Koho budete volit ?
ANO 0% [ 0 ]
SDKU-DS 39% [ 19 ]
HZDS 2% [ 1 ]
KDH 6% [ 3 ]
SMER 8% [ 4 ]
SNS 27% [ 13 ]
SF 4% [ 2 ]
SMK 4% [ 2 ]
KSS 4% [ 2 ]
OKS 6% [ 3 ]
Celkový počet hlasov : 49
Najlepsie je volit nikoho? Dobra rada... A este lepsie je potom nadavat, koho si to ti ..... slovaci zvolili, ze?

Kazdy ma len plnu hubu reci a ked ma moznost ukazat svoj nazor, moc nieco ovplyvnit a postavit sa za to, comu veri, tak ide radsej na pivo.

Taketo nazory zboznujem (bez urazky).
07.04.2006 - 07:09:15
00
Najlepsie je volit nikoho? Dobra rada... A este lepsie je potom nadavat, koho si to ti ..... slovaci zvolili, ze?

Kazdy ma len plnu hubu reci a ked ma moznost ukazat svoj nazor, moc nieco ovplyvnit a postavit sa za to, comu veri, tak ide radsej na pivo.

Taketo nazory zboznujem (bez urazky).


toto ma trosku vytocilo ... akoze moznost ukazat svoj nazor ... ved stejne tu kazdy pise ze bude volit mensie zlo ... a to nie je ukazanie svojho nazoru, to je take "tapanie" (lepsie to neviem nazvat) ... si myslim

ja mam na to trochu iny pohlad - keby kazdy kto pojde volit mensie zlo volit nejde => brutalne nizka ucast dovolim si povedat ze skoro nulova => mozno by sa na slovensku nasiel niekto cestny ktory bi vydel ze slovaci uz chcu nieco nove, cestne vydiet vo vlade a zalozil by konecne serioznu stranu ... ale to je asi len moja utopisticka predstava :)

a este k tomu mensiemu zlu ... ja si medzi nimi to mensie zlo ani vybrat nedokazem, takze v otazkach volieb mam jasno ... volebnu sobotu radsej prebikujem :)

PS: do hlasovania by som pridal kolonku - Nepojdem volit
PS2: aj neucastou na volbach prejavujes svoj nazor ... to ze sa ho snazia vsetci prehliadat je ina vec ... zial :(
07.04.2006 - 08:26:42
00
Chapes, ale az taka mala neucast nebude...
Ja ti tvoj nazor neberiem, ale myslim ze tam je tolko stran ze si mas z coho vybrat, skor je tu problem taky ze ci bude mat potrebne percento...
Neviem ci je to tvoj pripad ale radsej potom nechod volit ale ako Root napisal potom nenadavaj...
07.04.2006 - 08:37:07
00
Slavonav... nezabudni ako prvy nadavat potom, co za .... to tam je....
07.04.2006 - 09:53:31
00
root ... ked budes volit napr. SDKU a budu vladnut nebudes na nich nadavat ? asi budes ... tak o com to je?

preto si len myslim ze taktika mensieho zla je uplna hlupost ... radsej nevolit nikoho a tym dat najavo nazor ze tam neni strana ktora by sa mi pacila ...
07.04.2006 - 11:41:40
00
Nie, nezvyknem nadavat na vladu, nikdy som to nerobil (myslim pracu politika) a neviem co vsetko to obnasa, tak ani nenadavam.

A ja som o mensom zle nikde nic nepisal.
07.04.2006 - 12:14:24
00
suhlas so slavom :wink: na slovesnku podla mna nie je ziadny čestny politik
toto vidim na pekny flamik :idea:
07.04.2006 - 14:21:47
00
myslim ze metoda volby mensieho zla maa svoj vyznam...

aj ja budem volit len s velkou nechutou, lenze dalsia moznost je takaa, ze nebudem volit vobec...a tym padom akoby som pomohol vsetkym ostatnym ktori volit pojdu a budu volit ine strany, SMER, HZDS, KSS
07.04.2006 - 14:49:13
00
navrhujem namiesto predvolebneho gulasu nejaku dobru suciastku na bajk... a hned sa bude lahsie volit... hehe
07.04.2006 - 16:45:38
00
Najlepsie je volit nikoho? Dobra rada... A este lepsie je potom nadavat, koho si to ti ..... slovaci zvolili, ze?

Kazdy ma len plnu hubu reci a ked ma moznost ukazat svoj nazor, moc nieco ovplyvnit a postavit sa za to, comu veri, tak ide radsej na pivo.

Taketo nazory zboznujem (bez urazky).


toto ma trosku vytocilo ... akoze moznost ukazat svoj nazor ... ved stejne tu kazdy pise ze bude volit mensie zlo ... a to nie je ukazanie svojho nazoru, to je take "tapanie" (lepsie to neviem nazvat) ... si myslim

ja mam na to trochu iny pohlad - keby kazdy kto pojde volit mensie zlo volit nejde => brutalne nizka ucast dovolim si povedat ze skoro nulova => mozno by sa na slovensku nasiel niekto cestny ktory bi vydel ze slovaci uz chcu nieco nove, cestne vydiet vo vlade a zalozil by konecne serioznu stranu ... ale to je asi len moja utopisticka predstava :)

a este k tomu mensiemu zlu ... ja si medzi nimi to mensie zlo ani vybrat nedokazem, takze v otazkach volieb mam jasno ... volebnu sobotu radsej prebikujem :)

PS: do hlasovania by som pridal kolonku - Nepojdem volit
PS2: aj neucastou na volbach prejavujes svoj nazor ... to ze sa ho snazia vsetci prehliadat je ina vec ... zial :(


Dost naivne. Ak pojde volit extremne nizky pocet volicov tak sa mozeme zobudit pod vladou extremne neprijemnej vlady. Skus si predstavit ktori volici pojdu volit urcite. Cestneho nenajdes tak, ze hodis tehlu do davu a koho trafis ten bude cestny.
07.04.2006 - 17:40:06
00
LUDIA ZOBUDTE SA! NAJLEPSIE BUDE, AK NEBUDETE VOLIT NIKOHO! NIKTO VAM NEDA, TO CO NASLUBUJE!! :evil:


Nuz o tom kto sa ma a nema zobudit nechaj na ludoch.Slubuje sa vsade na svete.Ist volit povazujem za svoju obciansku povinnost.A plne ju aj vyuzijem. :!:
07.04.2006 - 18:35:37
00
Ak pojde volit extremne nizky pocet volicov tak sa mozeme zobudit pod vladou extremne neprijemnej vlady. Skus si predstavit ktori volici pojdu volit urcite.

Plne s tebou suhlasim a moja predstava o extremizme je sns,kdh,kss,hzds :(
07.04.2006 - 18:44:51
00
Voliť nepôjdem lebo na nás politici z vysoka se..a plnia si len vlastné vrecká.Triky Teba tá občianska povinnosť časom prejde,keby si nebol Blavák tak by si možno rozmýšľal inak-rozdiely medzi Blavou a zbytkom Slovenska sú priepastné.Čo poviete na toto?

Prílohy:

Alkohol.jpg
Alkohol.jpg 22.8 KiB thumb_up0thumb_down

Agent.jpg
Agent.jpg 30.32 KiB thumb_up0thumb_down

07.04.2006 - 20:30:06
00
ehm.. dovolim si povedat, ze ludia naramne nadavaju na politikov ako je dzurinda.. a nakoniec ho zvolia.. preco ho volia, ked nanho naramne nadavali? lebo urobi nieco extra vynimocne.. ako aj nas starosta, da pred volbami natret lavicky, preliezky ale pritom cele roky nic nerobil, dedinu si ani nevsimal.. nahrabal si a zase je starosta.. takto to bezi aj v state.. ja radsej v buducnosti nebudem volit nikoho.
07.04.2006 - 20:47:09
00
Voliť nepôjdem lebo na nás politici z vysoka se..a plnia si len vlastné vrecká.Triky Teba tá občianska povinnosť časom prejde,keby si nebol Blavák tak by si možno rozmýšľal inak-rozdiely medzi Blavou a zbytkom Slovenska sú priepastné.Čo poviete na toto?


Mily momo,tak poprve nie som ziadny blavak,ale bratislavcan.Ak ma chces nazyvat podla mojho rodneho mesta tak to rob slusne a nie ako bulo.tie rozdiely medzi Bratislavou a zvyskom slovenska su velke a tato vlada ich dost prehlbila.Nenosim ruzove okuliare pretoze sa pohybujem u nas medzi obycajnymi ludmi a nie medzi uradnikmi a ostatnou luzou.
Ale za tie rozdiely nie su zodpovedni bratislavcania,ale ludia ktori vladnu v tajto krajine.a bol by som rad,aby si sa zbavil tej bratislavofobie lebo za tu si mozes len ty sam.tomuto statu nevladnu ludia z bratislavy,ale len privandrovalci ktori potom nase mesto len urazaju a pouzivaju to tvoje slovo(blava).Najviac Bratislavu okydavaju prave tyto ludia ktori sem prisli pracovat,ale nemaju ani trocha ucty k tomuto mestu.Naco sem potom prisli? :?
Urcite ma to neprejde,pretoze mam zodpovednost a nielen voci sebe.A extremistov nemam rad.
07.04.2006 - 21:08:45
00
keyboard_arrow_up