojit a aj spojit, a nie srat sa tam s nitovackou 10 minut ....
ja mam tiez spojku a ked budem kupovat novu retaz tiez kupim zo spojkou, lebo je to tak lepsie a vyhovuje mi to...
04.04.2008 - 23:11:19
00
Aka nitovacka??? :shock:
Snad ti ju znituju v servise pri vymene. 8)
05.04.2008 - 12:48:19
00
Aka nitovacka??? :shock:
Snad ti ju znituju v servise pri vymene. 8)

keby si sa o bike staral castejsie pochopil by si je lepsie retaz rozopnut a tak vycistit ako cistit tymi nezmyselnymi prackami na retaze najlepsie ju vycistis ked ju zhodis a mas pokoj.
05.04.2008 - 14:57:50
00
Ty vies ako sa ja staram o svoj bicykel???
To je zvlastne,ja som nevedel,ze byvame spolu...
05.04.2008 - 15:00:53
00
Ty vies ako sa ja staram o svoj bicykel???
To je zvlastne,ja som nevedel,ze byvame spolu...

to neviem ale preco ked ludia kecaju aka rychlospojka je dobra a ktora nie ty tam trepnes ze je to zbytocne..nic proti tebe ale povedz vyhody nitovanej retaze ked nemas rad rychlospojky
05.04.2008 - 16:00:31
00
Kedze jazdis cestu tak by si mal vediet,ze absolutna vacsina cyklistov jazdi normalne spojenu retaz bez spojky.
05.04.2008 - 16:05:01
00
Kedze jazdis cestu tak by si mal vediet,ze absolutna vacsina cyklistov jazdi normalne spojenu retaz bez spojky.

no to hej ked im v klube servisuju biky...... ale kto si servisuje sam a ma rad bike poriadne cisty tak ma rychlospojku ja som msal tiez nitovanu a zle sa mi to cistilo nemam rad spinavu retaz na ziletke pri MTB ma to nesere
05.04.2008 - 16:22:54
00
no to hej ked im v klube servisuju biky...... ale kto si servisuje sam a ma rad bike poriadne cisty tak ma rychlospojku ja som msal tiez nitovanu a zle sa mi to cistilo nemam rad spinavu retaz na ziletke pri MTB ma to nesere


Pri MTB ? Ved si pisal, ze nemas horak. Ze chces do Varina na ziletke. :?:
05.04.2008 - 17:20:43
00
Čo sa tu hádate o nezmysloch!!! :shock:
Ja z vášho pohľadu kašlem na reťaze :P :wink:
Iba nitujem - zatiaľ. Čaká ma generálka na horskom. Prechádzam na Sram reťaze zo spojkou. (na horskom ich častejšie medzi sebou striedam a nechce sa mi nitovať)

CESTNÝ: reťaz (campagnolo C-9) podľa prašnosti ciest alebo ak zmoknem (po mokrom na cesťáku bežne nejazdím) po niekoľkych dňoch reťaz utriem suchou handrou a nakvapkám na ňu olej. Používam už len obyčajný. Drahé sú zbytočný luxus. Životnosti to nepomôže. Teda aspoň citeľne.
HORSKÝ: Reťaz (SH HG-93) po zašpinení len okefujem (pri zaschnutom blate) a utriem handrou. Tak isto aj prevody. Potom na každý článok kvapnem olej. Nechám nech zatečie do druhého dňa a pred výjazdom nadbytok oleja utriem. Reťaze nečistím práčkami, techničákom, petrolejom ani nijako ináč. Je to úplne zbytočné. Hlavne cez zimu. Veď najviac času by mi zabralo čistenie bicykla - každý deň!!!. A životnosti reťaze to nepomôže. Lebo väčšinu tréningu na mokrom je aj tak "mazaná" blatom, vodou (niekedy snehom :P ) a trošku aj soľou.
05.04.2008 - 19:12:26
00

Pri MTB ? Ved si pisal, ze nemas horak. Ze chces do Varina na ziletke. :?:

horak nemam ale mal som treking a viem ako je to na horaku
ako spominal Lord Klaymen ocistis od blata a podobne nic extra
05.04.2008 - 20:35:00
00
keyboard_arrow_up