Absolutne_Nikto napísal:
cervo A čo tak nastaviť možnosť editácie len po istú dobu, napríklad 15 minút od napísania, aby naozaj šlo len o kontrolu pravopisu či opravu informácií. Lebo potom to pri niektorých užívateľoch dopadá tak, že človek na niečo zareaguje a keď sa na to pozrie o hodinu, tak príspevok, na ktorý reagoval, je zrazu 3x tak dlhý, plný množstva nových informácií.

Samozrejme, že editáciu príspevku treba ponechať neobmedzene.
Príklad:
Zadám do prvého príspevku série preteky s dátumami. Keď sa zmenia názvy, alebo dátumy, tak to editujem. V týchto prípadoch je to dokonca nutné.
22.02.2019 - 14:58:59
01
Ked dam cez mobil link na video z instagramu,spätne z fora ho nechce otvorit,vraj stranka neexistuje.Kde by mohla byt zrada?
22.02.2019 - 19:14:46
00
daj to iba takto a pojde to:
https://www.instagram.com/p/BuL-4FOlX-m/
22.02.2019 - 19:18:41
01
V eshope pri preklikávaní prevedenia nezmení fotku, tým pádom neviem ktorá fotka patrí k danému prevedeniu.

https://www.mtbiker.sk/shop/oblecenie-a-tretry/batohy-a-prislusenstvo/batohy/camelbak-mule-lr-15-batoh.html

    27.02.2019 - 20:33:32
    00
    dartmoor ahoj, už som to upravila, fotky sú priradené
    28.02.2019 - 12:35:25
    01
    ( PRÍSPEVOK VYMAZANÝ )

    Autor sa rozhodol vymazať svoj účet spolu s obsahom, ktorým do fóra prispel.


    Naposledy upravil IDVert3X dňa 24.06.2019 - 19:02:12, celkovo upravené 1 krát.

    05.03.2019 - 19:46:14
    00
    1. uzivatel zmaze konto... zmizne konto, neviem ci aj prispevky, niektorym aj spravy od daneho uzivatela.... a foto aj s menom uzivatela ostanu .... niektory zmazany by boli radi ak by zmizlo aj to
    2. je problem upravit system aby bral panoramaticke foto?
    20.03.2019 - 21:48:22
    00
    Panoramy to berie.Sice som dlho ziadnu nepridal,ale ked som pridaval a bola velka,tak mi to hned napisalo aku max velkost stran musi mat.Podla toho som ju upravil,stacilo v Skicari a zobralo ju bez problemov.
    20.03.2019 - 22:15:41
    00
    Tesak ked uzivatel zmaze konto, zmiznu vsetky osobne udaje a prelinkovanie na prispevkoch. Ale prispevky a tym padom ani fotky nezmiznu. Toto je verejne forum, verejny bazar, verejne komentare. Respektujeme pravo na zmazanie osobnych udajov, ak si uzivatel praje, ale hromadne mazanie historie by porusilo koncept tohto webu.
    20.03.2019 - 23:33:36
    01
    cervo nie že by mi to trhalo žily, ale prečo portál nehviezdičkuje nadávky?
    Príde mi to veľmi divné v 21.storočí. Veď už aj dinosaury vyhynuli, ani faraóni nie sú, otroctvo sa tiež zrušilo, dokonca Mečiar je na dôchodku a mtbiker má už vlastnú stránku o ebajkoch...;) nahlas premýšľam :lol:
    25.03.2019 - 12:11:45
    00
    Odpoviem ti na otazku, ale najskor mi vysvetli tvoj logicky pochod, to ma zaujima.
    25.03.2019 - 12:23:59
    04
    ( PRÍSPEVOK VYMAZANÝ )

    Autor sa rozhodol vymazať svoj účet spolu s obsahom, ktorým do fóra prispel.


    Naposledy upravil IDVert3X dňa 24.06.2019 - 18:47:30, celkovo upravené 2 krát.

    25.03.2019 - 12:28:26
    00
    cervo napísal:
    Odpoviem ti na otazku, ale najskor mi vysvetli tvoj logicky pochod, to ma zaujima.

    Keby si ty vedel, čo všetko zaujíma mňa :lol:
    Povedzme, že sa mi nechcelo rozpisovať dejiny ľudstva, tak iba vypichnuté dôležité míľniky ;) :D
    Ale vážne teraz - je to síce tvoja stránka, ale verejná. Keď si skryl tému "Oplatí sa to", "Pieskovisko" a ďalšie z aktívnych tém, podobnú filtráciu považujem za úplný základ už pri zakladaní akéhokoľvek diskusného fóra. A tu je jeho rozmer ďaleko väčší.

    IDVert3X filter, ktorý nefunguje poriadne, nie je filtrom. Ani pravidlo pravidlom, ak má výnimku.
    U tvojho pri citácii vidím rovnako hviezdičky ako bez citácie.
    25.03.2019 - 13:13:10
    00
    Cize tvoja obava je o mravnu vychovu mladeze, alebo co konkretne? Myslim, ze to je na internete boj s veternymi mlynmi. Filter tu je, nie je extenzivny, lebo sme rychlo pochopili ze ti, co sa chcu vulgarne vyjadrovat, najdu kreativny sposob ako to slovo napisat tak aby to filter nezachytil. A tuto hru sa mi nechce hrat. K veci:
    - ak je nejake slovo, ktore sa nefiltruje a malo by sa, napis mi ho do spravy a dame ho do filtra
    - hrube vulgarizmy moderatori ci uz proaktivne alebo po nahlaseni mazu
    - ovela efektivnejsie ako cenzurovat vulgarizmy je na ludi v diskusii vplyvat, aby sa im vyvarovali a pouzili ine slova z nasho bohateho jazyka a isli prikladom.
    25.03.2019 - 13:28:21
    09
    ceruzka tu mala docela nedávno taký vulgárny výlev na adresu kuriéra... tak počítam niekde k tomu smeruje jej požiadavka, že chce písať vulgárne a prehviezdičkovanie by mala robiť automatika :D
    25.03.2019 - 13:44:59
    01

    Výber z produktov

    Prejsť do shopu
    keyboard_arrow_up