Radšej keby si kontroloval popisky na shope ako to či niekto píše v bazári capslockom alebo tam má chyby, určite užitočnejšia robota ;-)
03.02.2019 - 21:51:46
02
Vopravdu skvelej napad, soudruhu! Az na to, ze (tenhleten) moderator nema zadny dosah na eshop. Jeho kompetence jsou urceny jenom na forum a bazar.
Dovoluji si poznamenat ovsem, ze jako i vo vasem pripade, tak i v pripade predchozych komentu, poznamky na osobu moderatora nelze povazovat za konstruktivni kritiku...
04.02.2019 - 06:02:12
00
teraz vidim ze toho Housa tam mas opravnene....inac nerozumiem preco pises po cesky na SK fore, trebalo by to upravit, tak šup šup ;)
04.02.2019 - 08:32:03
00
Nechcel som sa zapajat do tejto debaty, ale neda mi to. Ako tu uz bolo spomenute, keby si, resp. ste radsej kontrolovali popis, spravnu kategoriu a obrazky pri produktoch v shope. Urcite omnoho rozumnejsie vyuzity cas. Lenze ak som spravne vyrozumel tak to neni v tvojej- ci vasej moderatorskej kompetencii. Ale stale to mozes nahlasovat ako bezny nastevnik shopu a niekto kompetentny to na podnet upravy. Ale namiesto toho sa radsej snazis hrat a udrziavat poriadok na svojom piesocku-bazari. Okej, tak daj podnet a apeluj na upravenie/optimalizovanie kategorii alebo filtra vyhladavania. To ci je v nazve predam, uvedena hmotnost aby zaujal, alebo zamok ci zamka ti moze byt a aj kazdemu jak sa vravi u pr..e. Uplne malicherne veci, ktore sa mi zda ze riesis len ty. Inzeruju novi ludia, taki co necitaju forum atd, ktorych je predpokladam vacsina, tak neviem co si chcel dosiahnut svojim prispevkom. Ze si to precita par desiatok, mozno stoviek uzivatelov-foristov? Dalej, jednoducho zrus moznost pisat capslockom v texte inzeratu a vybavene, v nazve to predsa automaticky rusi tak kde je problem? Chces udrziavat poriadok? Tak ho udrzuj najma na fore. Nie ze niekto zaradi zle fotku alebo prispevok, a namiesto presunutia do spravnej temy aby mal teda nejaku vypovednu hodnotu, tak sa to necha autorovi poriadne vyzrat, s moderatorom na cele... Hadam by sme nechceli po nom aby to presunul... Tak ak mas vela casu, smelo do prehladavania produktov a nahlasovanie chyb v shope, lebo mna uz obcas ani nebavi klikat na ten vykricnik... Ci to sa ti asi nechce co, pomahat a robit poriadok v sekcii ktora spada pod niekoho ineho a nie teba... Teraz len dufam, ze som nespravil ziadnu gramaticku chybu :?:
04.02.2019 - 09:27:50
01
Hack3r Aspon niekto ma chape.. Dik ;-)
Pisal som po cesky, lebo sudruh mal uvedene mesto Praha. Tak som sa snazil vyhoviet mu ako vzorny pionier...

Jaiub
Nie som navstevnik eshopu.
"Ale namiesto toho sa radsej snazis hrat a udrziavat poriadok na svojom piesocku-bazari." - Toto sedi spravne.

"Okej, tak daj podnet a apeluj na upravenie/optimalizovanie kategorii alebo filtra vyhladavania." - stalo sa. Vsetky svoje podnety posuvam dalej. Bazar bude zrekonstruovany, bolo o tom pisane. Keby si cital kontinualne a nielen posledne prispevky, asi by si o tom vedel. Ma to na starosti novoprijaty chalan, mimochodom triatlonista...

"Malicherne veci" boli uvedene ako priklad.

Nemam moznost zrusit moznost pisania caps lockom v inzeratoch, nespravujem formulare a textove polia webstranky.

Presuval som obrazky do prislusnej temy. Robil som to bez komentara s cielom prehladnosti. Kmenovy uzivatelia ako Zelezny muzicek a Palo mali namietky voci tejto aktivite, tak som prestal.

Sekcie ku ktorym mam pridelene pravomoci spravujem vo volnom case na dobrovolnej baze. Nie je to moja praca.
Vzniklo to v dobe, ked tam vela ludi nahadzovalo inzeraty, ktore tam nepatrili (komercne, pozicky, veci z bazosu a podobne).

Ked si myslis, ze inzerovat mozes akymkolvek textom, v akejkolvek podobe len preto, lebo ty si vlastnik daneho predmetu, tak sa velmi mylis.

Este dalsie odporucania, niekto?
Najradsej od tych, ktori su "Nic o tom neviem, ale mam nazor!"
04.02.2019 - 09:51:13
00
"Bazar bude zrekonstruovany, bolo o tom pisane. Keby si cital kontinualne a nielen posledne prispevky, asi by si o tom vedel. Ma to na starosti novoprijaty chalan, mimochodom triatlonista..."
-citam o to nemaj boj, dokonca si zastal moj nazor na pripomienku, ozivim ti pamet, 26.8.2018 "Pridavam sa k navrhu Jaiub, chcel som to navrhnut uz davnejsie, ale nebolo to take naliehave. V podtate by stacilo pridat funkciu vo vyhladavani s oznacenim "V komponentoch" a klucove slovo by ignorovalo bicykle a zobrazilo by inzeraty komponentov..."

"Malicherne veci boli uvedene ako priklad."
-zla volba uvedenia prikladu.

"Nemam moznost zrusit moznost pisania caps lockom v inzeratoch, nespravujem formulare a textove polia webstranky."
-mozes dat podnet, ak si tak este nespravil. Dovtedy to musis prekusnut.

"Presuval som obrazky do prislusnej temy. Robil som to bez komentara s cielom prehladnosti. Kmenovy uzivatelia ako Zelezny muzicek a Palo mali namietky voci tejto aktivite, tak som prestal."
-ja nehovorim a fotkach bez zaradenia, ale ked hadam niekto zle zaradi hmotnost mtb/cestneho komponentu a pod., a potom sa na neho zvezie vlna posmeskov a kritiky, tak vtedy by sa to presunut mohlo, nemyslis?

"Ked si myslis, ze inzerovat mozes akymkolvek textom, v akejkolvek podobe len preto, lebo ty si vlastnik daneho predmetu, tak sa velmi mylis."
-tak potom ti prajem pevne nervy, nie vsetci su rodeni jazykovedci, o vrodenom IQ nehovoriac...

"Este dalsie odporucania, niekto?
Najradsej od tych, ktori su "Nic o tom neviem, ale mam nazor!"
-takze nazor a pripomienku mozu mat len fundovani ludia hovoris. Tak potom popros cerva aby si upravil prispevok dve strany dozadu "Aby som nebol pochopeny zle - pripomienky a navrhy su vitane a ziadane a bazar aj ine sekcie chceme posuvat dopredu..." a aby tam doplnil ale ze iba od ludi co do toho vidia. Potom upravte popis pri jednom z poslednych prispevkov na fb "Na sezónu sa už pomaly chystáme a jedným z projektov je aj YouTube štúdio. Budeme radi ak nám ho pomôžete aj vy postupne doladiť...prípadný nápad ako ho doplniť, upraviť alebo "vytuniť" :) píšte kľudne do komentára. Písať môžete aj na mail: redakcia@mtbiker.sk" a to aby doladili opat iba ludia co otom nielenze nieco ale ba priam vsetko vedia. Pretoze nazor nemozu mat ti co otom nic nevedia...
04.02.2019 - 10:21:37
00
Ty davas podnet, ja tiez posuvam pripomienky. Tak naco ma vyzyvas aby som daval podnet?

"zla volba uvedenia prikladu" - varim z toho, co bazar ponuka. V dany cas len taketo menu.

Preco by som mal davat podnet na pridelenie administrativnych prav na upravy webserveru? Nie som IT-ckar.

"Dovtedy to musis prekusnut." - nemusim. Okrem toho, prekusnut je cechyzmus. Prehryzt.

"niekto zle zaradi hmotnost mtb/cestneho komponentu" - nie som normativny kontrolor. Mimochodom, kam sa zaraduje hmotnost komponentov?

"zvezie vlna posmeskov a kritiky, tak vtedy by sa to presunut mohlo, nemyslis?" - Toto rozhodne nie! Ked uzivatel nieco napise, nech aj berie zodpovednost za to, co napisal. Okrem toho, svoje prispevky si vie kazdy uzivatel editovat sam...Aj Andrej Danko len posunul meno autora diplomovej prace.

"tak potom ti prajem pevne nervy, nie vsetci su rodeni jazykovedci." - astro, volaju ta!

Pripomienky ku Youtubestudiu nemaju nic spolocne s forom a bazarom...
04.02.2019 - 10:40:14
00
"Preco by som mal davat podnet na pridelenie administrativnych prav na upravy webserveru? Nie som IT-ckar."
-nemyslel som pre teba, ale aby to kompetentny upravil...

"Toto rozhodne nie! Ked uzivatel nieco napise, nech aj berie zodpovednost za to, co napisal. Okrem toho, svoje prispevky si vie kazdy uzivatel editovat sam...Aj Andrej Danko len posunul meno autora diplomovej prace."
-tak v tom pripade sa nestaraj do toho kto, co a ako napisal do inzeratu, nech si dotycny preda zamku, zamok, kludne aj fabku alebo kastiel, co len chce. Kludne nech je v nazve predam alebo aj nepredam, inzerat si vie editovat predsa kazdy sam ak chce, tak sa do toho neangazuj a nesnaz sa mat poriadok... K ostatnemu sa nevyjadrujem, prestavam v tom vidiet vyznam...
04.02.2019 - 10:54:43
00
Chapem. Takze moderator by sa nemal starat o text inzeratov, ale mal by opravovat prispevky ked je tak vyzvany uzivatelom, za ucelom odvratenia posmeskov.
Okrem toho, mal by som sa nesnazit mat poriadok, lebo uzivatelia pozaduju anarchiu.
Dobry podnet! Dik za prispevok...
04.02.2019 - 11:01:02
00
pics.me.me
04.02.2019 - 11:21:04
01
ReHMn napísal:
"Dovtedy to musis prekusnut." - nemusim. Okrem toho, prekusnut je cechyzmus. Prehryzt.
...
astro, volaju ta!


Vďaka za zavolanie :lol:
04.02.2019 - 11:35:53
03
V prvom rade chcem povedat, ze moderatori fora su dobrovolni a neplateni clenovia komunity a ja som im velmi vdacny za ich cas a aktivitu. Maju vysoku mieru autonomie a ich "job spec" je dohliadat aby sa dodrziavali pravidla fora a bazaru. Do shopu pristup nemaju (aj ked ak by mali privela casu, mame aj tam robotu :) ), tam si to manazujeme sami, kedze ide o cisto komercnu aktivitu.

Kazdopadne, neviem sa stotoznit s poslednymi prispevkami a reakciami od ReHMn. Suhlasim s riesenim zavadzajucich a klamlivych cien v bazari, komercnej aktivity a aktivit priekupnikov. Riesit co daju ludia do nadpisu alebo ich gramatiku a stylistiku je vsak boj s veternymi mlynmi a myslim si, ze stoji viac energie a problemov ako uzitku. Radsej spisme guideline pre vhodny nadpis a vhodny text tak, aby bol dobre vyhladatelny a zvysil im sancu predaja. A urcite nesuhlasim so stylom komunikacie, ktoru tu prezentoval, to sa naozaj nezhoduje s nasim stylom komunikacie s uzivatelmi. Neviem preco k tomu prislo, kedze mi pride ze ReHMn vzdy komunikoval slusne, ale prosim ho takto verejne o napravu.

PS: aktualne technicky pripravujeme novu kategorizaciu a atributy/filtrovanie (ako v shope), overovanie telefonneho cisla inzerentov, lepsi prehlad historie uzivatela a drobne zlepsenia aby sme zamedzili pouzivania rovnakeho inzeratu 'donekonecna'.
04.02.2019 - 22:33:23
09
a kategoria Kupim je uplne zavrhnuta? aj tak su tu inzeraty s popisom kupim. ale keby bola samotna kategoria a dalo sa prepinat zobrazovanie samostatne ako na cyklobazare, myslim ze by to bolo uzitocne. a nieje to pohodlnostou, ale jednoducho ten tovar v bazari nieje a mohol by ho niekto na predaj mat. potom sa to pise do temy zhanam nezohnatelne a kade tade,
05.02.2019 - 02:37:56
00
Toto sme už preberali, dopytove inzeráty sa mažú.
05.02.2019 - 08:26:02
00
ReHMn co si teraz zalezeny jak plostica pod kobercom? :lol:
05.02.2019 - 09:30:22
00
keyboard_arrow_up